Marina Hotel Hanoi
Pilih tarikh
-
Pilih tarikh
1 malam
Marina Hotel Hanoi

Temui Marina Hotel Hanoi, penginapan bintang 3 yang terletak di tengah Hanoi. Mendapatkan ulasan positif dengan skor 8/10 daripada 107 pengunjung, hotel ini menawarkan kemudahan premium pada harga bermula dari RM116.

Rooms

Bilik Suite Balkoni(katil queen)<br> Bilik Deluxe King<br> Bilik Double Superior

Daftar masuk dan daftar keluar

Waktu daftar masuk bermula pada 14:00 dan waktu daftar keluar berakhir pada 12:00.

Tarikan Berdekatan

Hanoi Museum: 0.6 km dari hotel<br> National Convention Center: 0.67 km dari hotel<br> National Architectural Planning & Construction Exhibition: 0.44 km dari hotel

Polisi haiwan peliharaan: Haiwan peliharaan tidak dibenarkan.

Marina Hotel Hanoi

Lihat Peta
Kami Memadankan Harga
Sorotan
Sarapan yang lazat
Pemandangan Menarik
Lokasi ideal
Suite
Kemudahan mengecas kereta
+5 lagi
Kemudahan
Semua Kemudahan
Keterangan tempat penginapan
Lihat Lagi
Kebersihan8.3
Kemudahan7.7
Persekitaran8.2
Perkhidmatan7.9
Persekitaran
Metro: National University
(4.0km)
Metro: Cau Giay
(4.5km)
Lapangan Terbang: Lapangan Terbang Antarabangsa Noibai
(27.0km)
Kereta api: Phu Dien Station
(8.0km)
Kereta api: Sapa Train
(8.4km)
Mercu Tanda: National Architectural Planning & Construction Exhibition
(440m)
Lihat di peta
11

Deluxe Triple Room

1 Single bed and 1 Queen bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
Minibar
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
12

Suite Double Room Balcony

1 Queen bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
Minibar
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
14

Deluxe King Room

1 Queen bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
Minibar
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
10

Superior Double Room

1 Queen bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
Minibar
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
10

Superior Twin Room

2 Single bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Refrigerator
Minibar
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
Sembunyi Jenis Bilik

Ulasan Yang Disahkan
Purata untuk tempat penginapan serupa di Hanoi
Ulasan kerap menyatakan
Pengguna Tanpa Nama
5 April 2026
Very poor building . Bad smell..all staffs can not speak English.. only use Google translate.. very poor breakfast . Anyway price is cheap.. so no need complain ..but reaaly no good point is nobody help carry baggage ..cheap price value hotel that's all
Terjemah
高大白
26 April 2026
Good value for the money but don’t expect a lot from this hotel. It’s old.
Terjemah
Pengguna Tetamu
23 Jun 2025
Service and room cleanliness are acceptable except for a croach found alive in the bathroom. The service staff were professional, and immediately change room without any question asked.
Terjemah
Pengguna Tetamu
22 Disember 2024
I recently stayed at the Marina Hotel and was thoroughly impressed. The staff was welcoming, and the room was clean and comfortable with a great view. The rooftop pool and fitness center were fantastic. I loved the delicious breakfast buffet each morning. The hotel's central location made exploring the city easy. I highly recommend the Marina Hotel for a pleasant and luxurious stay.
Terjemah
Paul PJ
24 Oktober 2024
Great hotel location Its a walking distance to the national convention center. Also very helpful staff and great breakfast spread. Overall good value for money
Terjemah
Pengguna Tetamu
8 Januari 2025
hotel is clean, staffs are very helpful
Terjemah
Pengguna Tetamu
23 Jun 2025
City centre
Terjemah
Jermaine Ogking
24 Oktober 2025
Nice!
Terjemah
Eric(中年大叔)
27 April 2026
飯店服務不錯,附近還有菜市場及學生宿舍,所以菜市場的東西,應該是價格便宜的,走一小段路,可以到韓國聚集區,還有很多美食及網紅咖啡廳
Terjemah

Perkhidmatan & Kemudahan

Restoran
Gaya: A la carte, Bufet
Pilihan makan & minum: Hanya tersedia untuk tetamu tempat penginapan

Polisi Tempat Penginapan

Waktu daftar masuk & daftar keluar
Waktu daftar masuk: Selepas 14:00
Waktu daftar keluar: Sebelum 12:00

Waktu operasi meja penyambut tetamu: 24/7

Polisi kanak-kanak
Kanak-kanak dari semua peringkat umur dialu-alukan di tempat penginapan ini.
Bayaran tambahan mungkin dikenakan untuk kanak-kanak yang menggunakan katil sedia ada. Tambah bilangan kanak-kanak bagi mendapatkan harga yang lebih tepat.

Katil bayi dan katil tambahan
Katil bayi dan katil tambahan tidak disediakan untuk semua jenis bilik.

Sarapan
Sarapan tersedia di hotel. Sila hubungi hotel untuk mendapatkan butiran.
UmurBayaran
Dewasa
Hubungi hotel
Bayaran sarapan tambahan tidak termasuk dalam jumlah bayaran dan perlu dibayar di tempat penginapan.

Polisi deposit
DepositTiada deposit diperlukan oleh tempat penginapan

Haiwan peliharaan
Haiwan peliharaan tidak dibenarkan

Haiwan perkhidmatan
Haiwan perkhidmatan tidak dibenarkan

Syarat umur
Tiada had umur untuk tetamu yang boleh mendaftar masuk

Pembayaran di hotel

  • Wang tunai

Keterangan Penginapan

Nama hotel tempatan: Khách sạn Marina Hà Nội
  • Dibuka: 2020
  • Diubah Suai: 2024
  • Bilangan Bilik: 41
Nombor telefon:+84-24-39388999+84-838898899
E-mel:marinahotelhanoi@gmail.com
Terokai pelosok Tu Liem semasa anda menginap di Marina Hotel Hanoi.
Terdapat restoran di tempat penginapan ini yang menawarkan pelbagai pilihan tempat makan untuk anda. Ingin terus berada di bilik? Belanja diri sendiri dengan sajian lazat servis bilik daripada restoran di tempat penginapan ini. kafé di tempah penginapan menjadi lokasi yang sesuai untuk bersembang dengan rakan atau berehat sambil membaca buku.
Tempat penginapan serba lengkap ini juga turut menawarkan pertukaran mata wang, percuma storan bagasi, pencuci kering dan perkhidmatan dobi.
Tetamu yang tiba dengan kereta boleh meletak kereta di percuma.

Anda mungkin tertanya-tanya

Apakah tempat menarik yang berdekatan dengan Marina Hotel Hanoi?

Tarikan berdekatan Marina Hotel Hanoi termasuk National Architectural Planning & Construction Exhibition, hanya 440m dari carian anda (jarak garis lurus) jauhnya.

Berapakah harga di Marina Hotel Hanoi?

Harga untuk Marina Hotel Hanoi mungkin berbeza bergantung pada penginapan anda (cth. tarikh yang anda pilih, polisi hotel dll.) Lihat harga dengan masukkan tarikh anda.

Apakah waktu daftar masuk dan daftar keluar Marina Hotel Hanoi?

Masa daftar masuk Marina Hotel Hanoi ialah 14:00 dan masa daftar keluar ialah 12:00.

Adakah Marina Hotel Hanoi mempunyai kolam renang?

Tidak, Marina Hotel Hanoi tiada kolam renang.

Apakah lapangan terbang yang paling dekat dari Marina Hotel Hanoi?

Lapangan terbang terdekat ialah Lapangan Terbang Antarabangsa Noibai dan jarak ialah lebih kurang 37 min menaiki kereta dari hotel (27.0km).

Bagaimanakah saya boleh mendapatkan resit daripada Marina Hotel Hanoi?

Resit dan resit elektronik yang dikeluarkan oleh Trip.com berbeza bergantung pada kaedah pembayaran yang anda gunakan. Jika anda menggunakan "Prabayaran", anda boleh mendapatkan resit elektronik daripada halaman butiran tempahan. Jika anda ingin membuat pembayaran di tempat, sila maklumkan kepada kakitangan kaunter penerimaan tetamu apabila anda mendaftar keluar.

Adakah Marina Hotel Hanoi menawarkan perkhidmatan teksi lapangan terbang?

Ya, Marina Hotel Hanoi menyediakan Perkhidmatan ambil di lapangan terbang, Perkhidmatan hantar ke lapangan terbang untuk tetamu. Kami mengesyorkan anda menghubungi pihak hotel lebih awal untuk mengesahkan ketersediaan dan harga.

Tentang Penginapan Ini

Lapangan Terbang TerdekatNoi Bai Intl. Airport
Jarak ke Lapangan Terbang28.77KM
Stesen Kereta Api TerdekatSapa Train
Jarak ke Stesen Kereta Api9.43KM
Stesen Kereta Api Bawah Tanah TerdekatNational University
Jarak ke Stesen Kereta Api Bawah Tanah4.01KM
Harga Purata DaripadaMYR197
Penarafan Bintang Hotel3