Hotel Sulata Ashikaga (Adult Only)
Pilih tarikh
-
Pilih tarikh
1 malam
Hotel Sulata Ashikaga (Adult Only)

Rooms

Bilik Deluxe-Merokok(katil double)<br> bilik mewah-merokok(katil double)<br> Bilik Double Eksekutif

Daftar masuk dan daftar keluar

Waktu daftar masuk bermula pada 15:00 dan waktu daftar keluar berakhir pada 11:00.

Tarikan Berdekatan

Ryosha Shrine: 0.4 km dari hotel<br> Kurita Museum: 1.93 km dari hotel<br> うす紅の棚: 1.99 km dari hotel

Polisi haiwan peliharaan: Haiwan peliharaan tidak dibenarkan.

Hotel Sulata Ashikaga (Adult Only)

Lihat Peta
Kami Memadankan Harga
Kemudahan
Semua Kemudahan
Keterangan tempat penginapan
Lihat Lagi
Penarafan daripada pihak ketiga
Kebersihan6.1
Kemudahan6.1
Persekitaran6.1
Perkhidmatan6.1
Persekitaran
Lapangan Terbang: Lapangan Terbang Hyakuri Aero
(79.8km)
Kereta api: Tomita Station
(1.6km)
Lihat di Peta
4

Deluxe Double Room - Smoking

1 Double bed
Smoking Permitted
Air conditioning
Bathtub
LCD TV
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
3

Deluxe Double Room-Non-Smoking

1 Double bed
Non-smoking
Air conditioning
Bathtub
LCD TV
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
3

Luxury Double Room-Non-Smoking

1 Double bed
Non-smoking
Air conditioning
Bathtub
LCD TV
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
3

Standard Double Room

1 Double bed
Smoking Permitted
Air conditioning
Bathtub
LCD TV
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
4

Luxury Double Room-Smoking

1 Double bed
Smoking Permitted
Air conditioning
Bathtub
LCD TV
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
5

Executive Double Room

1 Double bed
Smoking Permitted
Air conditioning
Bathtub
LCD TV
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
Sembunyi Jenis Bilik

Ulasan Yang Disahkan
Purata untuk tempat penginapan serupa di Ashikaga

Perkhidmatan & Kemudahan

Polisi Tempat Penginapan

Waktu daftar masuk & daftar keluar
Waktu daftar masuk: 15:00–23:00
Waktu daftar keluar: Sebelum 11:00
Polisi kanak-kanak
Kanak-kanak tidak dibenarkan menginap di tempat penginapan ini

Katil bayi dan katil tambahan
Katil bayi dan katil tambahan tidak disediakan untuk semua jenis bilik.

Haiwan peliharaan
Haiwan peliharaan tidak dibenarkan

Syarat umur
Tetamu yang mendaftar masuk mestilah berumur sekurang-kurangnya 18 tahun.

Pembayaran di hotel

  • Wang tunai

Keterangan Penginapan

Nama hotel tempatan: HOTEL SULATA足利 (大人専用)
  • Bilangan Bilik: 6
Nombor telefon:+81-81-84911935
Terletak di Ashikaga, Hotel Sulata Ashikaga Adult Only berada dalam lingkungan 5 minit memandu dari Muzium Kurita dan Muzium Bandar Sano. Hotel ini berada 2.5 km dari Sungai Watarase dan 3 km dari Kuil Soshuji Yakuyoke Daishi.
Tempat letak kenderaan sendiri percuma terdapat di tapak hartanah.
Selesakan diri anda di salah satu daripada 12 bilik berhawa dingin yang menampilkan televisyen skrin rata.

Anda mungkin tertanya-tanya

Apakah tempat menarik yang berdekatan dengan Hotel Sulata Ashikaga (Adult Only)?

Tarikan berdekatan Hotel Sulata Ashikaga (Adult Only) termasuk Ryosha Shrine, hanya 400m dari carian anda (jarak garis lurus) jauhnya.

Berapakah harga di Hotel Sulata Ashikaga (Adult Only)?

Harga untuk Hotel Sulata Ashikaga (Adult Only) mungkin berbeza bergantung pada penginapan anda (cth. tarikh yang anda pilih, polisi hotel dll.) Lihat harga dengan masukkan tarikh anda.

Apakah waktu daftar masuk dan daftar keluar Hotel Sulata Ashikaga (Adult Only)?

Masa daftar masuk Hotel Sulata Ashikaga (Adult Only) ialah 15:00-23:00 dan masa daftar keluar ialah 11:00.

Adakah Hotel Sulata Ashikaga (Adult Only) menyediakan sarapan pagi?

Tidak, Hotel Sulata Ashikaga (Adult Only) tidak menyediakan sarapan pagi.

Apakah lapangan terbang yang paling dekat dari Hotel Sulata Ashikaga (Adult Only)?

Lapangan terbang terdekat ialah Lapangan Terbang Hyakuri Aero dan jarak ialah jarak garisan lurus dari hotel: 79.8km.

Bagaimanakah saya boleh mendapatkan resit daripada Hotel Sulata Ashikaga (Adult Only)?

Resit dan resit elektronik yang dikeluarkan oleh Trip.com berbeza bergantung pada kaedah pembayaran yang anda gunakan. Jika anda menggunakan "Prabayaran", anda boleh mendapatkan resit elektronik daripada halaman butiran tempahan. Jika anda ingin membuat pembayaran di tempat, sila maklumkan kepada kakitangan kaunter penerimaan tetamu apabila anda mendaftar keluar.

Tentang Penginapan Ini

Stesen Kereta Api TerdekatTomita Station
Jarak ke Stesen Kereta Api1.61KM
Harga Purata DaripadaMYR605
Penarafan Bintang Hotel2