Sunny-Haven 3 Bedroom PoolVilla With GameRoom near the Beach & Shopping Centers
Pilih tarikh
-
Pilih tarikh
1 malam
Sunny-Haven 3 Bedroom PoolVilla With GameRoom near the Beach & Shopping Centers

Daftar masuk dan daftar keluar

Waktu daftar masuk bermula pada 16:00 dan waktu daftar keluar berakhir pada 10:00.

Tarikan Berdekatan

First Baptist Church of Plantation Florida: 0.32 km dari hotel<br> The Glory Beauty Salón: 0.67 km dari hotel<br> Sinai Seventh-day Adventist Church: 0.21 km dari hotel

Sunny-Haven 3 Bedroom PoolVilla With GameRoom near the Beach & Shopping Centers

Lihat Peta
Alamat yang penuh akan ditunjukkan selepas tempahan dibuat
Kami Memadankan Harga
Sorotan
Kolam renang peribadi
Teres
Bilik permainan
Taman
Vila persendirian
+3 lagi
Kemudahan
Semua Kemudahan
Keterangan tempat penginapan
Lihat Lagi
Kebersihan9.8
Kemudahan9.8
Persekitaran9.8
Perkhidmatan9.8
Persekitaran
Tarikan: First Baptist Church of Plantation Florida
(320m)
Rekreasi: The Glory Beauty Salón
(670m)
Membeli-belah: Plantation Village Shopping Center
(660m)
Rekreasi: Efendee Studio
(820m)
Tarikan: East Lake Park
(970m)
Rekreasi: Venues of Tropical Paradise
(1.2km)
Lihat di peta
8

Three-Bedroom Villa

Free Wi-Fi
Air conditioning
Refrigerator
TV
Telephone
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan

Ulasan Yang Disahkan
Purata untuk tempat penginapan serupa di Plantation

Perkhidmatan & Kemudahan

Polisi Tempat Penginapan

Waktu daftar masuk & daftar keluar
Waktu daftar masuk: Selepas 16:00
Waktu daftar keluar: Sebelum 10:00
Syarat umur
Tetamu yang mendaftar masuk mestilah berumur sekurang-kurangnya 18 tahun.

Hos tempat penginapan

Greystone Rentals
Bertutur dalam Sepanyol, Perancis, Portugis

Tentang penginapan ini

Tunjuk asal
Enjoy in this beautiful 3BR, 2BA pool villa with 5 comfy beds, perfect for families! Centrally located in a peaceful residential area, you're just minutes from top attractions, dining, and beaches. Enjoy a private pool, fully equipped kitchen, and cozy living spaces. Kid-friendly amenities make it ideal for family stays. Your perfect getaway awaits!About pets:Pets allowed: limit 2 total.Must be added to the reservation.About checkOut:Check out before 10:00 AM.About children:Children allowed: ages 0-17.About checkIn:Check in after 4:00 PM.About smoking:Smoking allowed: in designated areas.About minBookingAge:Minimum age to rent: 18.About events:No events allowed.
Maklumat di atas telah diberikan oleh hos yang boleh dihubungi terus jika anda mempunyai sebarang pertanyaan. Hos memikul semua tanggungjawab undang-undang berhubung dengan maklumat ini.

Anda mungkin tertanya-tanya

Apakah tempat menarik yang berdekatan dengan Sunny-Haven 3 Bedroom PoolVilla With GameRoom near the Beach & Shopping Centers?

Antara tarikan berdekatan Sunny-Haven 3 Bedroom PoolVilla With GameRoom near the Beach & Shopping Centers ialah Sinai Seventh-day Adventist Church, yang terletak kira-kira 210m dari carian anda (jarak garis lurus) dari hotel.

Berapakah harga di Sunny-Haven 3 Bedroom PoolVilla With GameRoom near the Beach & Shopping Centers?

Harga untuk Sunny-Haven 3 Bedroom PoolVilla With GameRoom near the Beach & Shopping Centers mungkin berbeza bergantung pada penginapan anda (cth. tarikh yang anda pilih, polisi hotel dll.) Lihat harga dengan masukkan tarikh anda.

Apakah waktu daftar masuk dan daftar keluar Sunny-Haven 3 Bedroom PoolVilla With GameRoom near the Beach & Shopping Centers?

Masa daftar masuk Sunny-Haven 3 Bedroom PoolVilla With GameRoom near the Beach & Shopping Centers ialah 16:00 dan masa daftar keluar ialah 10:00.

Adakah Sunny-Haven 3 Bedroom PoolVilla With GameRoom near the Beach & Shopping Centers mempunyai kolam renang?

Ya, Sunny-Haven 3 Bedroom PoolVilla With GameRoom near the Beach & Shopping Centers mempunyai kolam renang. Dapatkan maklumat tentang kolam renang dan kemudahan lain di halaman ini.

Apakah lapangan terbang yang paling dekat dari Sunny-Haven 3 Bedroom PoolVilla With GameRoom near the Beach & Shopping Centers?

Lapangan terbang terdekat ialah Lapangan Terbang Fort Lauderdale Executive dan jarak ialah lebih kurang 21 min menaiki kereta dari hotel (13.6km).

Bagaimanakah saya boleh mendapatkan resit daripada Sunny-Haven 3 Bedroom PoolVilla With GameRoom near the Beach & Shopping Centers?

Resit dan resit elektronik yang dikeluarkan oleh Trip.com berbeza bergantung pada kaedah pembayaran yang anda gunakan. Jika anda menggunakan "Prabayaran", anda boleh mendapatkan resit elektronik daripada halaman butiran tempahan. Jika anda ingin membuat pembayaran di tempat, sila maklumkan kepada kakitangan kaunter penerimaan tetamu apabila anda mendaftar keluar.

Tentang Penginapan Ini

Lapangan Terbang TerdekatFort Lauderdale-Hollywood International Airport
Jarak ke Lapangan Terbang13KM
Stesen Kereta Api TerdekatFort Lauderdale
Jarak ke Stesen Kereta Api5.01KM
Penarafan Bintang Hotel4