Kaunti Deqing, Guangdong

Hotel Kaunti Deqing, Guangdong dengan Tempat Letak Kereta

Pilih hotel dengan parking terbaik anda di Kaunti Deqing, Guangdong dan lengkapkan tempahan sekarang. Nikmati diskaun eksklusif ahli.

Leret ke bawah untuk melihat lebih banyak
Tapis mengikut:
Penarafan bintang hotel
≤2345
Penarafan Tetamu
Terbaik 9+Hebat 8+Bagus 7+Baik 6+

Hotel Kaunti Deqing, Guangdong Popular dengan Tempat Letak Kereta

Jom lihat pilihan hotel kami dengan parking di Kaunti Deqing, Guangdong
Paling Popular
Harga Terendah
Paling hampir ke Pusat Bandar
Mendapat Ulasan Terbaik
99+
Hotel di Kaunti Deqing, Guangdong
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan, Restoran
383 ulasan
8.7/10
1 malam
Daripada AU$ 43
Semak Ketersediaan
99+
Hotel di Kaunti Deqing, Guangdong
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan, Restoran
Terbaik
119 ulasan
9.9/10
1 malam
Daripada AU$ 171
Semak Ketersediaan
93
Hotel di Kaunti Deqing, Guangdong
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan, Perkhidmatan dobi, Restoran
Sangat Baik
290 ulasan
9.7/10
1 malam
Daripada AU$ 29
Semak Ketersediaan
99+
Hotel di Kaunti Deqing, Guangdong
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan, Perkhidmatan dobi, Restoran
Baik
64 ulasan
9.1/10
1 malam
Daripada AU$ 38
Semak Ketersediaan
99+
Hotel di Kaunti Deqing, Guangdong
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan, Perkhidmatan dobi, Restoran
Baik
719 ulasan
9.1/10
1 malam
Daripada AU$ 41
Semak Ketersediaan
5
Hotel di Kaunti Deqing, Guangdong
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan
Cemerlang
1 ulasan
9.5/10
1 malam
Daripada AU$ 15
Semak Ketersediaan
99+
Hotel di Kaunti Deqing, Guangdong
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan, Perkhidmatan dobi, Restoran
Bagus
530 ulasan
9.3/10
1 malam
Daripada AU$ 34
Semak Ketersediaan
22
Hotel di Kaunti Deqing, Guangdong
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan
22 ulasan
8.9/10
1 malam
Daripada AU$ 33
Semak Ketersediaan
34
Hotel di Kaunti Deqing, Guangdong
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan, Perkhidmatan dobi
216 ulasan
8.9/10
1 malam
Daripada AU$ 22
Semak Ketersediaan
52
Hotel di Kaunti Deqing, Guangdong
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan
177 ulasan
8.4/10
1 malam
Daripada AU$ 13
Semak Ketersediaan
Lihat semua hotel dengan parking di Kaunti Deqing, Guangdong

Terokai Ulasan Tetamu Hotel di Kaunti Deqing, Guangdong

Lihat semua
Semak ulasan daripada pelancong lain untuk membantu anda mencari penginapan yang sempurna

Fashion Hotel (Deqing Cultural Square Branch)

9.6/10
Sangat Baik
Disiarkan pada7 Jul 2024|Bilik 2-katil
Pengguna Tetamu
Price for value, located in city center with choices of restaurant. Excellent service and comfortable room. Rooms are spacious with two double beds Recommend for solo or family trip. Recommend
Harga satu malam bermula:AU$ 27

Deqing Jumeirah Smart Hotel

9.4/10
Cemerlang
Disiarkan pada10 Jun 2026
CNPengguna Tanpa Nama
本來訂的是悦享大床房,到前台辦入住時,看到旁邊城景房型的圖片,覺得視野更開闊、風格也更好看,就試着問前台能不能幫忙換一下。前台小姐姐很爽快地答應了,很快幫我改成了城景房,整個過程特別順利。房間確實很滿意,窗外景色不錯,床品乾淨整齊,衞生間也沒有任何水漬或異味,住着很安心。整體來説,這個價格能住到這樣的環境和衞生水平,性價比真的很高。服務都很周到。下次來這家還會首選,也會推薦給朋友。
Harga satu malam bermula:AU$ 26

Zuiranju Holiday Hotel

9.1/10
Baik
Disiarkan pada27 Nov 2025|Bilik Queen Standard
CNDean71
I visited Deqing for a sporting event which was subsequently cancelled but still went to see the city. The location of the hotel was well situated to the Main Street only short 10 minute walk away where many shops and restaurants could be found. The hotel was very easy to find and the check in procedure was quick and easy. The two staff members I encountered were both friendly and helpful showing me where everything was. The room was quiet, and clean with a good size bathroom. Only two things I found strange was the toilet itself was small in height and there was no complimentary tea bags for hot tea.
Harga satu malam bermula:AU$ 24

Deqing Yingzi Business Hotel

9.0/10
Baik
Disiarkan pada10 Nov 2025
M305065****
環境不錯,一次性用品全,但一次性棉拖有水會非常滑容易摔,建議更換其他品牌。門口有立即打掃標識,但沒有按鈕可以點亮,保潔下午會一個一個敲門問是否需要打掃,建議可以完善一下標識。線下的實時房價會比網上便宜點。
Harga satu malam bermula:AU$ 24

Xianghe Hotel

8.7/10
Disiarkan pada28 Nov 2025|Bilik Standard (Dengan catur & kad)
CNPengguna Tetamu
好好好非常好,環境優美 衞生:挺乾淨的 性價比又高 位置挺好的點外賣啥的都很方便,十分推薦大家來入住,在德慶算是性價比比較高的酒店了。
Harga satu malam bermula:AU$ 15

Kailai Business Hotel

8.7/10
Disiarkan pada30 Okt 2024
Pengguna Tetamu
房間寬敞明亮整潔衞生,酒店服務態度好,服務意識強。環境安靜,睡眠質量好。
Harga satu malam bermula:AU$ 19

Renhe Business Hotel

8.2/10
Disiarkan pada2 Ogo 2025|Bilik Deluxe Double
CNPengguna Tanpa Nama
房間很大,床很舒適,衞生間乾淨衞生。設施齊全,空調不是很涼。外賣送上樓,非常方便。周圍小吃很多,樓下有小黃車,方便出行。
Harga satu malam bermula:AU$ 15

Guangli Hotel

8.0/10
Disiarkan pada8 Mac 2025|Bilik Double Standard
CNGrêmio
The hotel is old, but the bed and shower were OK. Good enough for the price they charge.
Harga satu malam bermula:AU$ 21

Xiangxia Chaihuo Farm House

7.6/10
Disiarkan pada11 Ogo 2020
Pengguna Tetamu
Perjalanan yang sangat menyenangkan. Rumahnya bersih dan rapi, selimut dan tempat tidurnya segar, dan terdapat banyak wangian yang bersih. Makanannya juga sangat nyata, hidangan ladang tulen, segar, ayam bakar yang siap dimakan, dan sedap dan enak. Pemilik dan isterinya ramah dan mesra, dan merasa seperti di rumah. Sayang sekali saya hanya melalui satu gaung utama, dan saya akan kembali lain kali dan bersenang-senang dengan tempat lain yang indah.
Harga satu malam bermula:AU$ 15

Deqing Lijing Hotel

6.7/10
Disiarkan pada1 Nov 2025
Woshixingudong
賓館性價比絕了!房間雖不算大但收拾得超乾淨,通風采光都好,床睡起來很舒服。老闆熱情周到,有問必答,入住退房都很快,性價比拉滿,推薦給出行預算友好的朋友~
Harga satu malam bermula:AU$ 19

Soalan Lazim

Apakah hotel dengan Tempat letak kereta yang popular di Deqing?

Berapakan harga purata untuk hotel dengan Tempat letak kereta di Deqing?

Bagi hotel dengan Tempat letak kereta di Deqing, harga purata pada hari bekerja ialah AU$ 59, dan harga purata pada hujung minggu (Jumaat–Sabtu) ialah AU$ 61.

Manakah hotel dengan Tempat letak kereta di Deqing yang disyorkan untuk pelancong bersama kanak-kanak?

Bolai Intelligent Hotel (Deqing Longmu Avenue Branch) (daripada AU$ 18), Longhu Island Hotel (Deqing Longmu Street) (daripada AU$ 20) dan KZGOD (daripada AU$ 36) amat sesuai untuk melancong bersama keluarga. Berseronoklah melancong bersama anak-anak dan ahli keluarga anda yang lain!

Manakah hotel dengan Tempat letak kereta di Deqing yang membenarkan bawa haiwan peliharaan?

Deqing Lijing Hotel (daripada AU$ 18), Renhe Business Hotel (daripada AU$ 16) dan Deqing Jumeirah Smart Hotel (daripada AU$ 14) membenarkan haiwan peliharaan dibawa. Menginap dengan haiwan peliharaan anda bersama!

Apakah promosi yang tersedia untuk hotel dengan Tempat letak kereta di Deqing?

Trip.com menyediakan pelbagai promosi dan diskaun untuk pengguna sepanjang tahun. Anda boleh semak halaman promosi untuk melihat promosi yang tersedia pada Trip.com.

Maklumat Hotel Kaunti Deqing, Guangdong dengan parking

Bilangan Hotel26
Bilangan Ulasan5,232
Harga TertinggiAU$ 256
Harga TerendahAU$ 54
Harga Purata (Hari Bekerja)AU$ 59
Harga Purata (Hujung Minggu)AU$ 61