Deyang Mansion
Pilih tarikh
-
Pilih tarikh
1 malam
Deyang Mansion

Nikmati penginapan mewah di Deyang Mansion, hotel bintang 3 yang terletak di Shangri-La. Dengan penarafan 9.7/10 berdasarkan 469 ulasan, ia memberikan pengalaman yang tidak terlupakan, dengan harga bermula dari RM169.

Rooms

Bilik Deluxe - dengan Pemandangan (Katil Double) (Pemanasan Lantai)<br> Bilik Mewah Gaya Tibet<br> Bilik Deluxe Gaya Tibet (Katil Double) (Pemanas Lantai)

Daftar masuk dan daftar keluar

Waktu daftar masuk bermula pada 14:00 dan waktu daftar keluar berakhir pada 12:00.

Tarikan Berdekatan

Ancient Town Intangible Cultural Heritage Experience Center: 0.55 km dari hotel<br> Diqing Museum: 0.7 km dari hotel<br> Yunnan Collection of Tibetan Buddhist Gilt Bronze Statues and Thangka Art Exhibition (Diqing Tibetan Autonomous Prefecture Museum): 0.69 km dari hotel

Polisi haiwan peliharaan: Haiwan peliharaan tidak dibenarkan.

Deyang Mansion

Lihat Peta
Kami Memadankan Harga
Sorotan
Sarapan yang lazat
Perkhidmatan yang terbaik
Hiasan gaya Tibet
Berdekatan dengan haiwan
Mesin oksigen
+4 lagi
Kemudahan
Semua Kemudahan
Keterangan tempat penginapan
Lihat Lagi
Kebersihan9.7
Kemudahan9.7
Persekitaran9.7
Perkhidmatan9.8
Persekitaran
Lapangan Terbang: Diqing Shangri-La Airport
(4.2km)
Kereta api: Xianggelila Railway Station
(5.1km)
Mercu Tanda: Ancient Town Intangible Cultural Heritage Experience Center
(550m)
Mercu Tanda: Yunnan Collection of Tibetan Buddhist Gilt Bronze Statues and Thangka Art Exhibition (Diqing Tibetan Autonomous Prefecture Museum)
(690m)
Mercu Tanda: Diqing Museum
(700m)
Mercu Tanda: Guishan Park
(730m)
Lihat di peta
14

Deluxe Room - with View (Double bed) (Floor heating)

1 queen bed
45m² | Floor: 3
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Private bathroom
Bathtub
Daily housekeeping
Butler service
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
15

Tibetan-Style Deluxe Room

1 king bed
75m² | Floor: 2
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Private bathroom
Bathtub
Daily housekeeping
Butler service
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
27

Tibetan-Style Deluxe Room (Double bed) (Floor heating)

1 queen bed
35m² | Floor: 1-2
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Private bathroom
Daily housekeeping
Butler service
Cleaning tools
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
23

Deluxe Family Room - with View (Floor heating)

1 single bed and 1 queen bed
45m² | Floor: 3
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Daily housekeeping
Butler service
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
1

Tibetan-style Deluxe Tatami Family Room

1 single bed 1 queen bed and 2 double beds
30-45m² | Floor: 3
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Private bathroom
Daily housekeeping
Butler service
Cleaning tools
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
9

Tibetan-Style Deluxe Family Room (Tatami) (Floor heating)

1 single bed and 1 queen bed
35m² | Floor: 1-2
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Private bathroom
Daily housekeeping
Butler service
Cleaning tools
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
Sembunyi Jenis Bilik

Ulasan Yang Disahkan
Purata untuk tempat penginapan serupa di Shangri-La
Ulasan kerap menyatakan
S.M.H
3 Ogos 2026
This hotel is a beautifully restored old house that has been converted into a boutique hotel. It has a very distinctive character, with a classic wooden design. The hotel is clean, and the staff are extremely kind and welcoming. They are always ready to offer guests warm milk and tea. However, the rooms are not soundproof, so quite a lot of noise can be heard inside. The breakfast is entirely Chinese, with no options for guests who prefer a Western-style breakfast. We booked the largest room, but because of the traditional architecture, it does not have practical windows, which makes it feel a little enclosed. Also, the shower water was cold when we tried to use it early in the morning.
Terjemah
Pengguna Tetamu
12 Julai 2026
Beautifully decorated mansion, we enjoyed the homely feeling of local breakfast and warm hospitality from the owners. Great cleanliness and it's a stone from the DuKeZhong Ancient City.
Terjemah
Alex Murray
30 Jun 2026
Super convenient location - only a ten minute drive from the airport and about fifteen minutes from the train station. It's also easy walking distance from the Ancient City, and all the major tourist locations are easily accessible by taxi or bus. The room was well kept, and the staff were very helpful in helping me to plan my activities. They even went the extra mile and helped me to get back some jewellery I left in the room after check out. Big recommend, would definitely stay here again.
Terjemah
Pengguna Tetamu
6 Julai 2026
Fantastic ******* architecture and rooms, super nice owners, airport/train transfer, great breakfast, great location in Dukezong
Terjemah
Pengguna Tanpa Nama
27 Julai 2026
Very nice hotel, large rooms in ******* style. Owners are very friendly
Terjemah
Pengguna Tetamu
4 Jun 2026
Thank you for your service! So glad we had two nights stay! Great location. Very clean and neat facilities. Room is large and comfortable with oxygen machines and humidifier installed. Front-desk staff are hospitable and sweet. They have several farm animals roaming at the court yard, extremely cute and friendly. Delicious breakfast and tea times throughout the day. Highly recommended!
Terjemah
KirstyMarigold
8 Mei 2026
We loved our stay in Deyang Mansion. Our only regret is that we couldn’t stay longer. The room was beautiful with all the comforts we could wish. There was underfloor heating and an electric blanket. It is a lovely quiet location just 10 minutes walk into the heart of the old town. We enjoyed the peace very much and loved our walk into the town. The owner is very kind and gave us a lift with our luggage to the station in the morning. There wasn’t breakfast on site but we could have bought a beer if we had wanted one.
Terjemah
Pengguna Tetamu
7 Mei 2026
The room was huge and cozy at the same time, with exposed beams and a comfy sitting area. The bed was warm and comfortable. The hosts were very helpful with booking tours around the area. We had access to a washing machine, but had to hang our clothes up in our room to dry. The heated floors were very appreciated in the cold climate!
Terjemah
Charicelai
28 Mac 2026
Omg, I loved this place, extended for more stays ! Very welcoming and lovely host, they served us tea, soup and snacks, lived with a cute cat and birds that you feel like home! The authentic architecture, design and decoration did really blow my mind! I feel peace and calm here! I recommend!
Terjemah

Perkhidmatan & Kemudahan

Restoran
Masakan: Cina

Polisi Tempat Penginapan

Waktu daftar masuk & daftar keluar
Waktu daftar masuk: Selepas 14:00
Waktu daftar keluar: Sebelum 12:00

Waktu operasi meja penyambut tetamu: 24/7

Hos atau kakitangan akan menyambut anda semasa ketibaan

Tetamu Diterima
Tetamu dari setiap negara/rantau dialu-alukan di tempat penginapan ini

Polisi kanak-kanak
Kanak-kanak dari semua peringkat umur dialu-alukan di tempat penginapan ini.
Kanak-kanak berumur antara 0 hingga 17 tahun boleh menginap secara percuma jika katil tambahan tidak diperlukan.

Katil bayi dan katil tambahan
Katil bayi dan katil tambahan tidak disediakan untuk semua jenis bilik.

Sarapan
MasakanCina, Asia, Halal
GayaMenu set
Waktu buka[Isn - Aha] 08:00-10:00 Buka
UmurBayaran
Kanak-kanak berumur 12–17 tahun
CNY 15.00 (kira-kira RM9.10) seorang
Dewasa
Menu set:CNY 20.00 (kira-kira RM12.13) seorang
Bayaran sarapan tambahan tidak termasuk dalam jumlah bayaran dan perlu dibayar di tempat penginapan.

Polisi deposit
DepositTiada deposit diperlukan oleh tempat penginapan

Haiwan peliharaan
Haiwan peliharaan tidak dibenarkan

Haiwan perkhidmatan
Haiwan perkhidmatan tidak dibenarkan

Syarat umur
Tetamu yang mendaftar masuk mestilah berumur sekurang-kurangnya 18 tahun.

Waktu Senyap
Tetamu diminta untuk mengekalkan waktu senyap antara 22:00–08:00

Parti
Parti dan aktiviti dibenarkan

Pembayaran di hotel

  • Wang tunai

Keterangan Penginapan

Nama hotel tempatan: 久栖·香格里拉德养廊藏家别院(独克宗古城大佛寺转经筒店)
  • Dibuka: 2016
  • Diubah Suai: 2017
  • Bilangan Bilik: 11
Nombor telefon:+86-17708875788
The Deyang Mansion is an ideal spot for travelers wanting to discover the city. The Deyang Mansion offers a pleasant stay in Shangri-La for those traveling for business or leisure.
Boasting a convenient location, the hotel is just 4km from Diqing Shangri-La Airport and 5km from Xianggelila Railway Station. Guests will find Zhongdian Sutra Depository Scenic Spot, Ancient Town Intangible Cultural Heritage Experience Center and Yunnan Collection of Tibetan Buddhist Gilt Bronze Statues and Thangka Art Exhibition (Diqing Tibetan Autonomous Prefecture Museum) just a short distance from the hotel.
In their spare time, guests can explore the hotel's surroundings. This Shangri-La hotel features parking on site.
If you demand a high level of service, our guests have indicated that this hotel has excellent standards. This hotel is particularly popular with those traveling with families.

Anda mungkin tertanya-tanya

Apakah tempat menarik yang berdekatan dengan Deyang Mansion?

Tarikan berdekatan Deyang Mansion termasuk Ancient Town Intangible Cultural Heritage Experience Center, hanya 550m dari carian anda (jarak garis lurus) jauhnya.

Berapakah harga di Deyang Mansion?

Harga untuk Deyang Mansion mungkin berbeza bergantung pada penginapan anda (cth. tarikh yang anda pilih, polisi hotel dll.) Lihat harga dengan masukkan tarikh anda.

Apakah waktu daftar masuk dan daftar keluar Deyang Mansion?

Masa daftar masuk Deyang Mansion ialah 14:00 dan masa daftar keluar ialah 12:00.

Adakah Deyang Mansion mempunyai kolam renang?

Tidak, Deyang Mansion tiada kolam renang.

Adakah Deyang Mansion menyediakan sarapan pagi?

Ya, Deyang Mansion menyediakan sarapan berkualiti tinggi. Pilihan sarapan: Cina, Asia, Halal.

Adakah restoran di Deyang Mansion?

Ya, Deyang Mansion menyediakan restoran. Anda boleh menikmati pelbagai hidangan Cina, semuanya dibuat dengan bahan-bahan segar dan berkualiti tinggi.

Apakah lapangan terbang yang paling dekat dari Deyang Mansion?

Lapangan terbang terdekat ialah Diqing Shangri-La Airport dan jarak ialah lebih kurang 10 min menaiki kereta dari hotel (4.2km).

Bagaimanakah saya boleh mendapatkan resit daripada Deyang Mansion?

Resit dan resit elektronik yang dikeluarkan oleh Trip.com berbeza bergantung pada kaedah pembayaran yang anda gunakan. Jika anda menggunakan "Prabayaran", anda boleh mendapatkan resit elektronik daripada halaman butiran tempahan. Jika anda ingin membuat pembayaran di tempat, sila maklumkan kepada kakitangan kaunter penerimaan tetamu apabila anda mendaftar keluar.

Adakah Deyang Mansion menawarkan perkhidmatan teksi lapangan terbang?

Ya, Deyang Mansion menyediakan Perkhidmatan ambil di lapangan terbang, Perkhidmatan hantar ke lapangan terbang untuk tetamu. Kami mengesyorkan anda menghubungi pihak hotel lebih awal untuk mengesahkan ketersediaan dan harga.

Tentang Penginapan Ini

Lapangan Terbang TerdekatDiqing Shangri-La Airport
Jarak ke Lapangan Terbang4.55KM
Stesen Kereta Api TerdekatXianggelila Railway Station
Jarak ke Stesen Kereta Api5.78KM
Harga Purata DaripadaMYR229
Penarafan Bintang Hotel3