Holiday Inn LEEDS - GARFORTH by IHG
Pilih tarikh
-
Pilih tarikh
1 malam
Holiday Inn LEEDS - GARFORTH by IHG

Rooms

Bilik Double Mudah Diakses<br> Bilik Standard dengan Katil Double<br> Bilik Premium Queen

Daftar masuk dan daftar keluar

Waktu daftar masuk bermula pada 15:00 dan waktu daftar keluar berakhir pada 11:00.

Tarikan Berdekatan

Garforth Public Tennis Courts: 1.14 km dari hotel<br> Garforth Rec Bowling Club: 1.13 km dari hotel<br> Barleyhill Road Park: 1.17 km dari hotel

Polisi haiwan peliharaan: Haiwan peliharaan dibenarkan, termasuk anjing, dengan bayaran sebanyak GBP 10 (anggaran RM6).

Holiday Inn LEEDS - GARFORTH by IHG

Lihat Peta
Kami Memadankan Harga
Sorotan
Kolam renang dalam bangunan panas
Sarapan yang lazat
Lokasi ideal
Bar
Haiwan peliharaan dibenarkan
Kemudahan
Semua Kemudahan
Keterangan tempat penginapan
Lihat Lagi
Kebersihan8.3
Kemudahan8.2
Persekitaran8.6
Perkhidmatan8.5
Persekitaran
Membeli-belah: Londis
(950m)
Membeli-belah: Pikes Water Lilies of Garforth
(1.3km)
Stesen kereta api: Garforth Station
(2.4km)
Tarikan: Barleyhill Road Park
(1.8km)
Lihat di peta
8

Accessible Double Room

1 Double bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Vibration alarm pillow
Private toilet
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
18

Standard Room with Double Bed

1 Double bed
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Private toilet
Conditioner
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
9

Premium Queen Room

1 Double bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Shower
Private toilet
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
12

Standard Queen Room with Sofa Bed

1 Queen bed and 1 Sofa bed
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Private toilet
Conditioner
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
15

Standard Twin Room

2 Single bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Private toilet
Conditioner
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
13

Standard Queen Room with Sofa Bed

1 Double bed and 1 Sofa bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Shower
Private toilet
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
11

Premium Room

Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
Private toilet
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
10

Standard Room

Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Private toilet
Conditioner
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
Sembunyi Jenis Bilik

Ulasan Yang Disahkan
Purata untuk tempat penginapan serupa di Garforth
Ulasan kerap menyatakan
Pengguna Tanpa Nama
15 Julai 2026
Stay in the hotel during heat wave, there is a air conditioning in the hotel that really really really good.
Terjemah
Pengguna Tetamu
12 Mei 2026
I try to use this hotel as often as possible. I take 1 of my boys to stay. We use the pool & have a great time. Staff are lovely. Place is always clean. Breakfast is really good.
Terjemah
Pengguna Tetamu
13 Oktober 2026
We stay here regularly and yet again the staff were exemplary and the room spotless and perfect just as usual Keep up the great work
Terjemah
Pengguna Tetamu
5 Oktober 2026
Hotel is nicely located, All big groceries stores are nearby. Overall location and the area with greenery is very nice
Terjemah
Emma Jane G
14 September 2026
Nice facilities but they shut so early 7:30 pm pool ? We couldn’t use so we’re quite disappointed with that
Terjemah
Pengguna Tetamu
2 September 2026
The hotel is a bit dated and the restaurant was missing a few dishes but overall it was a comfortable stay and great value. The staff were very friendly and helpful. Saw some negative reviews claiming smells and dirtiness etc but not this stay which was excellent all round.
Terjemah
beverley pugh
1 September 2026
Great service with staff working really hard for a hotel cutting obviously corners on the cheap. Breakfast used to be good - stayed previously, but today poor cheap processed food, sausages pink and tasteless, no butter only cheap spread. Shower broken with end broken off and cold, only got Luke warm water after a lot of turning loose knob. Main reason for staying here is the swimming pool to break a long journey on A1 but arrived to be told it was closed and not available but no one bothered to email us in advance despite 5 emails confirming booking.  Great easy parking location just off A1 Left at 11 am with drinkers outside shouting with appalling language on their phone and other guests said it had kept them awake.  Booked a queen room to find its only a standard double bed and felt misled by description,  asked to move rooms which was easy with queen bed as requested but only difference between the rooms was it did not have a coffee table!  Will not be staying next time.
Terjemah
Pengguna Tanpa Nama
9 September 2026
Would’ve loved a fridge in the room or some waters provided. Our shower also broke during our stay but everything else was fine.
Terjemah
Pengguna Tetamu
28 April 2026
Nice large room, friendly staff, quiet, bath and shower.
Terjemah

Perkhidmatan & Kemudahan

Restoran
Tiada maklumat tambahan tersedia

Polisi Tempat Penginapan

Waktu daftar masuk & daftar keluar
Waktu daftar masuk: Selepas 15:00
Waktu daftar keluar: Sebelum 11:00

Waktu operasi meja penyambut tetamu: 24/7

Polisi kanak-kanak
Kanak-kanak dari semua peringkat umur dialu-alukan di tempat penginapan ini.
Bayaran tambahan mungkin dikenakan untuk kanak-kanak yang menggunakan katil sedia ada. Tambah bilangan kanak-kanak bagi mendapatkan harga yang lebih tepat.

Katil bayi dan katil tambahan
Hanya katil bayi boleh ditambah untuk semua jenis bilik.
Bayaran untuk katil tambahan dan katil bayi tidak disertakan dalam jumlah dan perlu dibayar di hotel.
UmurBayaran
Kanak-kanak berumur 2 tahun dan ke bawah
Katil bayi tambahan: Percuma

Sarapan
GayaMenu set
Waktu buka [Isn - Jum] 06:30-09:30 Buka [Sab - Aha] Ditutup
UmurBayaran
Dewasa
Menu set:£ 16.95 (kira-kira RM92.10) seorang
Bayaran sarapan tambahan tidak termasuk dalam jumlah bayaran dan perlu dibayar di tempat penginapan.

Haiwan peliharaan
Haiwan peliharaan dibenarkan atas permintaanCaj tambahan
Jenis haiwan peliharaan yang dibenarkan: anjing
Bayaran: £ 10.00 (kira-kira RM54.33) seekor haiwan semalam

Haiwan perkhidmatan
Haiwan perkhidmatan dibenarkan atas permintaan

Syarat umur
Tetamu yang mendaftar masuk mestilah berumur sekurang-kurangnya 18 tahun.

Pembayaran di hotel

Keterangan Penginapan

Nama hotel tempatan: Holiday Inn LEEDS - GARFORTH by IHG
  • Dibuka: 1975
  • Diubah Suai: 2007
  • Bilangan Bilik: 144
Nombor telefon:+44-333-3209336
E-mel:frontdesk.higarforth@kewgreenhotels.com
Apabila anda menginap di Holiday Inn Leeds Garforth by IHG in Leeds, anda akan berada berhampiran dengan lapangan terbang, dalam lingkungan 15 minit memandu dari Royal Armouries dan Taman Roundhay. Hotel ini berada 10.8 km dari First Direct Arena dan 12.6 km dari Universiti Leeds.
Gunakan peluang rekreasi yang ditawarkan, termasuk sauna dan pusat kecergasan. Hotel ini juga menampilkan akses Internet wayarles percuma, salun rambut dan dewan bankuet.
Dapatkan santapan anda di Open Lobby Restaurant, sebuah restoran yang menampilkan bar/ruang istirahat, atau memilih untuk menjamu selera dalam bilik dengan menggunakan Perkhidmatan bilik 24 jam. Sarapan penuh disajikan pada hari minggu dari 6:30 hingga 9:30 dengan dikenakan bayaran.
Kemudahan yang ditampilkan adalah termasuk daftar masuk ekspres, perkhidmatan pencucian kering/dobi dan meja/kaunter hadapan 24 jam. Ada rancangan acara di Leeds? hotel ini mempunyai ruang berukuran 10882 kaki persegi (1011 meter persegi) yang terdiri daripada ruang persidangan dan 17 bilik mesyuarat. Tempat letak kenderaan sendiri percuma terdapat di tapak hartanah.
Selesakan diri anda di salah satu daripada 144 bilik tamu. Akses Internet wayarles percuma membolehkan anda sentiasa berhubung, manakala program satelit disediakan untuk hiburan anda. Bilik mandi dilengkapkan dengan pancuran mandi dan pengering rambut. Kemudahan yang disediakan merangkumi telefon serta meja dan pembancuh kopi/teh.

Anda mungkin tertanya-tanya

Apakah tempat menarik yang berdekatan dengan Holiday Inn LEEDS - GARFORTH by IHG?

Antara tarikan berdekatan Holiday Inn LEEDS - GARFORTH by IHG ialah Garforth Rec Bowling Club, yang terletak kira-kira 1.1km dari carian anda (jarak garis lurus) dari hotel.

Berapakah harga di Holiday Inn LEEDS - GARFORTH by IHG?

Harga untuk Holiday Inn LEEDS - GARFORTH by IHG mungkin berbeza bergantung pada penginapan anda (cth. tarikh yang anda pilih, polisi hotel dll.) Lihat harga dengan masukkan tarikh anda.

Apakah waktu daftar masuk dan daftar keluar Holiday Inn LEEDS - GARFORTH by IHG?

Masa daftar masuk Holiday Inn LEEDS - GARFORTH by IHG ialah 15:00 dan masa daftar keluar ialah 11:00.

Adakah Holiday Inn LEEDS - GARFORTH by IHG mempunyai kolam renang?

Ya, Holiday Inn LEEDS - GARFORTH by IHG mempunyai kolam renang. Dapatkan maklumat tentang kolam renang dan kemudahan lain di halaman ini.

Apakah lapangan terbang yang paling dekat dari Holiday Inn LEEDS - GARFORTH by IHG?

Lapangan terbang terdekat ialah Lapangan Terbang Antarabangsa Leeds Bradford dan jarak ialah lebih kurang 36 min menaiki kereta dari hotel (25.9km).

Bagaimanakah saya boleh mendapatkan resit daripada Holiday Inn LEEDS - GARFORTH by IHG?

Resit dan resit elektronik yang dikeluarkan oleh Trip.com berbeza bergantung pada kaedah pembayaran yang anda gunakan. Jika anda menggunakan "Prabayaran", anda boleh mendapatkan resit elektronik daripada halaman butiran tempahan. Jika anda ingin membuat pembayaran di tempat, sila maklumkan kepada kakitangan kaunter penerimaan tetamu apabila anda mendaftar keluar.

Adakah Holiday Inn LEEDS - GARFORTH by IHG menawarkan perkhidmatan teksi lapangan terbang?

Tidak, Holiday Inn LEEDS - GARFORTH by IHG tidak menawarkan perkhidmatan transfer lapangan terbang.

Tentang Penginapan Ini

Lapangan Terbang TerdekatLeeds Bradford Airport
Jarak ke Lapangan Terbang26.67KM
Stesen Kereta Api TerdekatGarforth Station
Jarak ke Stesen Kereta Api2.45KM
Harga Purata DaripadaMYR598
Penarafan Bintang Hotel4