Clark County

Hotel dengan Wifi di Clark County

Pilih tarikh anda untuk mencari hotel terbaik dengan Wifi di Clark County.

Leret ke bawah untuk melihat lebih banyak
Tapis mengikut:
Penarafan bintang hotel
≤2345
Penarafan Tetamu
Terbaik 9+Hebat 8+Bagus 7+Baik 6+

Hotel Clark County Popular dengan WiFi

Jom lihat pilihan hotel kami dengan Wifi di Clark County
Paling Popular
Harga Terendah
Paling hampir ke Pusat Bandar
Mendapat Ulasan Terbaik
58
Hotel di Clark County
Dengan penginapan di Best Western Winchester Hotel in Winchester, anda akan berada dalam lingkungan 5 minit memandu dari Muzium Warisan Bluegrass dan Padang Golf Cassell Creek. Hotel ini berada 6.7 km dari Taman Lykins dan 7.1 km dari Padang Golf Southwind. Gunakan peluang rekreasi seperti kolam renang terbuka bermusim atau kemudahan lain yang termasuk akses Internet wayarles percuma dan televisyen di ruang bersama. Sarapan penuh percuma disajikan pada setiap hari dari 5:30 hingga 9:00. Kemudahan yang ditampilkan adalah termasuk stesen komputer, daftar keluar ekspres dan meja/kaunter hadapan 24 jam. Tempat letak kenderaan sendiri percuma terdapat di tapak hartanah. Selesakan diri anda di salah satu daripada 46 bilik berhawa dingin yang menampilkan peti sejuk dan televisyen skrin rata. Program kabel disediakan untuk hiburan anda. Bilik mandi dilengkapkan dengan gabungan pancuran/tab mandi dan pengering rambut. Kemudahan yang disediakan merangkumi meja dan ketuhar gelombang mikro, manakala pengemasan disediakan setiap hari.
Sangat Baik
96 ulasan
8.4/10
1 malam
Daripada INR 6,999
Semak Ketersediaan
71
Hotel di Clark County
Penginapan di Hampton Inn Winchester menempatkan anda di tengah-tengah Winchester, dalam lingkungan 5 minit memandu dari The Holler dan Taman Lykins. Hotel ini berada 37.5 km dari Universiti Kentucky dan 38.3 km dari Taman Kuda Kentucky. Pastikan anda menikmati kemudahan rekreasi yang disediakan, termasuk pusat kecergasan dan kolam renang terbuka bermusim. Hotel ini juga menampilkan akses Internet wayarles percuma, televisyen di ruang bersama dan dewan bankuet. Bertegur sapalah dengan tetamu lain di majlis makan percuma yang diadakan setiap hari. Sarapan bufet percuma disajikan pada setiap hari dari 6:00 hingga 10:00. Kemudahan yang ditampilkan adalah termasuk akses Internet (berwayar) kelajuan tinggi percuma, pusat perniagaan dan daftar masuk ekspres. Ada rancangan acara di Winchester? hotel ini mempunyai ruang berukuran 2700 kaki persegi (251 meter persegi) yang terdiri daripada ruang persidangan dan sebuah bilik mesyuarat. Tempat letak kenderaan sendiri percuma terdapat di tapak hartanah. Selesakan diri anda di salah satu daripada 59 bilik berhawa dingin yang menampilkan peti sejuk dan ketuhar gelombang mikro. Bilik anda disediakan dengan sebuah katil Select Comfort. Akses Internet berwayar dan wayarles adalah percuma, sedangkan televisyen skrin rata 49-inci dengan program satelit disediakan untuk hiburan anda. Bilik mandi persendirian dengan gabungan pancuran/tab mandi menampilkan kelengkapan dandanan diri percuma dan pengering rambut.

"What a clean and modern hotel!  The room was nicely sized with great amenities—love the bathroom products!  No small packaging to deal w just big pumps of lotion, shampoo, conditioner and body wash and you actually feel clean!  Sheets were soft and bed was comfy!   Breakfast was so good!  We had many options and everything was delicious!  The staff was so kind and helpful and courteous!   Would definitely stay here again!"
Hebat
96 ulasan
9.1/10
1 malam
Daripada INR 15,139
Semak Ketersediaan
32
Hotel di Clark County
Penginapan di Comfort Inn Winchester menempatkan anda di tengah-tengah Winchester, dalam lingkungan 5 minit memandu dari Centerpoint Health Emergency Room - Winchester dan Winchester Traveling Trail. Hotel ini berada 19.1 km dari Hamburg Place dan 4 km dari College Park. Kemudahan yang ditampilkan adalah termasuk akses Internet (berwayar) kelajuan tinggi percuma, pusat perniagaan 24 jam dan surat khabar percuma di lobi. Tempat letak kenderaan sendiri percuma terdapat di tapak hartanah. Selesakan diri anda di salah satu daripada 58 bilik berhawa dingin yang menampilkan peti sejuk dan ketuhar gelombang mikro. Akses Internet berwayar dan wayarles percuma disediakan untuk membolehkan anda sentiasa berhubung, sedangkan kabel disediakan untuk hiburan anda. Bilik mandi dilengkapkan dengan gabungan pancuran/tab mandi dan pengering rambut. Kemudahan yang disediakan merangkumi meja dan surat khabar percuma serta telefon dengan panggilan tempatan percuma.
73 ulasan
6.9/10
1 malam
Daripada INR 7,278
Semak Ketersediaan
64
Hotel di Clark County
Dengan menginap di Baymont by Wyndham Winchester di Winchester, anda akan berada dalam lingkungan 5 minit memandu dari Taman Lykins dan The Holler. Hotel ini berada 23.6 km dari Hamburg Place dan 2.7 km dari Clark County Courthouse. Pastikan anda menikmati kemudahan rekreasi yang disediakan, termasuk kolam renang tertutup dan pusat kecergasan. Kemudahan tambahan di hotel ini termasuklah akses Internet wayarles percuma, televisyen di ruang bersama dan mesin layan diri. Sarapan Eropah percuma disajikan pada setiap hari dari 6:30 hingga 9:30. Kemudahan yang ditampilkan adalah termasuk stesen komputer, surat khabar percuma di lobi dan meja/kaunter hadapan 24 jam. Ada rancangan acara di Winchester? hotel ini mempunyai kemudahan berukuran 248 kaki persegi (23 meter persegi), yang termasuk ruang persidangan. Tempat letak kenderaan sendiri percuma terdapat di tapak hartanah. Selesakan diri anda di salah satu daripada 47 bilik berhawa dingin yang menampilkan peti sejuk dan ketuhar gelombang mikro. Televisyen skrin rata dengan program kabel menawarkan anda hiburan, sedangkan akses Internet wayarles percuma membolehkan anda sentiasa berhubung. Bilik mandi persendirian dilengkapkan dengan kelengkapan dandanan diri percuma dan pengering rambut. Kemudahan yang disediakan merangkumi meja dan kipas siling, manakala pengemasan disediakan setiap hari.
97 ulasan
7.2/10
1 malam
Daripada INR 7,138
Semak Ketersediaan
78
Hotel di Clark County
Apabila anda menginap di Holiday Inn Express Lexington East - Winchester by IHG di Winchester, anda akan berada di pinggir bandar, dalam lingkungan 5 minit memandu dari Centerpoint Health Emergency Room - Winchester dan Winchester Traveling Trail. Hotel ini berada 19.7 km dari Hamburg Place dan 3.4 km dari College Park. Jangan ketinggalan menikmati begitu banyak peluang rekreasi yang disediakan, termasuk kolam renang tertutup dan pusat kecergasan 24 jam. Hotel ini juga menampilkan akses Internet wayarles percuma, dewan bankuet dan mesin layan diri. Sarapan bufet percuma disajikan pada hari minggu dari 6:00 hingga 9:00 dan pada hujung minggu dari 7:00 hingga 10:00. Kemudahan yang ditampilkan adalah termasuk pusat perniagaan 24 jam, meja/kaunter hadapan 24 jam dan kemudahan dobi. Tempat letak kenderaan sendiri percuma terdapat di tapak hartanah. Selesakan diri anda di salah satu daripada 73 bilik tamu yang menampilkan peti sejuk dan ketuhar gelombang mikro. Akses Internet berwayar dan wayarles adalah percuma, sedangkan televisyen skrin rata dengan program satelit disediakan untuk hiburan anda. Bilik mandi persendirian dilengkapkan dengan kelengkapan dandanan diri percuma dan pengering rambut. Kemudahan yang disediakan merangkumi peti besi dan meja serta telefon dengan panggilan tempatan percuma.
Hebat
96 ulasan
9.2/10
1 malam
Daripada INR 11,202
Semak Ketersediaan
31
Hotel di Clark County
Our 7th generation family farm is at the beginning of scenic KY Hwy. 15. Relax on the farm between sightseeing.5 minutes off of I64 not far from I75 Downtown Winchester 5 minutes. Our guest home provides a restful stay while exploring the area or traveling through.Close to:Lexington 20minHamburg 20minRest/Shop/Dine/ExploreLocal: Eateries & Historical SitesFort Boonesborough St. Pk 15minMeadow Green Music 20 min. Keeneland 35minKentucky Horse Park 30min Red River Gorge 35min -rope courses, ziplining, hiking, kayaking Sky lift to one of the largest natural rock bridges. Creation Museum 1hr35minArk Encounter 1hrWe are located in a different home on site to care for the animals and to accommodate guests needs. We may be seen walking to and from barns during your stay. Prices & Rates based on number of guests.About pets:No pets allowed.About checkOut:Check out before 11:00 AM.About children:Children allowed: ages 0-17.Pack N Play available.About customRules:Feel free to walk the property enjoying the outdoors surrounding the home only . Barns and Fields are off limits without host present..Only 4 vehicles permitted unless prior arrangements have been made when booking.,All people must be on the guest list. No extra guests permitted without approval. Charge associated with extra guests..About checkIn:Check in after 4:00 PM.About smoking:Smoking is not permitted.About minBookingAge:Minimum age to rent: 25.About events:No events allowed.All events must be approved.
Luar Biasa
36 ulasan
10/10
Semak Ketersediaan
30
Hotel di Clark County
About this space ( outdoor basketball goal & indoor pool table recently added)Nice updated home , with all new furniture and lots of space for the whole family, lots of space to relax with 4 bdrms , large living room , big deck , patio. Only about 20 minutes from Lexington's premier shopping and dining. Approximately 15 minutes from Fort Boonesboro, 30 minutes from one of the nations most visited state parks ( Red River Gorge- Natural Bridge). Your family will be close to everything when you stay at this centrally-located place. Walking distance from Legacy Park.The spaceBeautiful newly renovated 4 bedroom 2.5 bath home , all new furniture planned for comfort and entertaining. Off street parking , large deck and great location, only 30 minutes from one of the most visited state parks in the country ( Natural Bridge-Red River Gorge) ready for adventure? Rock climbing, hiking, caving, and much much more. Approximately 20 minutes from Lexington Kys most popular shopping and dining areas. I know you will enjoy your stay and we look forward to meeting you.Guest accessParking access is in the rear of the home so you will need to enter the property from the next street over ( Maryland Ave) . Once you arrive if you enter the front of the home on Forest Ct you will understand quickly what I am trying to explain. Back door will have a keypad in which we will give you the combination number the day of check in.About pets:No pets allowed.About checkOut:Check out before 11:00 AM.About children:Children allowed: ages 0-17.About checkIn:Check in after 4:00 PM.About smoking:Smoking is not permitted.About minBookingAge:Minimum age to rent: 18.About events:No events allowed.
Luar Biasa
5 ulasan
9.8/10
Semak Ketersediaan
17
Hotel di Clark County
You will enjoy a luxurious stay in this newly-renovated 1890 era building —charm of the historic with modern conveniences. Our second floor loft is beautifully decorated in bohemian style with two large bedrooms (one with full bath and clawfoot tub) off a large hallway/office which leads to a big kitchen/dining/living area, sunroom/reading nook and second full bath with shower. The loft is on the second floor above La Trattoria Italian restaurant. The charming, historic town of Winchester has antiques, arts, boutiques and restaurants within walking distance. Winchester is home to Abettor brewery, Wildcat Willies distillery, wineries and coffee shops. Events are scheduled thru the Summer including the famous Beer Cheese Festival in June, Farmer's Market in Summer and Pioneer Festival in Sept. It is a short drive to Lexington, Kentucky Horse Park, Keeneland, Historic Fort Boonesborough, Mary Todd Lincoln House and other historic sites. The Red River Gorge and many state parks, hiking and kayaking areas are in the area. Enjoy other small towns including Richmond, Georgetown and Paris. Winchester is located off I-64 and 15 minutes from I-75.About pets:No pets allowed.About checkOut:Check out before 10:00 AM.About children:Children allowed: ages 0-17.Not child proof nor equipment for children..About checkIn:Check in after 3:00 PM.About smoking:Smoking is not permitted.$500 per room cleaning fee if smoke detected.About minBookingAge:Minimum age to rent: 21.About events:No events allowed.
Luar Biasa
5 ulasan
9.8/10
Semak Ketersediaan
Lihat semua hotel dengan Wifi di Clark County

Soalan Lazim

Apakah hotel dengan WiFi yang popular di Clark County?

Berapakan harga purata untuk hotel dengan WiFi di Clark County?

Bagi hotel dengan WiFi di Clark County, harga purata pada hari bekerja ialah INR 10,909, dan harga purata pada hujung minggu (Jumaat–Sabtu) ialah INR 12,248.

Apakah promosi yang tersedia untuk hotel dengan WiFi di Clark County?

Trip.com menyediakan pelbagai promosi dan diskaun untuk pengguna sepanjang tahun. Anda boleh semak halaman promosi untuk melihat promosi yang tersedia pada Trip.com.

Maklumat Hotel Clark County dengan Wifi

Bilangan Hotel8
Bilangan Ulasan568
Harga Purata (Hari Bekerja)INR 10,909
Harga Purata (Hujung Minggu)INR 12,248