Bucks County

Hotel Bucks County dengan Bar

Pilih hotel dengan bar terbaik anda di Bucks County dan lengkapkan tempahan sekarang. Nikmati diskaun eksklusif ahli.

Leret ke bawah untuk melihat lebih banyak
Tapis mengikut:
Penarafan bintang hotel
≤2345
Penarafan Tetamu
Terbaik 9+Hebat 8+Bagus 7+Baik 6+

Hotel Bucks County Popular dengan Bar

Jom lihat pilihan hotel kami dengan bar di Bucks County
Paling Popular
Harga Terendah
Paling hampir ke Pusat Bandar
Mendapat Ulasan Terbaik
68
Hotel di Bucks County
Kemudahan pilihan: Karaoke, Kelab malam, Bar snek
Sangat Baik
100 ulasan
8.2/10
1 malam
Daripada € 110
Semak Ketersediaan
82
Hotel di Bucks County
Kemudahan pilihan: Bar snek, Bar mini, Restoran
Menakjubkan
50 ulasan
9.5/10
1 malam
Daripada € 276
Semak Ketersediaan
72
Hotel di Bucks County
Kemudahan pilihan: Restoran
Baik
97 ulasan
7.8/10
1 malam
Daripada € 125
Semak Ketersediaan
67
Hotel di Bucks County
Kemudahan pilihan: Bar snek, Restoran
Sangat Baik
100 ulasan
8.6/10
1 malam
Daripada € 130
Semak Ketersediaan
43
Hotel di Bucks County
Kemudahan pilihan: Restoran
65 ulasan
6.8/10
1 malam
Daripada € 64
Semak Ketersediaan
0
Hotel di Bucks County
Kemudahan pilihan: Restoran
Luar Biasa
14 ulasan
10/10
1 malam
Daripada € 133
Semak Ketersediaan
48
Hotel di Bucks County
Kemudahan pilihan: Spa, Restoran
Sangat Baik
46 ulasan
8.8/10
1 malam
Daripada € 214
Semak Ketersediaan
15
Hotel di Bucks County
Kemudahan pilihan: Restoran
Hebat
15 ulasan
9.0/10
1 malam
Daripada € 366
Semak Ketersediaan
31
Hotel di Bucks County
Kemudahan pilihan: Restoran
98 ulasan
7.0/10
1 malam
Daripada € 120
Semak Ketersediaan
44
Hotel di Bucks County
Dengan penginapan di Cowry Acres - The First House Villa di New Hope, anda akan berada di kawasan bersejarah, dalam lingkungan 10 minit memandu dari Peddler's Village dan Buckingham Valley Vineyards. Vila ini berada 3.3 km dari Town and Country Players Theater dan 4.2 km dari Artefact Architectural Antiques. Gunakan kemudahan sesuai yang disediakan, yang termasuk akses Internet wayarles percuma dan gril gas. Kemudahan yang ditampilkan adalah termasuk daftar masuk ekspres dan daftar keluar ekspres. Tempat letak kenderaan sendiri percuma terdapat di tapak hartanah. Belai diri anda dengan menginap di salah sebuah daripada 3 bilik tamu yang dihias secara berasingan, serta menampilkan pendiangan dan tab panas persendirian terbuka. Katil Tempur-Pedic anda disediakan dengan gebar bulu kapas dan cadar kapas Mesir. TV Pintar 75-inci dengan program kabel disediakan untuk hiburan anda, manakala akses Internet wayarles percuma membolehkan anda sentiasa berhubung. Kemudahan yang disediakan merangkumi meja dan tempat duduk berasingan, manakala pengemasan disediakan setiap hari.
Hebat
5 ulasan
9.0/10
1 malam
Daripada € 186
Semak Ketersediaan
Lihat semua hotel dengan bar di Bucks County

Soalan Lazim

Apakah hotel dengan Bar yang popular di Bucks County?

Sama ada anda ke Bucks County untuk perniagaan atau pelancongan, New Hope Inn & Suites (daripada € 117) , Courtyard Philadelphia Langhorne (daripada € 143) dan Radisson Hotel Philadelphia Northeast (daripada € 102) merupakan hotel-hotel pilihan.

Berapakan harga purata untuk hotel dengan Bar di Bucks County?

Bagi hotel dengan Bar di Bucks County, harga purata pada hari bekerja ialah € 274, dan harga purata pada hujung minggu (Jumaat–Sabtu) ialah € 390.

Apakah promosi yang tersedia untuk hotel dengan Bar di Bucks County?

Trip.com menyediakan pelbagai promosi dan diskaun untuk pengguna sepanjang tahun. Anda boleh semak halaman promosi untuk melihat promosi yang tersedia pada Trip.com.

Maklumat Hotel Bucks County dengan bar

Bilangan Hotel10
Bilangan Ulasan592
Harga Purata (Hari Bekerja)€ 274
Harga Purata (Hujung Minggu)€ 390