Baldwin County

Hotel Baldwin County dengan Spa

Pilih hotel dengan spa terbaik anda di Baldwin County dan lengkapkan tempahan sekarang. Nikmati diskaun eksklusif ahli.

Leret ke bawah untuk melihat lebih banyak
Tapis mengikut:
Penarafan bintang hotel
≤2345
Penarafan Tetamu
Terbaik 9+Hebat 8+Bagus 7+Baik 6+

Hotel Baldwin County Popular dengan Spa

Jom lihat pilihan hotel kami dengan spa di Baldwin County
Paling Popular
Harga Terendah
Paling hampir ke Pusat Bandar
Mendapat Ulasan Terbaik
99+
Hotel di Baldwin County
Terletak di Daphne, Hilton Garden Inn Mobile East Bay / Daphne berada dalam lingkungan 10 minit memandu dari Daphne Civic Center dan Limbungan Kapal Austal. Hotel ini berada 14.7 km dari Pusat Konvensyen Mobile Arthur R. Outlaw dan 15.5 km dari Muzium Karnival Mobile. Jangan ketinggalan menikmati begitu banyak peluang rekreasi yang disediakan, termasuk kolam renang tertutup dan pusat kecergasan 24 jam. Hotel ini juga menampilkan akses Internet wayarles percuma, pendiangan di lobi dan dewan bankuet. Nikmati masakan Amerika di Great American Grill, sebuah restoran yang menampilkan bar/ruang istirahat, atau memilih untuk menjamu selera dalam bilik dengan menggunakan perkhidmatan bilik (semasa waktu terhad) yang ditawarkan. Sarapan pesanan masak disajikan pada hai minggu dari 6:00 hingga 10:00 dan pada hujung minggu dari 7:00 hingga 11:00 dengan dikenakan bayaran. Kemudahan yang ditampilkan adalah termasuk akses Internet (berwayar) kelajuan tinggi percuma, pusat perniagaan 24 jam dan daftar keluar ekspres. Ada rancangan acara di Daphne? hotel ini mempunyai ruang berukuran 2125 kaki persegi (197 meter persegi) yang terdiri daripada ruang persidangan dan 4 bilik mesyuarat. Tempat letak kenderaan sendiri percuma terdapat di tapak hartanah. Selesakan diri anda di salah satu daripada 124 bilik tamu yang menampilkan peti sejuk dan ketuhar gelombang mikro. Akses Internet berwayar dan wayarles adalah percuma, sedangkan televisyen skrin rata 37-inci dengan program kabel disediakan untuk hiburan anda. Bilik mandi persendirian dengan tab mandi atau pancuran menampilkan kelengkapan dandanan diri percuma dan pengering rambut. Kemudahan yang disediakan merangkumi pembancuh kopi/teh dan seterika/papan seterika serta telefon dengan panggilan tempatan percuma.

"Upon arrival waited 10 minutes for clerk to appear. Didn't even apologize for delay. No one else in lobby. Checked in and then I was to be charged $10 for indulgence fee? and if nothing charged would credit back to charge card. Told her I didn't want to but clerk with silver short hair with pink *****e said it was required. If not used it would be credited back upon check out. The next morning asked same lady about funds being added back she couldn't do it but would notify my credit card department. At this moment a day later still no charge added back. Is this some standard policy? Or was this a way to have customers purchase unwanted snacks or goodies from your snack area?"
Hebat
101 ulasan
9.0/10
1 malam
Daripada AED 450
Semak Ketersediaan
99+
Hotel di Baldwin County
Kemudahan pilihan: Sauna, Bilik urut, Penjagaan badan
Menakjubkan
91 ulasan
9.6/10
1 malam
Daripada AED 1,836
Semak Ketersediaan
99+
Hotel di Baldwin County
Dengan penginapan di Courtyard by Marriott Gulf Shores Craft Farms di Gulf Shores, anda akan berada dalam lingkungan 10 minit memandu dari Taman Negeri Gulf dan The Wharf. Hotel ini berada 6.2 km dari Pantai Gulf Shores dan 8.5 km dari Orange Beach Beaches. Gunakan peluang rekreasi yang ditawarkan, termasuk kolam renang terbuka dan pusat kecergasan. Ciri-ciri tambahan di hotel ini termasuklah akses Internet wayarles percuma, pendiangan di lobi dan tempat berkelah. Puaskan selera anda di masakan Amerika di The Bistro, sebuah bistro yang menampilkan bar/ruang istirahat. Tempat makan juga tersedia di kedai kopi atau kafe. Sarapan pesanan masak disajikan pada hujung minggu dari 7:00 hingga 10:00 dengan dikenakan bayaran. Kemudahan yang ditampilkan adalah termasuk akses Internet (berwayar) kelajuan tinggi percuma, pusat perniagaan 24 jam dan daftar keluar ekspres. Ada rancangan acara di Gulf Shores? hotel ini mempunyai ruang berukuran 625 kaki persegi (58 meter persegi) yang terdiri daripada ruang persidangan dan sebuah bilik mesyuarat. Tempat letak kenderaan sendiri percuma terdapat di tapak hartanah. Selesakan diri anda di salah satu daripada 90 bilik berhawa dingin yang menampilkan peti sejuk dan ketuhar gelombang mikro. Akses Internet berwayar dan wayarles percuma disediakan untuk membolehkan anda sentiasa berhubung, sedangkan saluran TV premium disediakan untuk hiburan anda. Bilik mandi dilengkapkan dengan kelengkapan dandanan diri percuma dan pengering rambut. Kemudahan yang disediakan merangkumi telefon serta peti besi dan meja.

"Semuanya sempurna! Terdapat beberapa perkara yang memerlukan kerja seperti menyediakan bilik snek, mempunyai kertas tandas tambahan (boleh difahami), dan mempunyai beg sampah di dalam tong sampah anda. Hotel itu sendiri sangat cantik dan tenang! Saya akan mengesyorkan ini kepada sesiapa sahaja."
Sangat Baik
95 ulasan
8.8/10
1 malam
Daripada AED 541
Semak Ketersediaan
58
Hotel di Baldwin County
Apabila anda menginap di Fairfield Inn & Suites by Marriott Orange Beach in Pantai Orange, anda akan berada berhampiran pantai, hanya 1 minit memandu dari Taman Negeri Gulf dan 9 minit dari Pantai Gulf Shores. Hotel ini berada 2.8 km dari Orange Beach Beaches dan 9 km dari The Wharf. Nikmati pelbagai jenis kemudahan rekreasi yang disediakan, termasuk kolam renang terbuka, tab panas dan pusat kecergasan. Ciri-ciri tambahan di hotel ini termasuklah akses Internet wayarles percuma, pendiangan di lobi dan tempat berkelah. Sarapan bufet percuma disajikan pada setiap hari dari 6:30 hingga 9:30. Kemudahan yang ditampilkan adalah termasuk pusat perniagaan 24 jam, daftar keluar ekspres dan surat khabar percuma di lobi. Ada rancangan acara di Pantai Orange? hotel ini mempunyai ruang berukuran 1100 kaki persegi (102 meter persegi) yang terdiri daripada ruang persidangan dan bilik mesyuarat. Tempat letak kenderaan sendiri percuma terdapat di tapak hartanah. Selesakan diri anda di salah satu daripada 116 bilik tamu yang menampilkan peti sejuk dan ketuhar gelombang mikro. Akses Internet berwayar dan wayarles adalah percuma, sedangkan televisyen skrin rata dengan program kabel disediakan untuk hiburan anda. Bilik mandi persendirian dilengkapkan dengan tab mandi rendaman dalam dan hulu semburan mandi hujan. Kemudahan yang disediakan merangkumi peti besi dan meja serta telefon dengan panggilan tempatan percuma.

"La ubicación muy buena a una calle del mar muy bonita vista la limpieza dejabun poco k desear y la recepcionista racista frente a nosotros hicieron check in unos Americanos y hasta botellas de agua les ofreció y muy amable y con nosotros fue muy mala carienta y ni agua nos ofrecio"
Sangat Baik
55 ulasan
8.6/10
1 malam
Daripada AED 807
Semak Ketersediaan
99+
Hotel di Baldwin County
Apabila anda menginap di The Villas at McCollough in Gulf Shores, anda akan berada bersebelahan padang golf, dalam lingkungan 10 minit memandu dari Taman Negeri Gulf dan The Wharf. Vila golf ini berada 7.7 km dari Pantai Gulf Shores dan 12.7 km dari The Park at OWA. Luangkan masa untuk memanjakan diri anda di spa perkhidmatan penuh. Tempat letak kenderaan sendiri percuma terdapat di tapak hartanah. Selesakan diri anda di salah sebuah daripada 4 bilik tamu, yang menampilkan dapur kecil. Bilik mempunyai laman dalam berperabot persendirian. Akses Internet wayarles percuma disediakan untuk membolehkan anda sentiasa berhubung.
Sangat Baik
2 ulasan
8.0/10
1 malam
Daripada AED 694
Semak Ketersediaan
42
Hotel di Baldwin County
Kemudahan pilihan: Sauna
Menakjubkan
9.4/10
1 malam
Daripada AED 1,001
Semak Ketersediaan
38
Hotel di Baldwin County
Dengan penginapan di pangsapuri ini di Fairhope, anda akan berada dalam lingkungan 5 minit memandu dari Mobile Bay dan Fairhope Avenue. Pangsapuri ini berada 0.6 km dari Fresenius Medical Care at Thomas Hospital dan 1.2 km dari Mike Ford Tennis Center. Nikmati pemandangan dari taman dan gunakan kemudahan seperti akses Internet wayarles percuma. Tempat letak kenderaan sendiri percuma terdapat di tapak hartanah. Selesakan diri anda dalam pangsapuri dengan penyaman udara ini, menampilkan sebuah dapur dengan sebuah ketuhar serta sebuah dapur. Terdapat laman dalam persendirian.Kemudahan termasuk sebuah ketuhar gelombang mikro dan sebuah mesin pengering.
Sangat Baik
8.0/10
1 malam
Daripada AED 1,229
Semak Ketersediaan
92
Hotel di Baldwin County
Dengan penginapan di rumah percutian ini di Gulf Shores, anda akan berada hanya 1 minit memandu dari Pantai Gulf Shores dan 6 minit dari Taman Negeri Gulf. Rumah percutian ini berada 6.4 km dari Orange Beach Beaches dan 13.2 km dari The Wharf. Tempat letak kenderaan sendiri percuma terdapat di tapak hartanah. Selesakan diri anda dalam rumah percutian.
Semak Ketersediaan
Lihat semua hotel dengan spa di Baldwin County

Soalan Lazim

Apakah hotel dengan Spa yang popular di Baldwin County?

Berapakan harga purata untuk hotel dengan Spa di Baldwin County?

Bagi hotel dengan Spa di Baldwin County, harga purata pada hari bekerja ialah AED 2,034, dan harga purata pada hujung minggu (Jumaat–Sabtu) ialah AED 1,769.

Apakah promosi yang tersedia untuk hotel dengan Spa di Baldwin County?

Trip.com menyediakan pelbagai promosi dan diskaun untuk pengguna sepanjang tahun. Anda boleh semak halaman promosi untuk melihat promosi yang tersedia pada Trip.com.

Maklumat Hotel Baldwin County dengan spa

Bilangan Hotel8
Bilangan Ulasan341
Harga Purata (Hari Bekerja)AED 2,034
Harga Purata (Hujung Minggu)AED 1,769