Marechal Deodoro

Hotel dengan Airport Shuttle di Marechal Deodoro

Pilih hotel dengan Airport Shuttle terbaik anda di Marechal Deodoro dan lengkapkan tempahan sekarang. Nikmati diskaun eksklusif ahli.

Leret ke bawah untuk melihat lebih banyak
Tapis mengikut:
Penarafan bintang hotel
≤2345
Penarafan Tetamu
Terbaik 9+Hebat 8+Bagus 7+Baik 6+

Hotel Marechal Deodoro Popular dengan Perkhidmatan Ulang-alik Lapangan Terbang

Jom lihat pilihan hotel kami dengan Airport Shuttle di Marechal Deodoro
Paling Popular
Harga Terendah
Paling hampir ke Pusat Bandar
Mendapat Ulasan Terbaik
72
Hotel di Marechal Deodoro
Kemudahan pilihan: Perkhidmatan ambil di lapangan terbang, Kolam Renang
Hebat
20 ulasan
9.2/10
1 malam
Daripada VND 1,821,875
Semak Ketersediaan
75
Hotel di Marechal Deodoro
Kemudahan pilihan: Perkhidmatan ambil di lapangan terbang, Kolam Renang
Sangat Baik
7 ulasan
8.5/10
1 malam
Daripada VND 1,383,850
Semak Ketersediaan
74
Hotel di Marechal Deodoro
Kemudahan pilihan: Perkhidmatan ambil di lapangan terbang, Kolam Renang
Sangat Baik
31 ulasan
8.8/10
1 malam
Daripada VND 1,763,730
Semak Ketersediaan
63
Hotel di Marechal Deodoro
Kemudahan pilihan: Perkhidmatan ambil di lapangan terbang, Kolam Renang
Sangat Baik
45 ulasan
8.8/10
1 malam
Daripada VND 1,519,521
Semak Ketersediaan
43
Hotel di Marechal Deodoro
Kemudahan pilihan: Perkhidmatan ambil di lapangan terbang
Baik
14 ulasan
7.9/10
1 malam
Daripada VND 1,271,436
Semak Ketersediaan
79
Hotel di Marechal Deodoro
Kemudahan pilihan: Perkhidmatan ambil di lapangan terbang, Kolam Renang
Sangat Baik
22 ulasan
8.7/10
1 malam
Daripada VND 1,445,871
Semak Ketersediaan
Lihat semua hotel dengan Airport Shuttle di Marechal Deodoro

Soalan Lazim

Apakah tempat penginapan terbaik di Marechal Deodoro?

Beberapa tempat penginapan terbaik di Marechal Deodoro terletak berhampiran tarikan popular seperti Frances Beach, La Rue dan French's Beach, sekali gus memudahkan akses ke lokasi utama dan kemudahan penting.

Apakah hotel terbaik di Marechal Deodoro berhampiran Frances Beach?

Beberapa hotel terbaik di Marechal Deodoro berhampiran Frances Beach termasuk Hotel Ponta Verde Praia do Francês (daripada VND 2,232,765), Pousada Lua Cheia (daripada VND 1,507,892) dan Pousada Sempre Graciosa (daripada VND 1,771,482), semuanya menawarkan akses mudah ke Frances Beach, menjadikannya pilihan ideal untuk pelawat yang ingin menerokai kawasan tersebut.

Manakah hotel di Marechal Deodoro yang mempunyai kolam renang?

Pousada Lua Cheia (daripada VND 1,507,892), La Dolce Vita Flat & Pousada (daripada VND 1,624,182) dan Hotel Ponta Verde Praia do Francês (daripada VND 2,232,765) ialah hotel yang mempunyai kolam renang. Menginaplah di mana-mana satu hotel ini untuk berseronok di kolam renang!

Manakah hotel di Marechal Deodoro yang menyediakan sarapan pagi yang sangat baik?

Bagaimana mendapatkan tawaran hebat untuk hotel di Marechal Deodoro?

Trip.com menyediakan pelbagai promosi dan diskaun untuk pengguna sepanjang tahun. Anda boleh semak halaman promosi untuk melihat promosi yang tersedia di Trip.com.