Lihat pilihan hotel di Eskisehir kami dengan Spa

Lihat Ulasan Tetamu untuk Hotel di Eskisehir

Anemon Eskisehir Hotel
3.7/524 Ulasan
Anemon'un havuzbaşında yapılan bir organizasyon için (otelden bağımsız bir org.) Eskişehir'e geldik. Gene aynı otelde kalmayı tercih ettik. Otel güzel, temiz, çalışanlar güler yüzlü ve nazik. Kahvaltı çok çeşit olmasa da bence gayet yeterli. Odalar geniş ve temiz. Tek olumsuz yanı (bize göre) yerlerin halıfleks olması. Ne kadar iyi temizlenirse temizlensin gene de toz yapıyor. O da bizi rahatsız ediyor açıkçası. Uyku kalitesi gayet iyidi. Tavsiye ederim.
Park Dedeman Eskisehir
4.4/572 Ulasan
Eskişehir de konaklama için birçok kez tercih ettiğim bir hotel genel anlamda memnunum çalışanlar kibar ve yardımcılar temizlik iyi sayılır otopark sıkıntısı var dışarıya bırakmak zorunda kaldım aracımı
Tasigo Eskisehir
4.6/597 Ulasan
İnanılmaz bir otel. Konumu tam Odun Pazarı’nın tepesinde. Direk yürüyerek Odun Pazarı’na inebiliniyor. Otelin modern ve çevreci mimarisi, kahvaltının lezzeti ve çeşitleri, kahvaltı sırasında lobideki klasık muzık dınletısı, personelin güleryuzu ve ılgısı, inanılmaz termalleri ve spası ile her ay gıtmek ıstedıgım favori otel oldu kendısı.
Grande Arte Hotel
4.6/540 Ulasan
Ara tatilde oğlumuzla beraber planladığımız Eskişehir turunda bizi sonuna kadar tatmin eden bir oteldi.Tüm personele burdan teşekkür ediyorum.Oda ve ıslak zemin(sauna,hamam,havuz) hijyen ve temizliği bizi oldukça memnun etti.Eskişehir'e yolu düşen kişilerin kesinlikle değerlendirmesi gereken bir adres.
Capella Otel
4.4/563 Ulasan
Tolles Hotel, perfekter Service, ein schönes Hotel in der wunderbaren Stadt Eskisehir

Frequently Asked Questions

 • Apakah hotel dengan Spa yang popular di Eskisehir?

  Sama ada anda membuat perjalanan ke Eskisehir atas tujuan perniagaan atau pelancongan, Grande Arte Hotel , Tasigo Eskisehir dan Ramada Plaza by Wyndham Eskisehir merupakan semua hotel pilihan.

 • Berapakan kadar purata untuk hotel dengan Spa di Eskisehir?

  Bagi hotel dengan Spa di Eskisehir, harga purata pada hari bekerja ialah RM 665, dan harga purata pada hujung minggu (Jumaat–Sabtu) ialah RM 712.

 • Hotel manakah dengan Spa di Eskisehir yang disyorkan untuk pelancong perniagaan?

  Kebanyakan hotel dengan Spa di Eskisehir adalah sesuai untuk pelancong perniagaan. Tasigo Eskisehir dan Ramada Plaza by Wyndham Eskisehir merupakan hotel pilihan.

 • Hotel manakah dengan Spa di Eskisehir yang merupakan hotel mewah?

  Kebanyakan hotel dengan Spa di Eskisehir ialah hotel mewah. Tasigo Eskisehir, Ramada Plaza by Wyndham Eskisehir dan Park Dedeman Eskisehir amat popular.

 • Apakah promosi yang tersedia untuk hotel dengan Spa di Eskisehir?

  Trip.com menyediakan pelbagai promosi dan diskaun untuk pengguna sepanjang tahun. Anda boleh semak halaman promosi untuk melihat promosi yang tersedia pada Trip.com.

Maklumat Perjalanan Setempat

Bilangan Hotel13
Bilangan Ulasan597
Harga TertinggiRM 7,078
Harga TerendahRM 152
Harga Purata (Hari Bekerja)RM 665
Harga Purata (Hujung Minggu)RM 712