Pelabuhan Oak

Hotel Pelabuhan Oak dengan Tempat Letak Kereta

Pilih hotel dengan parking terbaik anda di Pelabuhan Oak dan lengkapkan tempahan sekarang. Nikmati diskaun eksklusif ahli.

Leret ke bawah untuk melihat lebih banyak
Tapis mengikut:
Penarafan bintang hotel
≤2345
Penarafan Tetamu
Terbaik 9+Hebat 8+Bagus 7+Baik 6+

Hotel Pelabuhan Oak Popular dengan Tempat Letak Kereta

Jom lihat pilihan hotel kami dengan parking di Pelabuhan Oak
Paling Popular
Harga Terendah
Paling hampir ke Pusat Bandar
Mendapat Ulasan Terbaik
61
Hotel di Pelabuhan Oak
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan
Sangat Baik
94 ulasan
8.0/10
1 malam
Daripada SEK 1,013
Semak Ketersediaan
62
Hotel di Pelabuhan Oak
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan, Dapur, Perkhidmatan dobi
Hebat
95 ulasan
9.2/10
1 malam
Daripada SEK 1,336
Semak Ketersediaan
99+
Hotel di Pelabuhan Oak
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan
Baik
100 ulasan
7.9/10
1 malam
Daripada SEK 1,083
Semak Ketersediaan
44
Hotel di Pelabuhan Oak
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan, Perkhidmatan dobi
Sangat Baik
91 ulasan
8.8/10
1 malam
Daripada SEK 1,845
Semak Ketersediaan
95
Hotel di Pelabuhan Oak
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan, Perkhidmatan dobi
Hebat
100 ulasan
9.2/10
1 malam
Daripada SEK 1,639
Semak Ketersediaan
53
Hotel di Pelabuhan Oak
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan, Dapur, Mesin basuh
Hebat
9.0/10
Semak Ketersediaan
41
Hotel di Pelabuhan Oak
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan, Dapur, Mesin basuh
Hebat
4 ulasan
9.0/10
Semak Ketersediaan
Lihat semua hotel dengan parking di Pelabuhan Oak

Soalan Lazim

Apakah hotel dengan Tempat letak kereta yang popular di Oak Harbor?

Berapakan harga purata untuk hotel dengan Tempat letak kereta di Oak Harbor?

Bagi hotel dengan Tempat letak kereta di Oak Harbor, harga purata pada hari bekerja ialah SEK 1,956, dan harga purata pada hujung minggu (Jumaat–Sabtu) ialah SEK 2,079.

Apakah promosi yang tersedia untuk hotel dengan Tempat letak kereta di Oak Harbor?

Trip.com menyediakan pelbagai promosi dan diskaun untuk pengguna sepanjang tahun. Anda boleh semak halaman promosi untuk melihat promosi yang tersedia pada Trip.com.

Maklumat Hotel Pelabuhan Oak dengan parking

Bilangan Hotel7
Bilangan Ulasan510
Harga Purata (Hari Bekerja)SEK 1,956
Harga Purata (Hujung Minggu)SEK 2,079