Busko County

Hotel Busko County dengan Spa

Pilih hotel dengan spa terbaik anda di Busko County dan lengkapkan tempahan sekarang. Nikmati diskaun eksklusif ahli.

Leret ke bawah untuk melihat lebih banyak
Tapis mengikut:
Penarafan bintang hotel
≤2345
Penarafan Tetamu
Terbaik 9+Hebat 8+Bagus 7+Baik 6+

Hotel Busko County Popular dengan Spa

Jom lihat pilihan hotel kami dengan spa di Busko County
Paling Popular
Harga Terendah
Paling hampir ke pusat bandar
Mendapat Ulasan Terbaik
80
Hotel di Busko-Zdroj
Kemudahan pilihan: Sauna, Bilik urut, Rendaman kaki
Sangat Baik
19 ulasan
8.6/10
1 malam
Daripada RM362
Semak Ketersediaan
65
Hotel di Gmina Solec-Zdroj
Kemudahan pilihan: Sauna, Bilik urut
Menakjubkan
157 ulasan
9.6/10
Semak Ketersediaan
99+
Hotel di Busko-Zdroj
Kemudahan pilihan: Sauna, Bilik urut
Sangat Baik
5 ulasan
8.8/10
1 malam
Daripada RM465
Semak Ketersediaan
75
Hotel di Gmina Solec-Zdroj
Kemudahan pilihan: Sauna, Bilik urut
Sangat Baik
3 ulasan
8.0/10
1 malam
Daripada RM468
Semak Ketersediaan
99+
Hotel di Zbludowice
Kemudahan pilihan: Sauna, Bilik urut
Sangat Baik
2 ulasan
8.9/10
1 malam
Daripada RM346
Semak Ketersediaan
58
Hotel di Busko-Zdroj
Kemudahan pilihan: Bilik urut
Sangat Baik
6 ulasan
8.7/10
1 malam
Daripada RM294
Semak Ketersediaan
Lihat semua hotel dengan spa di Busko County

Soalan Lazim

Apakah hotel dengan Spa yang popular di Busko County?

Sama ada anda ke Busko County untuk perniagaan atau pelancongan, Bristol Art & Medical Spa (daripada RM473) , Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness (daripada RM354) dan Lawendowy Zdrój Medycyna I Spa (daripada RM377) merupakan hotel-hotel pilihan.

Berapakan harga purata untuk hotel dengan Spa di Busko County?

Bagi hotel dengan Spa di Busko County, harga purata pada hari bekerja ialah RM471, dan harga purata pada hujung minggu (Jumaat–Sabtu) ialah RM490.

Apakah promosi yang tersedia untuk hotel dengan Spa di Busko County?

Trip.com menyediakan pelbagai promosi dan diskaun untuk pengguna sepanjang tahun. Anda boleh semak halaman promosi untuk melihat promosi yang tersedia pada Trip.com.

Maklumat Hotel Busko County dengan spa

Bilangan Hotel6
Bilangan Ulasan35
Harga Purata (Hari Bekerja)RM471
Harga Purata (Hujung Minggu)RM490