Kaunti Ye

Hotel dengan Wifi di Kaunti Ye

Pilih hotel dengan Wifi terbaik anda di Kaunti Ye dan lengkapkan tempahan sekarang. Nikmati diskaun eksklusif ahli.

Leret ke bawah untuk melihat lebih banyak
Tapis mengikut:
Penarafan bintang hotel
≤2345
Penarafan Tetamu
Terbaik 9+Hebat 8+Bagus 7+Baik 6+

Hotel Kaunti Ye Popular dengan WiFi

Jom lihat pilihan hotel kami dengan Wifi di Kaunti Ye
Paling Popular
Harga Terendah
Paling hampir ke Pusat Bandar
Mendapat Ulasan Terbaik
81
Hotel di Kaunti Ye
The Vienna International Hotel (Pingdingshan Yingcheng) is an ideal spot for travelers wanting to discover the city. The Vienna International Hotel (Pingdingshan Yingcheng) is an ideal choice for travelers who want to take in the sights and sounds of Ye County. The hotel is located approximately 16km from Pingdingshan Railway Station. Pingdingshan Railway Station is approximately 16km away by road. With multiple attractions nearby including Yexian North Wudang Xuanmiao Temple, Yexian County Government Museum and Yexian Temple of Confucius, guests will find plenty to keep themselves occupied. In their spare time, guests can explore the hotel's surroundings. For those driving themselves, parking is provided on site. According to our guests, this hotel provides a very high level of service. For guests traveling on business, this hotel is consistently one of the most popular choices.

"下午遊玩永樂宮臨時決定即刻返程了,當晚跑到平頂山市,這家維也納是離高速很近很方便過路住宿的酒店,保持了維也納一貫的品質,就是當晚過路車輛很多停車場不夠用。"
Sangat Baik
366 ulasan
9.6/10
1 malam
Daripada RM125
Semak Ketersediaan
19
Hotel di Kaunti Ye
shang da

"入住體驗完美,特別舒服特別好!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
Bagus
34 ulasan
9.2/10
1 malam
Daripada RM43
Semak Ketersediaan
21
Hotel di Kaunti Ye
Our hotel has convenient transportation, clean rooms, spacious and bright, clean environment, intimate service, affordable price, is a good place for business trips or family trips.

"賓館門前在修路,但是賓館可以就是停車稍微麻煩了點,裏面的設施也都挺好,挺乾淨,就是停車的時候有一點麻煩,總體來説要比其他的酒店好"
Cemerlang
10 ulasan
9.5/10
1 malam
Daripada RM53
Semak Ketersediaan
45
Hotel di Kaunti Ye
"這家酒店真的太讓人驚喜啦!房間打掃得一塵不染,連角落都乾乾淨淨,住得超舒心✨。樓下吃飯特別方便,周邊餐廳選擇多,味道也不錯。服務員態度超熱情,有求必應,每次見面都笑着打招呼,體驗感滿分!"
Bagus
248 ulasan
9.3/10
1 malam
Daripada RM65
Semak Ketersediaan
92
Hotel di Kaunti Ye
"開門進去,首先給人的感覺就是,乾淨衞生,讓人眼前一亮,酒店的隔音也不錯,就喜歡這種安靜的氛圍,電腦的配置很不錯,打遊戲很絲滑,不會出現卡頓。服務人員態度也很友好,需要啥東西,都能及時的提供解決。保潔阿姨態度特別好,讓收拾衞生,也沒有不耐煩。總的來説,體驗非常不錯,強烈推薦,開黑住宿好去處♥"
Terbaik
35 ulasan
10/10
1 malam
Daripada RM74
Semak Ketersediaan
16
Hotel di Kaunti Ye
The Fengyuan Hotel is an ideal spot for travelers wanting to discover the city. The Fengyuan Hotel is an ideal choice for travelers who want to take in the sights and sounds of Ye County. Pingdingshan Railway Station is the closest major transportation option, approximately 16km away. Traveling to and from the railway station is easy with Pingdingshan Railway Station located approximately 16km away. There's plenty to do nearby, with Yexian Temple of Confucius, Yexian County Government Museum and Yexian North Wudang Xuanmiao Temple all within a short distance. After a long day of sightseeing, guests can retire to the comfort of the hotel. According to our trusted guests, the facilities at this hotel are first-rate.

"雖然是舊的旅店但是乾淨方便,因為我的皮膚很敏感,衹要不幹淨,馬上會癢起來。 住這裏皮膚很舒服真令我開心。 本來衹敢先試住一天,結果放心連續住了五天 巷口整街都是餐廳,生活便利。老闆娘親切美麗,祝福生意興隆!"
Baik
2 ulasan
9.1/10
1 malam
Daripada RM33
Semak Ketersediaan
37
Hotel di Kaunti Ye
"衞生乾淨,停車方便,房間裏還有一個大浴缸"
Sangat Baik
1 ulasan
9.7/10
1 malam
Daripada RM59
Semak Ketersediaan
41
Hotel di Kaunti Ye
The Bailu E-sports Homestay is an ideal spot for travelers wanting to discover the city. Visitors to Ye County will find that the Bailu E-sports Homestay is a fantastic accommodation choice. In terms of transportation, Pingdingshan Railway Station is approximately 16km away. Traveling to and from the railway station is easy with Pingdingshan Railway Station located approximately 16km away. With Yexian Temple of Confucius, Yexian County Government Museum and Yexian North Wudang Xuanmiao Temple all within a short distance, there is no shortage of things to do in the area. In their spare time, guests can explore the hotel's surroundings.

"設施:中 衞生:中 環境:中 服務:中 宣"
30 ulasan
8.0/10
1 malam
Daripada RM131
Semak Ketersediaan
25
Hotel di Kaunti Ye
The Hongsheng Hotel provides a great place for travelers to relax after a busy day. The Hongsheng Hotel offers a pleasant stay in Ye County for those traveling for business or leisure. In terms of transportation, Pingdingshan Railway Station is approximately 32km away. Pingdingshan Railway Station is the closest option for those who prefer to travel by train, approximately 32km away. When guests have some time on their hands they can make use of the onsite facilities. If you demand a high level of service, our guests have indicated that this hotel has excellent standards.

"房間乾淨衞生,老闆娘熱情!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
Sangat Baik
21 ulasan
9.7/10
1 malam
Daripada RM48
Semak Ketersediaan
19
Hotel di Kaunti Ye
"很不錯的一個小公寓。"
Cemerlang
2 ulasan
9.5/10
1 malam
Daripada RM50
Semak Ketersediaan
Lihat semua hotel dengan Wifi di Kaunti Ye

Terokai Ulasan Tetamu Hotel di Kaunti Ye

Lihat semua
Semak ulasan daripada pelancong lain untuk membantu anda mencari penginapan yang sempurna

Shangjia Hotel

9.6/10
Sangat Baik
Disiarkan pada17 Jul 2022
じfendou
停車方便快捷
Harga satu malam bermula:RM42

Wanpan Theme Hotel (Yegong Ancient Street Branch)

9.4/10
Cemerlang
Disiarkan pada25 Jan 2024
CNXiaochunFree
第一次去葉縣,第一次入住該酒店,整體體驗感覺下來還是非常棒的,老闆很熱情很實在,對待客人很友好,一切都是讓你方便着來,位置就在葉公古街裏,周圍吃飯逛街買東西都很方便,離景區葉縣縣衙走路也就10分鐘,那邊也屬於葉縣最繁華的地段了,房間還能看電影(有很大的投影儀),都是有會員的那種,支持4K,手機投屏也沒問題,老闆還提供免費幫你洗衣服,洗好晾乾都很方便,下次出差還住這裏!
Harga satu malam bermula:RM38

An'an Hotel (Rendian Road Crossing, Yadian Town)

8.4/10
Disiarkan pada31 Mei 2023
Pengguna Tetamu
還不錯,很實惠
Harga satu malam bermula:RM20

i Electronic Sports Hotel (Ye Century Wind Plaza)

7.7/10
Disiarkan pada3 Feb 2025
CNXinruowuchen5951
兒子非要住這裏的電競酒店,入住感覺很不好,首先,房間裏的煙味太大,開門放了兩個小時也沒放乾淨,酒店在四樓,屋內設施一般,沒有電視,兒子完了一會兒電腦遊戲就不想玩了,大部分都是要付費的,親戚家的孩子來看看住的環境,我提前説了一會兒就走,服務人員還是不斷催着走,體驗感很差。
Harga satu malam bermula:RM86

Soalan Lazim

Apakah hotel dengan WiFi yang popular di Ye County?

Berapakan harga purata untuk hotel dengan WiFi di Ye County?

Bagi hotel dengan WiFi di Ye County, harga purata pada hari bekerja ialah RM75, dan harga purata pada hujung minggu (Jumaat–Sabtu) ialah RM75.

Manakah hotel dengan WiFi di Ye County yang membenarkan bawa haiwan peliharaan?

Furui Apartment (daripada RM65) membenarkan haiwan peliharaan dibawa. Menginap dengan haiwan peliharaan anda bersama!

Apakah promosi yang tersedia untuk hotel dengan WiFi di Ye County?

Trip.com menyediakan pelbagai promosi dan diskaun untuk pengguna sepanjang tahun. Anda boleh semak halaman promosi untuk melihat promosi yang tersedia pada Trip.com.

Maklumat Hotel Kaunti Ye dengan Wifi

Bilangan Hotel14
Bilangan Ulasan4,615
Harga TertinggiRM111
Harga TerendahRM111
Harga Purata (Hari Bekerja)RM75
Harga Purata (Hujung Minggu)RM75