Casas do Souto
Pilih tarikh
-
Pilih tarikh
1 malam
Casas do Souto

Rooms

Bilik Double atau Kembar Standard<br> Bilik Keluarga Quadruple

1 Bilik Tidur<br> Economy Loft

Berbilang Katil

Daftar masuk dan daftar keluar

Waktu daftar masuk bermula pada 15:00 dan waktu daftar keluar berakhir pada 12:00.

Tarikan Berdekatan

Quinta Ribos: 1.37 km dari hotel<br> Parque do Ameal: 0.93 km dari hotel<br> Church of the Saviour of Aveleda: 0.57 km dari hotel

Casas do Souto

Lihat Peta
Kami Memadankan Harga
Sorotan
Sarapan pagi bufet
Kolam renang luar bangunan
Bar
Bilik kecergasan
Gelanggang tenis
+5 lagi
Kemudahan
Semua Kemudahan
Keterangan tempat penginapan
Lihat Lagi
Kebersihan8.4
Kemudahan8.4
Persekitaran8.4
Perkhidmatan8.4
Persekitaran
Tarikan: Church of the Saviour of Aveleda
(570m)
Tarikan: Parque do Ameal
(940m)
Tarikan: Igreja do Salvador
(1.4km)
Rekreasi: Quinta Ribos
(1.7km)
Membeli-belah: F. Martins & Ribeiro, Lda.
(2.2km)
Membeli-belah: CASA ESPANHOL
(2.4km)
Lihat di peta
12

Standard Double Or Twin Room

2 single beds and 1 double bed
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
TV
Towels
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
2

Family Quadruple Room, 1 Bedroom

6 single beds and 1 double bed
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
TV
Shower
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
2

Economy Loft, Multiple Beds

2 bedrooms: 8 single beds
Non-smoking
Mountain view
Wi-Fi in room
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
6

Family Quadruple Room

6 single beds and 1 double bed
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
TV
Shower
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan

Family Room Two Bedrooms-Quadruple

4 single beds
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
TV
Shower
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
3

Family Quadruple Room

2 bunk beds 2 single beds and 1 double bed
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
TV
Shower
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
8

Family Room Two Bedrooms-Quadruple

4 single beds and 2 double beds
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
TV
Shower
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
6

Deluxe Double or Twin Room

2 single beds and 1 double bed
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Mountain view
Towels
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
Sembunyi Jenis Bilik

Ulasan Yang Disahkan
Purata untuk tempat penginapan serupa di Macieira
Ulasan kerap menyatakan
Pengguna Tetamu
23 Julai 2026
5 Star Treatment! What can I say about this place. We stayed here for 5 days for our sons wedding. All the staff from cleaners to cooks were amazing. A special note of thanks to Vania in reception, who is a superwoman, anything you need she will accommodate, we also had a birthday while we were here and she organised a homemade cake and also fireworks. We stayed in the room above reception, it was so clean and the food was really nice. The pool was large, plenty of towels and sun loungers. If you need a taxi Vania or Claudia in reception will organise. The nearest town is 5 minutes away, the waterpark is 30minutes, and Porto city is about 30 minutes. There's a snack bar with toasties, french fries (soooo tasty) Rui the chef at the snack bar is such a nice guy and the best cook. It really is a slice of heaven. We will be back for sure. Thanks to all staff at Casa Do Souto for the best experience.
Terjemah
Pengguna Tetamu
12 September 2025
We stayed here in May with a wedding party with all our friends. It was so beautiful. The surroundings and rooms were all gorgeous. The staff very attentive and considering there were so many of us all with different needs, nothing was too much trouble. I'd do it all over again and would love to come back soon.
Terjemah
Pengguna Tetamu
21 September 2026
Super endroit, magnifique, plein d'activité à faire, cuisine super bonne et le staff est super sympa
Terjemah
Andreia
5 Jun 2026
Muito bom lugar perfeito para relaxar super tranquilo tudo 5 estrelas
Terjemah
Pengguna Tetamu
17 Oktober 2025
Fomos em Digressão com o espectáculo " jantar de Idiotas" não podia ter corrido melhor ! Muito bem recebidos , obrigado à simpática e eficiente Filipa Carvalho e a toda e equipa!
Terjemah
Pengguna Tetamu
23 Ogos 2025
Nous avions réservé l'espace complet ou nous avions mis 68 personnes L'espace est magnifique et l'emplacement magique, nous avons eu la chance de connaître 3 personnes exceptionnelle du staff : Vania, Ineas et Léo ces personnes donnent tout pour cette établissement et le bien être des clients. Cependant la direction pour ne pas citer Sr Carlos : horrible, abuse sur les prix, tout était en extra, nous avions tout loué et pour vous donner un exemple : nous n'avons jamais eu la lumière de la piscine allumée le soir pour profiter de la soirée. Interdiction d'amener de l'alimentation ou boisson de l'extérieur (chose que nous n'avons pas respecté car beaucoup de petits en bas âge et les collations pour eux ne sont pas adaptés). Sur les repas fourni : très cher (17.50€ par adulte) pour la quantité présenté (ce n'est pas représentatif de notre pays et de l'hospitalité de chez nous). Je vis au Portugal et je n'ai vu ça !!! Un brunch qui n'est pas un brunch !! Sous prétexte de ce brunch servi à 12h30 interdiction de nous donner accès à la machine à café en attendant le service du brunch, sous prétexte que le staff préparé la salle ( je pense que tout le monde c'est appuyer sur un bouton pas besoin d'assistance pour cela et nous le faisions tous les matins pour nos petits dej!!!) Staff qui est bien trop peu, pour gérer un groupe si grand, donc trop d'attente pour les repas et du coup repas froid par moment. Cette situation nous a obligé à trouver des situations alternatives donc manger en dehors de cette établissement, comm vous pouvez imaginer chose compliqué à faire pour 68 personnes mais croyez moi nous l'avons fait et le résultat et exceptionnel tous les endroits où nous avons mangé à l'extérieur de ce gîte nous a proportionné un moment inoubliable. Chose que nous n'avons pas vécu avec eux et pourtant bien promis par leur paroles !!!! Cette direction ne travail pas pour la satisfaction client, mais ne voit que l'argent et comment ils peuvent faire pour s'en mettre plus dans la poche . C'est vraiment dommage car ce lieu a un potentiel fou. Je plaint vraiment les personne qui travaillent pour cette direction .
Terjemah
Pengguna Tetamu
7 Ogos 2025
Hemos salido encantados. Un espacio libre rodeados de naturaleza, árboles frutales y animales de granja. Un sitio tranquilo, la gente amabilísima, desayuno muy rico. Un sitio para repetir. Las reservas directamente con ellos por llamada, siempre te mejoran el precio. Un 10
Terjemah
ana
7 Ogos 2025
En medio de la naturaleza, el personal, todo nos encantó. El desayuno buenísimo. Repetiría sin pensarlo.
Terjemah
Pengguna Tetamu
13 Mei 2025
Ótimo local para descansar, tirar uns dias com a família, desfrutar da natureza. Espaço ideal para crianças, fechado e controlado. Piscina e jardins maravilhosos. Pequeno-almoço ótimo, instalações ótimas. Simpatia do staff de louvar, atendem a todos os pedidos.
Terjemah

Perkhidmatan & Kemudahan

Restoran
Tiada maklumat tambahan tersedia

Polisi Tempat Penginapan

Waktu daftar masuk & daftar keluar
Waktu daftar masuk: 15:00–23:30
Waktu daftar keluar: 09:00–12:00.

Waktu operasi meja penyambut tetamu: 24/7

Jika anda tiba di luar waktu daftar masuk, hubungi tempat penginapan lebih awal

Polisi kanak-kanak
Kanak-kanak dari semua peringkat umur dialu-alukan di tempat penginapan ini.
Bayaran tambahan mungkin dikenakan untuk kanak-kanak yang menggunakan katil sedia ada. Tambah bilangan kanak-kanak bagi mendapatkan harga yang lebih tepat.

Katil bayi dan katil tambahan
Polisi katil tambahan dan katil bayi mungkin berbeza-beza mengikut jenis bilik. Sila rujuk butiran jenis bilik untuk maklumat lanjut.

Sarapan
GayaBufet
Waktu buka[Isn - Aha] 08:30-10:30 Buka
UmurBayaran
Dewasa
Percuma
Bayaran sarapan tambahan tidak termasuk dalam jumlah bayaran dan perlu dibayar di tempat penginapan.

Syarat umur
Tetamu yang mendaftar masuk mestilah berumur sekurang-kurangnya 18 tahun.

Keterangan Penginapan

Nama hotel tempatan: Casas do Souto
  • Bilangan Bilik: 20
Nombor telefon:+351-915283322
Terletak di Lousada, Casas do Souto berada di lokasi luar bandar, dalam lingkungan 15 minit memandu dari Kompleks Sukan Lousada dan Pao de Lo de Margaride. Inap-sarapan ini berada 12.5 km dari Gereja Penafiel dan 12.6 km dari Muzium Perbandaran Penafiel.
Manjakan diri anda dengan urut di tapak atau berseronoklah dengan kemudahan rekreasi seperti kolam renang terbuka bermusim.
Nikmati juadah di restoran atau senek di salah sebuah daripada kedai kopi atau kafe di inap-sarapan. Bertegur sapalah dengan tetamu lain di majlis makan percuma yang diadakan setiap hari. Bersantailah dengan minuman kegemaran anda di bar/ruang istirahat atau bar tepi kolam. Sarapan bufet percuma disajikan pada setiap hari dari 8:30 hingga 10:30.
Kemudahan yang ditampilkan adalah termasuk kakitangan berbilang bahasa, perpustakaan dan Perkhidmatan ATM/perbankan. Tempat letak kenderaan sendiri percuma terdapat di tapak hartanah.
Selesakan diri anda di salah satu daripada 20 bilik berhawa dingin yang menampilkan televisyen skrin rata. Akses Internet wayarles percuma disediakan untuk membolehkan anda sentiasa berhubung.

Anda mungkin tertanya-tanya

Apakah tempat menarik yang berdekatan dengan Casas do Souto?

Antara tarikan berdekatan Casas do Souto ialah Church of the Saviour of Aveleda, yang terletak kira-kira 570m dari carian anda (jarak garis lurus) dari hotel.

Berapakah harga di Casas do Souto?

Harga untuk Casas do Souto mungkin berbeza bergantung pada penginapan anda (cth. tarikh yang anda pilih, polisi hotel dll.) Lihat harga dengan masukkan tarikh anda.

Apakah waktu daftar masuk dan daftar keluar Casas do Souto?

Masa daftar masuk Casas do Souto ialah 15:00-23:30 dan masa daftar keluar ialah 12:00.

Adakah Casas do Souto mempunyai kolam renang?

Ya, Casas do Souto mempunyai kolam renang. Dapatkan maklumat tentang kolam renang dan kemudahan lain di halaman ini.

Apakah lapangan terbang yang paling dekat dari Casas do Souto?

Lapangan terbang terdekat ialah Lapangan Terbang Francisco Sa Carneiro dan jarak ialah jarak garisan lurus dari hotel: 36.7km.

Bagaimanakah saya boleh mendapatkan resit daripada Casas do Souto?

Resit dan resit elektronik yang dikeluarkan oleh Trip.com berbeza bergantung pada kaedah pembayaran yang anda gunakan. Jika anda menggunakan "Prabayaran", anda boleh mendapatkan resit elektronik daripada halaman butiran tempahan. Jika anda ingin membuat pembayaran di tempat, sila maklumkan kepada kakitangan kaunter penerimaan tetamu apabila anda mendaftar keluar.

Adakah Casas do Souto menawarkan perkhidmatan teksi lapangan terbang?

Tidak, Casas do Souto tidak menawarkan perkhidmatan transfer lapangan terbang.

Tentang Penginapan Ini

Lapangan Terbang TerdekatPorto Airport
Jarak ke Lapangan Terbang46.43KM
Stesen Kereta Api TerdekatMeinedo
Jarak ke Stesen Kereta Api5.79KM
Harga Purata DaripadaMYR651
Penarafan Bintang Hotel3