Lihat pilihan hotel di Edremit kami dengan Kolam

Lihat Ulasan Tetamu untuk Hotel di Edremit

Kazdağları Allia Thermal Health & Spa
4.2/519 Ulasan
Kazdağlarında kısa bir yaz öncesi tazelenme tatili ve sonbahar için de grubumuzla gelecek bir otel araştırması yaparken Allia'yı keşfettik. Rezervasyon sürecinden itibaren çok doğru bir seçim yaptığımızı, otelin dört yıldızdan daha fazlasını hak ettiğini anladık. Sonradan öğrendiğimiz üzere iki yıl önce kuruluş ile birlikte özel seçilerek oluşturulan kadronun ilgili ve çözüm odaklı hizmet verdiği otel de özellikle mutfak bence kusursuz. Otelin açık büyük havuzunun yanı sıra, bir den fazla kapalı havuzu, tuz odası, buhar odası ve saunadan oluşan eksiksiz bir SPA bölümü de var. Termal su Afyon kadar sıcak olmamakla birlikte Pamukkale seviyesinde ve Doğa yürüyüşleri sonrası yorgunluk atmak için yeterli. Sauna ise güzel düzenlenmiş, sıcaklık ve büyüklük yeterli düzeyde. Biz çok mutlu ayrıldık, bu kez arkadaşlarla tekrar gitmeyi planlıyoruz.
Akcayzeytin Otel
4.3/511 Ulasan
Was n prima kleine hotel aan zee mensen waren vriendelijk. Menu kon wel iets uitgebereider

Frequently Asked Questions

 • Apakah hotel dengan Kolam yang popular di Edremit?

  Sama ada anda membuat perjalanan ke Edremit atas tujuan perniagaan atau pelancongan, Kazdağları Allia Thermal Health & Spa , Afytos Akcay Tatil Koyu dan Akcayzeytin Otel merupakan semua hotel pilihan.

 • Berapakan kadar purata untuk hotel dengan Kolam di Edremit?

  Bagi hotel dengan Kolam di Edremit, harga purata pada hari bekerja ialah RM 897, dan harga purata pada hujung minggu (Jumaat–Sabtu) ialah RM 914.

 • Hotel manakah dengan Kolam di Edremit yang merupakan hotel mewah?

  Kebanyakan hotel dengan Kolam di Edremit ialah hotel mewah. Ramada Resort by Wyndham Kazdaglari Thermal and Spa amat popular.

 • Hotel manakah dengan Kolam di Edremit yang membenarkan haiwan kesayangan dibawa?

  Manastirhan Otel Kazdağlari, Yazduf Family Homes dan Form Thermal Hotel & Spa Kaz Dağları membenarkan haiwan kesayangan dibawa. Bawa haiwan kesayangan anda menginap bersama!

 • Apakah promosi yang tersedia untuk hotel dengan Kolam di Edremit?

  Trip.com menyediakan pelbagai promosi dan diskaun untuk pengguna sepanjang tahun. Anda boleh semak halaman promosi untuk melihat promosi yang tersedia pada Trip.com.

Maklumat Perjalanan Setempat

Bilangan Hotel46
Bilangan Ulasan325
Harga TertinggiRM 3,108
Harga TerendahRM 257
Harga Purata (Hari Bekerja)RM 897
Harga Purata (Hujung Minggu)RM 914