Ottawa County

Hotel Ottawa County dengan Tempat Letak Kereta

Pilih tarikh anda untuk mencari hotel terbaik dengan parking di Ottawa County.

Leret ke bawah untuk melihat lebih banyak
Tapis mengikut:
Penarafan bintang hotel
≤2345
Penarafan Tetamu
Terbaik 9+Hebat 8+Bagus 7+Baik 6+

Hotel Ottawa County Popular dengan Tempat Letak Kereta

Jom lihat pilihan hotel kami dengan parking di Ottawa County
Paling Popular
Harga Terendah
Paling hampir ke Pusat Bandar
Mendapat Ulasan Terbaik
68
Hotel di Ottawa County
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan, Perkhidmatan dobi
Hebat
106 ulasan
9.2/10
1 malam
Daripada SAR 598
Semak Ketersediaan
53
Hotel di Ottawa County
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan, Perkhidmatan dobi, Restoran
Menakjubkan
102 ulasan
9.5/10
1 malam
Daripada SAR 812
Semak Ketersediaan
46
Hotel di Ottawa County
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan, Perkhidmatan dobi
Baik
103 ulasan
7.8/10
1 malam
Daripada SAR 297
Semak Ketersediaan
43
Hotel di Ottawa County
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan, Dapur kongsi
Sangat Baik
101 ulasan
8.4/10
1 malam
Daripada SAR 317
Semak Ketersediaan
91
Hotel di Ottawa County
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan, Perkhidmatan dobi, Restoran
Hebat
102 ulasan
9.2/10
1 malam
Daripada SAR 633
Semak Ketersediaan
43
Hotel di Ottawa County
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan
Menakjubkan
100 ulasan
9.6/10
1 malam
Daripada SAR 792
Semak Ketersediaan
89
Hotel di Ottawa County
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan
Hebat
98 ulasan
9.0/10
1 malam
Daripada SAR 356
Semak Ketersediaan
54
Hotel di Ottawa County
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan, Perkhidmatan dobi
103 ulasan
7.5/10
1 malam
Daripada SAR 281
Semak Ketersediaan
31
Hotel di Ottawa County
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan, Perkhidmatan dobi
Sangat Baik
102 ulasan
8.3/10
1 malam
Daripada SAR 365
Semak Ketersediaan
99+
Hotel di Ottawa County
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan, Restoran
Sangat Baik
102 ulasan
8.6/10
1 malam
Daripada SAR 542
Semak Ketersediaan
Lihat semua hotel dengan parking di Ottawa County

Terokai Ulasan Tetamu Hotel di Ottawa County

Lihat semua
Semak ulasan daripada pelancong lain untuk membantu anda mencari penginapan yang sempurna
9.0/10
Hebat
BBababubuNice and kind staffs Seems like one area of the building is removated. Room 131 for instance. The newer rooms are even better. Would definitely book again if I ever get to come to Holland again.
Residence Inn Holland

Residence Inn Holland

Hotel di Holland
Harga satu malam bermula:SAR 598
8.9/10
Sangat Baik
PPengguna TetamuI had a great stay, staff was really nice!
Tulyp, Tapestry Collection by Hilton

Tulyp, Tapestry Collection by Hilton

Hotel di Holland
Harga satu malam bermula:SAR 921
8.9/10
Sangat Baik
PPengguna Tetamu세탁기의 청결상태가 지저분한것 빼고는 괜찮고 훌륭함. 시내에서 가까워 주변에 식당이 늦게까지 하고, Mailer, target, Walmart, sams,Lowe 등 대형매장이주변에 많음.
Home2 Suites by Hilton Holland

Home2 Suites by Hilton Holland

Hotel di Holland Charter Township
Harga satu malam bermula:SAR 399
8.5/10
Sangat Baik
PPengguna TetamuHad a wedding and got a room for the night. Was a little disappointed in the wait time to check in-only 1 employee working and had 2 people in line to check in ahead of me. Also was slightly disappointed in the fact that the bar was cash only (no credit cards) but their atm was down. So several people had to leave the wedding to go to an atm. Other than that was pleased with our room!
Holiday Inn GRAND HAVEN - MUSKEGON by IHG

Holiday Inn GRAND HAVEN - MUSKEGON by IHG

Hotel di Spring Lake
Harga satu malam bermula:SAR 717
8.0/10
Sangat Baik
PPengguna TetamuThis was a great hotel for a weekend getaway with the family. Pool and hot tub were amazing!!! Location was great, safe area close to the lake. Definitely recommend
Baymont by Wyndham Grand Haven

Baymont by Wyndham Grand Haven

Hotel di Grand Haven
Harga satu malam bermula:SAR 522
7.9/10
Baik
WWilliamSarapan, bilik dan perkhidmatan semuanya sangat baik. Kolam renang juga cukup bagus. Tasik Michigan yang berdekatan adalah cantik. Terdapat banyak tempat yang lazat di pusat bandar. Mengesyorkan hotel ini
Best Western Beacon Inn

Best Western Beacon Inn

Hotel di Grand Haven
Harga satu malam bermula:SAR 729
7.4/10
PPengguna TetamuThe hotel staff were respectful, polite and efficient. The room was very clean and neat. I would recommend others to stay here.
Days Inn by Wyndham Holland

Days Inn by Wyndham Holland

Hotel di Holland
Harga satu malam bermula:SAR 269
6.7/10
PPengguna TetamuI was really disappointed with the cleanliness and smell of the hotel. The rooms were so small and cramped. The pool area had a moldy smell to it. I usually am very pleased with double tree but this was disappointing
DoubleTree by Hilton Hotel Holland

DoubleTree by Hilton Hotel Holland

Hotel di Holland
Harga satu malam bermula:SAR 288
6.6/10
ВВадим МаткурбановSuper place,thanks-!!!
White Pines Inn & Suites

White Pines Inn & Suites

Hotel di Holland Charter Township
Harga satu malam bermula:SAR 283

Soalan Lazim

Apakah hotel dengan Tempat letak kereta yang popular di Ottawa County?

Sama ada anda ke Ottawa County untuk perniagaan atau pelancongan, DoubleTree by Hilton Hotel Holland (daripada SAR 410) , Courtyard Holland Downtown (daripada SAR 829) dan Baymont by Wyndham Holland (daripada SAR 250) merupakan hotel-hotel pilihan.

Berapakan harga purata untuk hotel dengan Tempat letak kereta di Ottawa County?

Bagi hotel dengan Tempat letak kereta di Ottawa County, harga purata pada hari bekerja ialah SAR 965, dan harga purata pada hujung minggu (Jumaat–Sabtu) ialah SAR 1,280.

Apakah promosi yang tersedia untuk hotel dengan Tempat letak kereta di Ottawa County?

Trip.com menyediakan pelbagai promosi dan diskaun untuk pengguna sepanjang tahun. Anda boleh semak halaman promosi untuk melihat promosi yang tersedia pada Trip.com.

Maklumat Hotel Ottawa County dengan parking

Bilangan Hotel37
Bilangan Ulasan2,813
Harga TertinggiSAR 2,403
Harga TerendahSAR 563
Harga Purata (Hari Bekerja)SAR 965
Harga Purata (Hujung Minggu)SAR 1,280