Hyatt Place Ha Long Bay, Bai Chay
Pilih tarikh
-
Pilih tarikh
1 malam
Hyatt Place Ha Long Bay, Bai Chay

Rooms

Bilik King<br> 2 Katil Twin Deluxe<br> bilik dengan 2 katil kembar

Daftar masuk dan daftar keluar

Waktu daftar masuk bermula pada 15:00 dan waktu daftar keluar berakhir pada 12:00.

Tarikan Berdekatan

Bello Kiddo: 0.28 km dari hotel<br> DIAMOND PALACE HẠ LONG: 0.21 km dari hotel<br> ROYAL ARENA - BILLIARD CLUB: 0.24 km dari hotel

Polisi haiwan peliharaan: Haiwan peliharaan tidak dibenarkan.

Hyatt Place Ha Long Bay, Bai Chay

Dibuka pada tahun 2025
No. 12 daripada Hotel Premium di Ha Long Bay
Lihat Peta
Kami Memadankan Harga
Sorotan
Kolam renang infiniti dengan pemandangan
Sarapan yang lazat
Pemandangan laut
Lokasi ideal
Tab mandi
+4 lagi
Kemudahan
Semua Kemudahan
Keterangan tempat penginapan
Lihat Lagi
Kebersihan9.3
Kemudahan9.3
Persekitaran9.2
Perkhidmatan9.1
Persekitaran
Rekreasi: DIAMOND PALACE HẠ LONG
(190m)
Tarikan: Bien Ngoc Cruises
(340m)
Rekreasi: Dr.Anmytas Bãi Cháy, Quảng Ninh - Spa Trị Mụn, Sẹo Chuẩn Y Khoa
(410m)
Tarikan: nhà hàng kim chi
(340m)
Tarikan: Bello Kiddo
(550m)
Lihat di peta
6

King Room

1 Queen bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
TV
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
6

2 Twin Beds Bay View, Deluxe

2 Single bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
TV
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
6

2 Twin Beds Bay View

2 Single bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
TV
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
4

2 Twin Beds Deluxe

2 Single bed
44m² | Floor: 6
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Daily housekeeping
Bath towels
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
7

Room With 2 Twin Beds

2 Single bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
TV
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
4

Deluxe King Room

1 Queen bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Bathtub
Refrigerator
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
7

King Suite

1 Queen bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Bathtub
Refrigerator
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
6

King Room With Bay View

1 Queen bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
TV
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
Sembunyi Jenis Bilik

Ulasan Yang Disahkan
Purata untuk tempat penginapan serupa di Bai Chay
Ulasan kerap menyatakan
Pengguna Tanpa Nama
3 Oktober 2026
all was good, but we wait food almost 30 minutes, so long
Terjemah
Hami Nguyen
25 Julai 2026
Great location and excellent service! The hotel is conveniently located near many famous local restaurants, making it easy to explore the area. The staff were friendly, welcoming, and always ready to help. Breakfast was delicious with a wide variety of choices. I really enjoyed my stay and would definitely recommend this hotel to others.
Terjemah
jijiamm
16 Mei 2026
The invoice said 5,896,800 but when I arrived at the hotel I paid 6,123,600 cash. I don’t know why?
Terjemah
Edward7765
29 Oktober 2025
Very nice hotel in a great location, staffs service level is excellent, we thoroughly enjoyed our stay there!
Terjemah
Pengguna Tanpa Nama
4 Oktober 2025
Staff is very nice and very helpful. Breakfast was great. Room is big, clean with great view. The pool is very nice and clean. We enjoyed our stay
Terjemah
bid2100
9 Ogos 2026
Very good place.new and comfort. Delicious breakfast. good choice for business trip.
Terjemah
Pengguna Tetamu
7 Mei 2026
Lovely hotel, great hospitality from hotel staff. Clean and spacious room and was lucky to hav a free room upgrade. Would be happy to be back.
Terjemah
Tashiel
29 Julai 2025
Good hotel with friendly staff who are always willing to help. Food was good at the hotel but a little over priced. Not much surrounding the hotel but was a pleasant stay at the hotel.
Terjemah
Kristine Aubrey Ynne Sabit
18 Julai 2025
It’s one of the best hotels I’ve ever stayed in Vietnam. It’s truly perfect! I have no better word. It’s absolutely perfect!
Terjemah

Perkhidmatan & Kemudahan

Bistro at the Bay
Gaya: A la carte, Bufet
Masakan: Asia, Eropah, Antarabangsa, Vietnam
Dibuka untuk: Sarapan pagi, Makan tengah hari, Minum petang, Makan malam, Parti koktel
Suasana: Keluarga, Moden, Tradisional, Romantik
Pilihan makan & minum: Meja luar, Dibuka untuk tempahan
Waktu perniagaan: [Isn - Aha] 06:30-22:00

Polisi Tempat Penginapan

Waktu daftar masuk & daftar keluar
Waktu daftar masuk: Selepas 15:00
Waktu daftar keluar: Sebelum 12:00

Waktu operasi meja penyambut tetamu: 24/7

Hos atau kakitangan akan menyambut anda semasa ketibaan

Polisi kanak-kanak
Kanak-kanak dari semua peringkat umur dialu-alukan di tempat penginapan ini.
Bayaran tambahan mungkin dikenakan untuk kanak-kanak yang menggunakan katil sedia ada. Tambah bilangan kanak-kanak bagi mendapatkan harga yang lebih tepat.

Katil bayi dan katil tambahan
Hanya katil bayi boleh ditambah untuk semua jenis bilik.
Bayaran untuk katil tambahan dan katil bayi tidak disertakan dalam jumlah dan perlu dibayar di hotel.
UmurBayaran
Kanak-kanak berumur 2 tahun dan ke bawah
Katil bayi tambahan: Percuma

Sarapan
MasakanAsia, Eropah
GayaBufet
Waktu buka[Isn - Aha] 07:00-10:00 Buka
UmurBayaran
Kanak-kanak berumur 12 tahun dan ke bawah
VND 220,000 (kira-kira RM34.67) seorang
Kanak-kanak berumur 13–17 tahun
VND 440,000 (kira-kira RM69.34) seorang
Dewasa
Bufet:VND 440,000 (kira-kira RM69.34) seorang
Bayaran sarapan tambahan tidak termasuk dalam jumlah bayaran dan perlu dibayar di tempat penginapan.

Polisi deposit
DepositDeposit diperlukan
Kaedah pengambilan depositJumlah tetap sebanyak VND 1,500,000 (kira-kira RM236.37) dikenakan.
Kaedah pembayaran depositTempat penginapan ini menerima wang tunai
Bayaran balik depositDeposit akan dikembalikan kepada akaun pembayaran asal pada hari daftar keluar.

Haiwan peliharaan
Haiwan peliharaan tidak dibenarkan

Haiwan perkhidmatan
Haiwan perkhidmatan tidak dibenarkan

Syarat umur
Tetamu yang mendaftar masuk mestilah berumur sekurang-kurangnya 18 tahun.

Pembayaran di hotel

  • Wang tunai

Keterangan Penginapan

Nama hotel tempatan: Hyatt Place Hạ Long Bay, Bãi Cháy
  • Dibuka: 2025
  • Bilangan Bilik: 161
Nombor telefon:+84-203-3551234
E-mel:reservation.vdozh@hyatt.com
Dengan penginapan di Hyatt Place Ha Long Bay, Bai Chay, anda akan berada betul-betul di tengah Bai Chay, hanya 1 minit memandu dari Teluk Ha Long dan 13 minit dari Marina Teluk Halong. Hotel mewah ini berada 0.5 km dari Pasar Malam Ha Long dan 0.8 km dari Pasar Cái Dăm.
Jangan ketinggalan menikmati begitu banyak peluang rekreasi yang disediakan, termasuk kolam renang terbuka dan pusat kecergasan 24 jam. Kemudahan tambahan di hotel ini termasuklah akses Internet wayarles percuma, perkhidmatan rencam dan perkhidmatan perkahwinan.
Nikmati juadah di restoran atau snek di salah sebuah daripada kedai kopi atau kafe. Atau, nikmatinya dalam bilik dengan menggunakan perkhidmatan bilik (semasa waktu terhad) di hotel. Akhiri hari anda dengan menikmati minuman di bar/ruang istirahat. Sarapan bufet disediakan pada setiap hari dari 6:30 hingga 10:00 dengan dikenakan bayaran.
Kemudahan yang ditampilkan adalah termasuk pusat perniagaan, perkhidmatan pencucian kering/dobi dan meja/kaunter hadapan 24 jam. Kemudahan acara di hotel ini terdiri daripada pusat persidangan dan 4 bilik mesyuarat. Tempat letak kenderaan sendiri percuma terdapat di tapak hartanah.
Selesakan diri anda di salah satu daripada 161 bilik berhawa dingin yang menampilkan TV Pintar. Akses Internet wayarles percuma membolehkan anda sentiasa berhubung, manakala program kabel disediakan untuk hiburan anda. Bilik mandi persendirian dilengkapkan dengan bidet dan selipar. Kemudahan yang disediakan merangkumi telefon serta peti besi muat komputer riba dan meja.

Anda mungkin tertanya-tanya

Apakah tempat menarik yang berdekatan dengan Hyatt Place Ha Long Bay, Bai Chay?

Antara tarikan berdekatan Hyatt Place Ha Long Bay, Bai Chay ialah DIAMOND PALACE HẠ LONG, yang terletak kira-kira 210m dari carian anda (jarak garis lurus) dari hotel.

Berapakah harga di Hyatt Place Ha Long Bay, Bai Chay?

Harga untuk Hyatt Place Ha Long Bay, Bai Chay mungkin berbeza bergantung pada penginapan anda (cth. tarikh yang anda pilih, polisi hotel dll.) Lihat harga dengan masukkan tarikh anda.

Apakah waktu daftar masuk dan daftar keluar Hyatt Place Ha Long Bay, Bai Chay?

Masa daftar masuk Hyatt Place Ha Long Bay, Bai Chay ialah 15:00 dan masa daftar keluar ialah 12:00.

Adakah Hyatt Place Ha Long Bay, Bai Chay mempunyai kolam renang?

Ya, Hyatt Place Ha Long Bay, Bai Chay mempunyai kolam renang. Dapatkan maklumat tentang kolam renang dan kemudahan lain di halaman ini.

Adakah Hyatt Place Ha Long Bay, Bai Chay menyediakan sarapan pagi?

Ya, Hyatt Place Ha Long Bay, Bai Chay menyediakan sarapan berkualiti tinggi. Pilihan sarapan: Asia, Kontinental.

Adakah restoran di Hyatt Place Ha Long Bay, Bai Chay?

Ya, Hyatt Place Ha Long Bay, Bai Chay menyediakan restoran. Anda boleh menikmati pelbagai hidangan Eropah, Antarabangsa, Vietnam, Asia, semuanya dibuat dengan bahan-bahan segar dan berkualiti tinggi.

Apakah lapangan terbang yang paling dekat dari Hyatt Place Ha Long Bay, Bai Chay?

Lapangan terbang terdekat ialah Lapangan Terbang Antarabangsa Cat Bi dan jarak ialah jarak garisan lurus dari hotel: 34.5km.

Bagaimanakah saya boleh mendapatkan resit daripada Hyatt Place Ha Long Bay, Bai Chay?

Resit dan resit elektronik yang dikeluarkan oleh Trip.com berbeza bergantung pada kaedah pembayaran yang anda gunakan. Jika anda menggunakan "Prabayaran", anda boleh mendapatkan resit elektronik daripada halaman butiran tempahan. Jika anda ingin membuat pembayaran di tempat, sila maklumkan kepada kakitangan kaunter penerimaan tetamu apabila anda mendaftar keluar.

Adakah Hyatt Place Ha Long Bay, Bai Chay menawarkan perkhidmatan teksi lapangan terbang?

Tidak, Hyatt Place Ha Long Bay, Bai Chay tidak menawarkan perkhidmatan transfer lapangan terbang.

Tentang Penginapan Ini

Lapangan Terbang TerdekatCat Bi Airport
Jarak ke Lapangan Terbang41.33KM
Stesen Kereta Api TerdekatGa Hạ Long
Jarak ke Stesen Kereta Api2.99KM
Harga Purata DaripadaMYR315
Penarafan Bintang Hotel5