Haston Hotel
Pilih tarikh
-
Pilih tarikh
1 malam
Haston Hotel

Temui Haston Hotel, penginapan bintang 3 yang terletak di tengah Hotan. Mendapatkan ulasan positif dengan skor 9.5/10 daripada 1085 pengunjung, hotel ini menawarkan kemudahan premium pada harga bermula dari RM85.

Rooms

Bilik Katil Saiz Queen Selesa<br> Bilik Cozy Katil Queen<br> Bilik Perniagaan 2-katil

Daftar masuk dan daftar keluar

Waktu daftar masuk bermula pada 12:00 dan waktu daftar keluar berakhir pada 14:00.

Tarikan Berdekatan

Hotan Museum: 0.51 km dari hotel<br> Hotan Sports Center: 0.66 km dari hotel<br> Hotan Night Market: 0.97 km dari hotel

Polisi haiwan peliharaan: Haiwan peliharaan dibenarkan secara percuma, termasuk kucing、anjing.

Haston Hotel

Dibuka pada tahun 2025
Lihat Peta
Kami Memadankan Harga
Sorotan
Tempat letak kenderaan percuma
Bilik dobi
pemindahan stesen percuma
Perkhidmatan yang terbaik
Bersih
+5 lagi
Kemudahan
Semua Kemudahan
Kebersihan9.6
Kemudahan9.5
Persekitaran9.6
Perkhidmatan9.5
Persekitaran
Lapangan Terbang: Lapangan Terbang Hotan
(9.2km)
Kereta api: Hetian Railway Station
(7.9km)
Mercu Tanda: Hotan Museum
(510m)
Mercu Tanda: Hotan Sports Center
(660m)
Mercu Tanda: Hotan Night Market
(980m)
Mercu Tanda: Tuanjie Square
(1.6km)
Lihat di Peta
8

Comfy Queen Room

1 Queen bed
15-25m² | Floor: 5-6
No window
Free Wi-Fi
Smoking Permitted
Air conditioning
Private bathroom
Minibar
Daily housekeeping
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
9

Cozy Queen Room

1 Queen bed
Has window
Free Wi-Fi
Smoking Permitted
Air conditioning
Private bathroom
Minibar
Daily housekeeping
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
10

Business 2-bed Room

2 Single bed
20-30m² | Floor: 5-6
Free Wi-Fi
Smoking Permitted
Air conditioning
Private bathroom
Minibar
Daily housekeeping
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
11

Deluxe Queen Room

1 Queen bed
30-35m² | Floor: 5-6
Has window
Free Wi-Fi
Smoking Permitted
Air conditioning
Private bathroom
Minibar
Daily housekeeping
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
9

Qi Qu Family Room (Smart Voice Control + Smart Toilet + Digital Scale + Smart Projector)

1 Double bed and 1 Queen bed
40-45m² | Floor: 5-6
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Minibar
Daily housekeeping
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
11

Deluxe Suite

1 Queen bed
35m² | Floor: 5-6
Has window
Free Wi-Fi
Smoking Permitted
Air conditioning
Private bathroom
Minibar
Daily housekeeping
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
7

Cozy 2-bed Room

2 Double bed
Has window
Free Wi-Fi
Smoking Permitted
Air conditioning
Private bathroom
Minibar
Daily housekeeping
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
11

Family 3-bed Room

3 Double bed
40m² | Floor: 5-6
Has window
Free Wi-Fi
Smoking Permitted
Air conditioning
Private bathroom
Minibar
Daily housekeeping
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
9

Quiet Business Twin Bedroom

2 Double bed
35m² | Floor: 5-6
Has window
Free Wi-Fi
Smoking Permitted
Air conditioning
Private bathroom
Minibar
Daily housekeeping
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
Sembunyi Jenis Bilik

Ulasan Yang Disahkan
Purata untuk tempat penginapan serupa di Hotan
Ulasan kerap menyatakan
Pengguna Tetamu
25 Mei 2026
Great staff, super helpful. Incredibly comfortable rooms. Very clean, good breakfasts.
Terjemah
Pengguna Tetamu
14 Oktober 2025
Nice, new, clean room. But what scored points was the included airport transfer. However, because i don't know chinese to advice the staff, i had to take a taxi to the hotel.
Terjemah
Pengguna Tetamu
8 Ogos 2025
Good.
Terjemah
Pengguna Tanpa Nama
6 Ogos 2026
酒店性價比高,價格便宜,100多還帶早餐,早餐質量還算OK,不算美味,能填飽肚子,有更高要求的建議出去吃。房屋寬敞,屋子很大,百分之90清潔度,衹有枕頭上有少許污漬,因為自己帶了枕巾,所以就沒有要求換,其他地方基本算很整潔了。
Terjemah
Cuipidepaozi
19 Julai 2026
整體硬件設施遠超預期,平台圖片難看太多,照片完全沒拍出酒店質感,衹要100多 品質完全能對標某季、某朵這類知名連鎖!在塔縣入住的這種品質的酒店 要400左右 房間空間特別寬敞,雙床房兩側床頭都有獨立充電插頭,兩個人充電不用爭搶;燈光也有多種調節 衞生間做了洗漱台、淋浴、馬桶三分離,使用感超舒服。配置很貼心,配備乳膠枕、加濕器 公共配套加分項超多,自帶健身房,還有帶烘乾機的公共洗衣區,長途旅行洗衣服再也不怕晾不幹。早餐品類搭配對應房價來説性價比很高,整體水準在線。酒店還提供免費接送站服務,出行很便利。 這趟南疆環線旅途住的第八家酒店,覺得舒適度能排第二的酒店 辦理入住當天大堂同時等候辦理入住的至少四組客人,前台女性工作人員態度挺差的,房間含早 並未主動告知早餐時間、用餐位置 看得出來當天客流量大 充滿牛馬的疲憊感 退房當天原本酒店接送車不在,一位新疆本地前台小姐姐特別貼心,主動幫我們叫滴滴送我們去和田車站 房間、配套、交通全部在線,來和田強烈推薦入住!
Terjemah
Jiuguangyaonuli
19 Julai 2026
自駕新疆到了最後一站和田 這個酒店的價位完全超出預期,甚至不輸一些星級賓館首先,這個酒店所有的用品都非常齊全,有智能馬桶、天貓精靈、加濕器、枱燈,還有燒水壺。重點是,每一個細節上面都印着他們酒店自己的 logo,可以見得到這個酒店對於經營的用心之處還有就是,酒店的管理者都是年輕人,好溝通。詢問一些事情,包括停車位以及和田的一些攻略,他們都能給你非常好的建議強烈推薦大家過來入住
Terjemah
Pengguna Tetamu
1 Julai 2026
各方面都挺好的,就是衞生打掃稍微有一點不達標。 洗手枱子上面有灰,然後漱口杯裏有水垢 還有就是不知道酒店樓上是有KTV還是什麼,從入住到第二天走,一直都在咚咚咚的放DJ 事實證明這個灰是可以擦掉的哈,我拿紙一擦就掉了,但是我入住前怎麼沒有打掃乾淨嘞 還有接機服務挺好的,隨到隨走。 各方面都挺好的。 免費接送機接送站服務:好 服務:好 環境:尚可
Terjemah
Pengguna Tetamu
25 Jun 2026
態度差,服務差。平台上寫有送機,入住前晚上專門確定了説有送機服務,還登記了第二天早上出發的時間,登記了電話號碼。6月25日早上7.00下來問維族前台,前台説司機去火車站送人了要等半小時,快半小時到了,問的時候還態度差,全程不為客户着急。趴那睡覺,我就想知道夜班那麼困有起床氣為什麼要上夜班。既然登記了電話號碼要發車也不打電話,下去就説沒車?我們為了飛機不耽誤衹能自己打車過去,差點就誤機了,損失誰賠,希望嚴肅整改服務.
Terjemah
Rourou84
2 Julai 2026
房間的衞生一般,床單有點臟,讓阿姨直接換了新的,阿姨拿來的3個床單,2個還是臟的,自己也套不上去,應該是清洗的沒清洗乾淨,隔音不是太好,還好不是靠主馬路的,離博物館挺近的,和田老街離的也不遠。
Terjemah

Perkhidmatan & Kemudahan

Restoran
Gaya: Bufet

Polisi Tempat Penginapan

Waktu daftar masuk & daftar keluar
Waktu daftar masuk: Selepas 12:00
Waktu daftar keluar: Sebelum 14:00

Waktu operasi meja penyambut tetamu: 24/7

Hos atau kakitangan akan menyambut anda semasa ketibaan

Tempat penginapan akan memberikan butiran daftar masuk selepas tempahan

Tetamu Diterima
Tetamu dari setiap negara/rantau dialu-alukan di tempat penginapan ini

Polisi kanak-kanak
Kanak-kanak dari semua peringkat umur dialu-alukan di tempat penginapan ini.
Kanak-kanak berumur antara 0 hingga 17 tahun boleh menginap secara percuma jika katil tambahan tidak diperlukan.

Katil bayi dan katil tambahan
Katil bayi dan katil tambahan tidak disediakan untuk semua jenis bilik.

Sarapan
MasakanCina, Halal
GayaBufet
Waktu buka[Isn - Aha] 08:30-10:30 Buka
KetinggianBayaran
Kanak-kanak
Percuma
Dewasa
Bufet:CNY 39.00 (kira-kira RM23.64) seorang
Bayaran sarapan tambahan tidak termasuk dalam jumlah bayaran dan perlu dibayar di tempat penginapan.

Polisi deposit
DepositTiada deposit diperlukan oleh tempat penginapan

Haiwan peliharaan
Haiwan peliharaan dibenarkan atas permintaanPercuma
Jenis haiwan peliharaan yang dibenarkan: anjing, kucing

Haiwan perkhidmatan
Haiwan perkhidmatan dibenarkan atas permintaan

Syarat umur
Tetamu yang mendaftar masuk mestilah berumur sekurang-kurangnya 18 tahun.

Pembayaran di hotel

  • Wang tunai

Anda mungkin tertanya-tanya

Apakah tempat menarik yang berdekatan dengan Haston Hotel?

Tarikan berdekatan Haston Hotel termasuk Hotan Museum, hanya 510m dari carian anda (jarak garis lurus) jauhnya.

Berapakah harga di Haston Hotel?

Harga untuk Haston Hotel mungkin berbeza bergantung pada penginapan anda (cth. tarikh yang anda pilih, polisi hotel dll.) Lihat harga dengan masukkan tarikh anda.

Apakah waktu daftar masuk dan daftar keluar Haston Hotel?

Masa daftar masuk Haston Hotel ialah 12:00 dan masa daftar keluar ialah 14:00.

Adakah Haston Hotel mempunyai kolam renang?

Tidak, Haston Hotel tiada kolam renang.

Adakah Haston Hotel menyediakan sarapan pagi?

Ya, Haston Hotel menyediakan sarapan berkualiti tinggi. Pilihan sarapan: Cina, Halal.

Apakah lapangan terbang yang paling dekat dari Haston Hotel?

Lapangan terbang terdekat ialah Lapangan Terbang Hotan dan jarak ialah lebih kurang 22 min menaiki kereta dari hotel (9.2km).

Bagaimanakah saya boleh mendapatkan resit daripada Haston Hotel?

Resit dan resit elektronik yang dikeluarkan oleh Trip.com berbeza bergantung pada kaedah pembayaran yang anda gunakan. Jika anda menggunakan "Prabayaran", anda boleh mendapatkan resit elektronik daripada halaman butiran tempahan. Jika anda ingin membuat pembayaran di tempat, sila maklumkan kepada kakitangan kaunter penerimaan tetamu apabila anda mendaftar keluar.

Adakah Haston Hotel menawarkan perkhidmatan teksi lapangan terbang?

Ya, Haston Hotel menyediakan Perkhidmatan ambil di lapangan terbang, Perkhidmatan hantar ke lapangan terbang untuk tetamu. Kami mengesyorkan anda menghubungi pihak hotel lebih awal untuk mengesahkan ketersediaan dan harga.

Tentang Penginapan Ini

Lapangan Terbang TerdekatHotan Kungang Airport
Jarak ke Lapangan Terbang9.49KM
Stesen Kereta Api TerdekatHetian Railway Station
Jarak ke Stesen Kereta Api8.72KM
Harga Purata DaripadaMYR150
Penarafan Bintang Hotel3