Vatica Hotel (Lingbi Zhongling Avenue)
Pilih tarikh
-
Pilih tarikh
1 malam
Vatica Hotel (Lingbi Zhongling Avenue)

Temui Vatica Hotel (Lingbi Zhongling Avenue), penginapan bintang 2 yang terletak di tengah Lingbi. Mendapatkan ulasan positif dengan skor 8.8/10 daripada 202 pengunjung, hotel ini menawarkan kemudahan premium pada harga bermula dari RM59.

Rooms

Bilik Superior (Katil Double)<br> Suite Perniagaan<br> Bilik Queen

Daftar masuk dan daftar keluar

Waktu daftar masuk bermula pada 14:00 dan waktu daftar keluar berakhir pada 12:00.

Tarikan Berdekatan

Phoenix Mountains: 2.41 km dari hotel<br> Lingbi Zhong Kui Cultural Park: 2.47 km dari hotel<br> Lingbi Wanhui City Happy World: 1.08 km dari hotel

Polisi haiwan peliharaan: Haiwan peliharaan tidak dibenarkan.

Vatica Hotel (Lingbi Zhongling Avenue)

Lihat Peta
Kami Memadankan Harga
Sorotan
Sarapan yang lazat
Suite
Lokasi ideal
Bilik dobi
Wi-Fi percuma di dalam bilik
+1 lagi
Kemudahan
Semua Kemudahan
Kebersihan8.6
Kemudahan8.8
Persekitaran8.5
Perkhidmatan8.9
Persekitaran
Kereta api: Lingbi Railway Station
(7.2km)
Kereta api: Suzhoudong Railway Station
(39.9km)
Mercu Tanda: Lingbi Wanhui City Happy World
(1.0km)
Mercu Tanda: Phoenix Mountains
(2.4km)
Mercu Tanda: Lingbi Zhong Kui Cultural Park
(2.5km)
Lihat di Peta
10

Superior Room (Double Bed)

1 Queen bed
24m² | Floor: 2
Has window
Free Wi-Fi
Smoking Permitted
Air conditioning
Private bathroom
TV
Daily housekeeping
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
8

Business Suite

1 Queen bed
24m² | Floor: 2
Has window
Free Wi-Fi
Smoking Permitted
Air conditioning
Private bathroom
TV
Daily housekeeping
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
5

Bed In Bed In Queen Room

1 Queen bed
20m² | Floor: 3
Has window
Free Wi-Fi
Smoking Permitted
Air conditioning
Private bathroom
TV
Daily housekeeping
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
8

Superior Room (2 Beds)

2 Single bed
24m² | Floor: 2
Has window
Free Wi-Fi
Smoking Permitted
Air conditioning
Private bathroom
TV
Daily housekeeping
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan

Ulasan Yang Disahkan
Purata untuk tempat penginapan serupa di Lingbi
Ulasan kerap menyatakan
Pengguna Tetamu
24 Mei 2026
環境不錯,服務也好。早餐也不錯
Terjemah
Pengguna Tanpa Nama
23 Februari 2026
非常差 過年價格翻一倍衞生都做不好 沙發上有不明毛髮 床上有頭髮 隔音特別差 一進房間全是水漬
Terjemah
Pengguna Tetamu
2 November 2025
房間比較乾淨整潔,前台很熱情,推薦了周邊吃飯的地方,停車方便
Terjemah
Pengguna Tetamu
27 April 2026
入住期間前台趙新珊服務非常優秀,待人熱情有禮貌,辦理入住退房速度很快,有問題都耐心細緻解答,服務貼心到位,給本次入住加分滿滿!
Terjemah
N-deyouni
27 Mac 2026
在網上對比很多房間,青皮樹酒店房間很好,很乾凈,樓下服務也很不錯,進屋看了一下房間裏很新,水也很熱採光也很好,很不錯,體驗。
Terjemah
Pengguna Tetamu
13 Disember 2025
酒店的位置非常優越,交通便利,出行方便。 前台服務非常熱情周到,讓我感受到了家的温暖。 房間寬敞明亮,佈局合理,住起來非常舒適。 床品質量很好,睡在上面感覺非常柔軟舒適。 浴室乾淨整潔,設施齊全,使用起來很方便。 酒店的早餐品種豐富,味道也非常不錯。 服務員態度很好,總是面帶微笑,讓人感覺很親切。
Terjemah
Pengguna Tetamu
4 April 2025
環境好,隔音還可以,有早點,房間味道清澈,周圍餐廳商店葯店都很全,樓下停車方便,前台服務態度非常非常好,開票也很快
Terjemah
Pengguna Tanpa Nama
2 Januari 2026
一個小小的閣樓頂面還是斜的,還有一個洞他們叫作窗户 特別壓抑,這樣的房間衹能作為一個小旅館還差不多
Terjemah
Pengguna Tetamu
16 September 2025
小旅館也比你們正規吧,房間小,蚊子多打前台電話尋解決方案不接,到樓下前台一看服務員上着班和一幫喝的五迷三道的社會閑散人員在大堂裏閑聊,格林的連鎖酒店就這樣的?
Terjemah

Perkhidmatan & Kemudahan

Restoran
Tiada maklumat tambahan tersedia

Polisi Tempat Penginapan

Waktu daftar masuk & daftar keluar
Waktu daftar masuk: Selepas 14:00
Waktu daftar keluar: Sebelum 12:00

Waktu operasi meja penyambut tetamu: 24/7

Tetamu Diterima
Tetamu dari setiap negara/rantau dialu-alukan di tempat penginapan ini

Polisi kanak-kanak
Kanak-kanak dari semua peringkat umur dialu-alukan di tempat penginapan ini.
Bayaran tambahan mungkin dikenakan untuk kanak-kanak yang menggunakan katil sedia ada. Tambah bilangan kanak-kanak bagi mendapatkan harga yang lebih tepat.

Katil bayi dan katil tambahan
Katil bayi dan katil tambahan tidak disediakan untuk semua jenis bilik.

Sarapan
Sarapan tersedia di hotel. Sila hubungi hotel untuk mendapatkan butiran.
UmurBayaran
Dewasa
Hubungi hotel
Bayaran sarapan tambahan tidak termasuk dalam jumlah bayaran dan perlu dibayar di tempat penginapan.

Haiwan peliharaan
Haiwan peliharaan tidak dibenarkan

Haiwan perkhidmatan
Haiwan perkhidmatan tidak dibenarkan

Syarat umur
Tetamu yang mendaftar masuk mestilah berumur antara 18–75 tahun.

Pembayaran di hotel

Anda mungkin tertanya-tanya

Apakah tempat menarik yang berdekatan dengan Vatica Hotel (Lingbi Zhongling Avenue)?

Tarikan berdekatan Vatica Hotel (Lingbi Zhongling Avenue) termasuk Lingbi Wanhui City Happy World, hanya 1.0km dari carian anda (jarak garis lurus) jauhnya.

Berapakah harga di Vatica Hotel (Lingbi Zhongling Avenue)?

Harga untuk Vatica Hotel (Lingbi Zhongling Avenue) mungkin berbeza bergantung pada penginapan anda (cth. tarikh yang anda pilih, polisi hotel dll.) Lihat harga dengan masukkan tarikh anda.

Apakah waktu daftar masuk dan daftar keluar Vatica Hotel (Lingbi Zhongling Avenue)?

Masa daftar masuk Vatica Hotel (Lingbi Zhongling Avenue) ialah 14:00 dan masa daftar keluar ialah 12:00.

Adakah Vatica Hotel (Lingbi Zhongling Avenue) mempunyai kolam renang?

Tidak, Vatica Hotel (Lingbi Zhongling Avenue) tiada kolam renang.

Bagaimanakah saya boleh mendapatkan resit daripada Vatica Hotel (Lingbi Zhongling Avenue)?

Resit dan resit elektronik yang dikeluarkan oleh Trip.com berbeza bergantung pada kaedah pembayaran yang anda gunakan. Jika anda menggunakan "Prabayaran", anda boleh mendapatkan resit elektronik daripada halaman butiran tempahan. Jika anda ingin membuat pembayaran di tempat, sila maklumkan kepada kakitangan kaunter penerimaan tetamu apabila anda mendaftar keluar.

Adakah Vatica Hotel (Lingbi Zhongling Avenue) menawarkan perkhidmatan teksi lapangan terbang?

Tidak, Vatica Hotel (Lingbi Zhongling Avenue) tidak menawarkan perkhidmatan transfer lapangan terbang.

Tentang Penginapan Ini

Stesen Kereta Api TerdekatLingbi Railway Station
Jarak ke Stesen Kereta Api7.32KM
Harga Purata DaripadaMYR98
Penarafan Bintang Hotel2