Ciudad Quesada

Hotel dengan Wifi di Ciudad Quesada

Pilih hotel dengan Wifi terbaik anda di Ciudad Quesada dan lengkapkan tempahan sekarang. Nikmati diskaun eksklusif ahli.

Leret ke bawah untuk melihat lebih banyak
Tapis mengikut:
Penarafan bintang hotel
≤2345
Penarafan Tetamu
Terbaik 9+Hebat 8+Bagus 7+Baik 6+

Hotel Ciudad Quesada Popular dengan WiFi

Jom lihat pilihan hotel kami dengan Wifi di Ciudad Quesada
Paling Popular
Harga Terendah
Paling hampir ke Pusat Bandar
Mendapat Ulasan Terbaik
42
Hotel di Ciudad Quesada
Dengan penginapan di Hotel Terra Viva di San Carlos, anda akan berada dalam lingkungan 15 minit memandu dari Taman Bandar Quesada dan Taman Negara Juan Castro Blanco. Hotel ini berada 47.1 km dari Air Panas Baldi dan 48 km dari Air Terjun La Fortuna. Gunakan kemudahan sesuai yang disediakan seperti akses Internet wayarles percuma, perkhidmatan rencam dan tempat berkelah. Sarapan masakan tempatan percuma disajikan pada setiap hari dari 7:00 hingga 9:30. Meja hadapan disediakan dengan kakitangan semasa waktu terhad. Tempat letak kenderaan sendiri percuma terdapat di tapak hartanah. Selesakan diri anda di salah satu daripada 12 bilik berhawa dingin yang menampilkan televisyen skrin rata. Akses Internet wayarles percuma membolehkan anda sentiasa berhubung, manakala program kabel disediakan untuk hiburan anda. Bilik mandi dengan pancuran mandi disediakan. Kemudahan yang disediakan merangkumi meja dan kipas siling, manakala pengemasan disediakan setiap hari.

"小鎮上有住就不錯了,衞生間裏的排風扇聲音有點大,臨時住一晚。"
Hebat
52 ulasan
9.0/10
1 malam
Daripada SEK 653
Semak Ketersediaan
95
Hotel di Ciudad Quesada
Terletak di San Carlos, Termales del Bosque & Hot Springs berada di pergunungan, dalam lingkungan 15 minit memandu dari Taman Negara Juan Castro Blanco dan Taman Bandar Quesada. Hotel ini berada 48.1 km dari Air Panas Baldi dan 49 km dari Air Terjun La Fortuna. Manjakan diri anda dengan urut, rawatan badan dan rawatan muka yang terdapat di tapak hartanah. Anda tentu sekali akan menghargai kemudahan rekreasi, yang termasuk mata air panas dan sauna. Ciri-ciri tambahan di hotel ini termasuklah akses Internet wayarles percuma, perkhidmatan rencam dan dewan bankuet. Anda boleh menikmati sajian di La Casona yang disediakan untuk tetamu Termales del Bosque & Hot Springs, atau singgah di bar/deli snek. Akhiri hari anda dengan menikmati minuman di bar/ruang istirahat. Sarapan bufet percuma disajikan pada setiap hari dari 6:30 hingga 9:30. Kemudahan yang ditampilkan adalah termasuk perkhidmatan pencucian kering/dobi dan kemudahan dobi. Tempat letak kenderaan sendiri percuma terdapat di tapak hartanah. Selesakan diri anda di salah satu daripada 45 bilik tamu berhawa dingin. Akses Internet wayarles percuma membolehkan anda sentiasa berhubung, manakala program kabel disediakan untuk hiburan anda. Bilik mandi dilengkapkan dengan pancuran mandi dan kelengkapan dandanan diri percuma. Kemudahan yang disediakan merangkumi peti besi, manakala pengemasan disediakan setiap hari.

"Ottimo rapporto qualità prezzo. le terme sono una bellissima esperienza, consiglio di farle alla sera sono ancora più suggestive."
Baik
45 ulasan
7.8/10
1 malam
Daripada SEK 919
Semak Ketersediaan
37
Hotel di Ciudad Quesada
Dengan penginapan di Legacy Boutique Hotel di San Carlos, anda akan berada dalam lingkungan 15 minit memandu dari Taman Bandar Quesada dan Taman Negara Juan Castro Blanco. Hotel ini berada 49.7 km dari Air Panas Baldi dan 50.5 km dari Air Terjun La Fortuna. Berseronoklah dengan kemudahan rekreasi seperti kolam renang terbuka atau kecapi pemandangan dari taman. Ciri-ciri tambahan di hotel ini termasuklah akses Internet wayarles percuma dan dewan bankuet. Sarapan masakan tempatan percuma disajikan pada hari minggu dari 7:00 hingga 9:00 dan pada hujung minggu dari 7:00 hingga 10:00. Tempat letak kenderaan sendiri percuma terdapat di tapak hartanah. Selesakan diri anda di salah satu daripada 11 bilik tamu. Akses Internet wayarles percuma membolehkan anda sentiasa berhubung, manakala program kabel disediakan untuk hiburan anda. Bilik mandi dilengkapkan dengan pancuran mandi dan pengering rambut. Kemudahan yang disediakan merangkumi peti besi dan meja, manakala pengemasan disediakan setiap hari.
Sangat Baik
8 ulasan
8.9/10
1 malam
Daripada SEK 898
Semak Ketersediaan
28
Hotel di Ciudad Quesada
About pets:Pets allowed: limit 5 total.About checkOut:Check out before 11:00 AM.About children:Children allowed: ages 0-17.About checkIn:Check in after 2:00 PM.About smoking:Smoking allowed: in designated areas.About events:Events allowed: family gatherings.Maximum event attendees: 5.
Sangat Baik
8.8/10
Semak Ketersediaan
99
Hotel di Ciudad Quesada
Dengan penginapan di Avita Lodge Hotel de Montaña in San Carlos, anda akan berada 8.8 km dari Taman Negara Juan Castro Blanco dan 46.4 km dari Air Terjun Toro. Hotel ini berada 48.5 km dari Termales Los Laureles. Pastikan anda menikmati kemudahan rekreasi yang disediakan, termasuk kolam renang tertutup, tab panas dan sauna. Ciri-ciri tambahan di hotel ini termasuklah akses Internet wayarles percuma, perkhidmatan rencam dan dewan bankuet. Anda boleh menikmati sajian di restoran yang disediakan untuk tetamu Avita Lodge Hotel de Montaña, atau singgah di bar/deli snek. Hilangkan rasa letih di penghujung hari dengan minuman di bar/ruang istirahat atau bar tepi kolam. Sarapan penuh percuma disajikan pada hari minggu dari 7:00 hingga 9:00 dan pada hujung minggu dari 7:30 hingga 10:00. Kemudahan yang ditampilkan adalah termasuk pusat perniagaan dan kemudahan dobi. Kemudahan acara di hotel ini terdiri daripada pusat persidangan dan 2 bilik mesyuarat. Tetamu boleh menggunakan pengangkutan ulang-alik lapangan terbang dengan membayar surcaj manakala tempat letak kenderaan sendiri percuma terdapat di tapak hartanah. Inaplah di salah satu daripada 8 bilik tamu yang menampilkan Televisyen LED. Program kabel disediakan untuk hiburan anda. Bilik mandi dengan pancuran mandi disediakan. Kemudahan yang disediakan merangkumi kipas mudah alih, manakala pengemasan disediakan sekali sepenginapan.
Baik
2 ulasan
7.6/10
1 malam
Daripada SEK 820
Semak Ketersediaan
30
Hotel di Ciudad Quesada
About pets:No pets allowed.About checkOut:Check out before 11:00 AM.About children:Children allowed: ages 0-17.About checkIn:Check in after 3:00 PM.About smoking:Smoking is not permitted.About events:No events allowed.
Luar Biasa
5 ulasan
10/10
Semak Ketersediaan
Lihat semua hotel dengan Wifi di Ciudad Quesada

Soalan Lazim

Apakah hotel dengan WiFi yang popular di Ciudad Quesada?

Sama ada anda ke Ciudad Quesada untuk perniagaan atau pelancongan, Termales del Bosque & Hot Springs (daripada SEK 825) , Ávita Lodge (daripada SEK 889) dan Legacy Boutique Hotel (daripada SEK 940) merupakan hotel-hotel pilihan.

Berapakan harga purata untuk hotel dengan WiFi di Ciudad Quesada?

Bagi hotel dengan WiFi di Ciudad Quesada, harga purata pada hari bekerja ialah SEK 805, dan harga purata pada hujung minggu (Jumaat–Sabtu) ialah SEK 824.

Manakah hotel dengan WiFi di Ciudad Quesada yang membenarkan bawa haiwan peliharaan?

Legacy Boutique Hotel (daripada SEK 940) membenarkan haiwan peliharaan dibawa. Menginap dengan haiwan peliharaan anda bersama!

Apakah promosi yang tersedia untuk hotel dengan WiFi di Ciudad Quesada?

Trip.com menyediakan pelbagai promosi dan diskaun untuk pengguna sepanjang tahun. Anda boleh semak halaman promosi untuk melihat promosi yang tersedia pada Trip.com.

Maklumat Hotel Ciudad Quesada dengan Wifi

Bilangan Hotel6
Bilangan Ulasan133
Harga Purata (Hari Bekerja)SEK 805
Harga Purata (Hujung Minggu)SEK 824