Quinta do Estreito
Pilih tarikh
-
Pilih tarikh
1 malam
Quinta do Estreito

Temui Quinta do Estreito, penginapan bintang 4 yang terletak di tengah Estreito de Câmara de Lobos. Mendapatkan ulasan positif dengan skor 8.3/10 daripada 46 pengunjung, hotel ini menawarkan kemudahan premium pada harga bermula dari RM501.

Rooms

Bilik Double atau Twin dengan Pemandangan Laut<br> Bilik Twin dengan Pemandangan Laut<br> Bilik Kembar Standard

Daftar masuk dan daftar keluar

Waktu daftar masuk bermula pada 14:00 dan waktu daftar keluar berakhir pada 12:00.

Tarikan Berdekatan

Centro Cívico do Estreito: 0.16 km dari hotel<br> Igreja Matriz do Estreito: 0.22 km dari hotel<br> Paróquia do Garachico - Nossa Senhora do Bom Sucesso: 0.93 km dari hotel

Polisi haiwan peliharaan: Haiwan peliharaan tidak dibenarkan.

Quinta do Estreito

Lihat Peta
Kami Memadankan Harga
Sorotan
Pemandangan laut
Sarapan pagi bufet
Kolam renang luar bangunan
Lokasi ideal
Balkoni
+4 lagi
Kemudahan
Semua Kemudahan
Keterangan tempat penginapan
Lihat Lagi
Kebersihan8.4
Kemudahan8.2
Persekitaran8.3
Perkhidmatan8.3
Persekitaran
Lapangan Terbang: Lapangan Terbang Antarabangsa Cristiano Ronaldo
(26.5km)
Mercu Tanda: Centro Cívico do Estreito
(160m)
Mercu Tanda: Igreja Matriz do Estreito
(220m)
Mercu Tanda: Paróquia do Garachico - Nossa Senhora do Bom Sucesso
(930m)
Mercu Tanda: Igreja da Encarnação
(1.0km)
Mercu Tanda: Levada do Norte
(1.1km)
Lihat di Peta
1

Standard Single

1 Double bed or 2 Single bed
Has window
Non-smoking
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
9

Twin Room With Sea View

Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
TV
Ocean view
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
5

Standard Twin Room

2 Single bed
Non-smoking
Air conditioning
TV
Towels
Garden view
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
2

Single Sea View

2 Double bed
Has window
Non-smoking
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan

Ulasan Yang Disahkan
Purata untuk tempat penginapan serupa di Estreito de Câmara de Lobos
Ulasan kerap menyatakan
Pengguna Tetamu
3 Januari 2024
Este hotel está muy lejos de las 4 estrellas que presenta. Quizás hace 20 años le correspondían, pero a día de hoy presenta las instalaciones antiguas, la habitación estaba limpia pero muy desgastada. Incluso la tarima del suelo, hasta los azulejos del baño desgastados.
Terjemah
Cruiser51600920006
11 Januari 2026
The hotel was built in 1999 and hasn't been renovated since. It's clean but quite worn. The staff is very helpful. Breakfast is decent, but dinner is very average. The hotel is over an hour's walk from the beach. There are plenty of shops and bars nearby.
Terjemah
Pengguna Tetamu
21 Jun 2026
First time staying here, the description mentioned robes and slippers in the room there wasn't any, the pool said controlled to 25° more like -25° only one sauna working it's a shame this could be a really good hotel the views are spectacular it just needs a lot of money spending on it on the decorating and general updates.
Terjemah
James
18 Januari 2026
The view from the balcony off the room, and the pool area, are beautiful and scenic. The pool is not heated, but the sauna was nice and hot. The staff are helpful and efficient. The breakfast is bountiful and delicious.
Terjemah
Adam
15 Januari 2026
Olde hotel but well kept up meals in the restaurant were good
Terjemah
Lisa
24 Februari 2026
Really lovely stay inshabby chic.
Terjemah
Foo Wah
21 Februari 2025
A lovely 3* A lovely hotel in need of retouching, peeling paint and worn carpets. The views are all great, better to consider a 3* and you will not be disappointed.
Terjemah
Robert
14 Januari 2025
Super friendly lady at Reception check in.Helpful clear explanation of facilities. The hotel spotless A bit of wear tear on room drapes and bed base but Spacious room and bathroom good shower and superb balcony views.Small dining room meant 7.30 breakfast was crowded but by 8am empty.Buffet was adequate great scram egg and typical portuguese cakes fruit etc. Pool terrace was perfect ,views overlooking hills and sea (small sauna cabin looked great did not try) The pool bar restricted hours.Oddly hotel lacks any kind of lounge or bar area to sit in apart from the terrace. I enjoyed hotel but disliked the area.Unless you have car or take taxi there is nowhere to walk outside the hotel The roads are absurdly steep narrow and pavements limited. You can walk to supermarket thats all unless you like mountain hiking.The most awkward thing about hotel is the location. My first time in Madeira so it came as surprise to me but if you know the island maybe you are familiar with this. Fortunately the local Bolt app taxi can save you money. Yellow cab to funchal was 30 euro while the bolt averaged 6 -11 euro a trip
Terjemah
Anne
20 Oktober 2024
No sea view on 1st floor We booked a room with a sea view. We got a room on the 1st floor with no sea view. The reception told me I was wrong but the picture speaks for itself. They said the hotel was full so we could not change the room.
Terjemah

Perkhidmatan & Kemudahan

Restoran
Tiada maklumat tambahan tersedia
Kolam Renang Dalam Bangunan
Kolam renang luar bangunan

Polisi Tempat Penginapan

Waktu daftar masuk & daftar keluar
Waktu daftar masuk: Selepas 14:00
Waktu daftar keluar: 09:00–12:00.

Waktu operasi meja penyambut tetamu: 24/7

Jika anda tiba di luar waktu daftar masuk, hubungi tempat penginapan lebih awal

Polisi kanak-kanak
Kanak-kanak tidak dibenarkan menginap di tempat penginapan ini

Katil bayi dan katil tambahan
Polisi katil tambahan dan katil bayi mungkin berbeza-beza mengikut jenis bilik. Sila rujuk butiran jenis bilik untuk maklumat lanjut.

Sarapan
GayaBufet
UmurBayaran
Dewasa
Percuma
Bayaran sarapan tambahan tidak termasuk dalam jumlah bayaran dan perlu dibayar di tempat penginapan.

Polisi deposit
DepositDeposit diperlukan
Kaedah pengambilan depositJumlah tetap sebanyak € 100.00 (kira-kira RM468.45) dikenakan.
Kaedah pembayaran depositTempat penginapan ini menerima kad kredit
Bayaran balik depositDeposit akan dikembalikan kepada akaun pembayaran asal dalam masa 7 hari selepas mendaftar keluar.

Haiwan peliharaan
Haiwan peliharaan tidak dibenarkan

Syarat umur
Tetamu yang mendaftar masuk mestilah berumur sekurang-kurangnya 18 tahun.

Pembayaran di hotel

  • Wang tunai

Keterangan Penginapan

Nama hotel tempatan: Quinta do Estreito
  • Bilangan Bilik: 48
Nombor telefon:+351-291910530
Terletak di Camara de Lobos, Quinta do Estreito Vintage House berada dalam lingkungan 15 minit memandu dari Muzium CR7 dan Dataran Bandar. Hotel ini berada 10.6 km dari Marina Funchal dan 11 km dari Pasar Tani Funchal.
Gunakan peluang rekreasi seperti kolam renang terbuka atau kecapi pemandangan dari teres dan taman. Kemudahan tambahan di hotel ini termasuklah akses Internet wayarles percuma, perkhidmatan rencam dan bilik arked/permainan. Tetamu boleh menumpang naik pengangkutan ulang-alik kawasan (dengan surcaj) ke destinasi berhampiran.
Dapatkan santapan anda di salah sebuah daripada 2 restoran di hotel atau nikmatinya dalam bilik dengan menggunakan perkhidmatan bilik yang ditawarkan. Bersantailah dengan minuman kegemaran anda di bar/ruang istirahat atau bar tepi kolam. Sarapan bufet percuma disertakan.
Kemudahan yang ditampilkan adalah termasuk perkhidmatan limousin/kereta bandar, stesen komputer dan perkhidmatan pencucian kering/dobi. Kemudahan acara di hotel ini terdiri daripada pusat persidangan dan bilik mesyuarat. Pengangkutan ulang-alik lapangan terbang disediakan dengan dikenakan surcaj (tersedia 24 jam) manakala tempat letak kenderaan sendiri percuma terdapat di tapak hartanah.
Selesakan diri anda di salah satu daripada 48 bilik tamu berhawa dingin. Bilik mempunyai balkoni persendirian. Program kabel disediakan untuk hiburan anda. Bilik mandi persendirian dilengkapkan dengan pengering rambut dan jubah mandi.

Anda mungkin tertanya-tanya

Apakah tempat menarik yang berdekatan dengan Quinta do Estreito?

Tarikan berdekatan Quinta do Estreito termasuk Centro Cívico do Estreito, hanya 160m dari carian anda (jarak garis lurus) jauhnya.

Berapakah harga di Quinta do Estreito?

Harga untuk Quinta do Estreito mungkin berbeza bergantung pada penginapan anda (cth. tarikh yang anda pilih, polisi hotel dll.) Lihat harga dengan masukkan tarikh anda.

Apakah waktu daftar masuk dan daftar keluar Quinta do Estreito?

Masa daftar masuk Quinta do Estreito ialah 14:00 dan masa daftar keluar ialah 12:00.

Adakah Quinta do Estreito mempunyai kolam renang?

Ya, Quinta do Estreito mempunyai kolam renang. Dapatkan maklumat tentang kolam renang dan kemudahan lain di halaman ini.

Apakah lapangan terbang yang paling dekat dari Quinta do Estreito?

Lapangan terbang terdekat ialah Lapangan Terbang Antarabangsa Cristiano Ronaldo dan jarak ialah lebih kurang 24 min menaiki kereta dari hotel (26.5km).

Bagaimanakah saya boleh mendapatkan resit daripada Quinta do Estreito?

Resit dan resit elektronik yang dikeluarkan oleh Trip.com berbeza bergantung pada kaedah pembayaran yang anda gunakan. Jika anda menggunakan "Prabayaran", anda boleh mendapatkan resit elektronik daripada halaman butiran tempahan. Jika anda ingin membuat pembayaran di tempat, sila maklumkan kepada kakitangan kaunter penerimaan tetamu apabila anda mendaftar keluar.

Adakah Quinta do Estreito menawarkan perkhidmatan teksi lapangan terbang?

Ya, Quinta do Estreito menyediakan Perkhidmatan ambil di lapangan terbang, Perkhidmatan hantar ke lapangan terbang untuk tetamu. Kami mengesyorkan anda menghubungi pihak hotel lebih awal untuk mengesahkan ketersediaan dan harga.

Tentang Penginapan Ini

Lapangan Terbang TerdekatMadeira Airport
Jarak ke Lapangan Terbang26.53KM
Harga Purata DaripadaMYR753
Penarafan Bintang Hotel4