Cold Lake

Cari Hotel 2-Star di Cold Lake

Masukkan tarikh perjalanan anda untuk menyemak harga dan ketersediaan terkini

Leret ke bawah untuk melihat lebih banyak
Tapis mengikut:
Penarafan bintang hotel
≤2345
Penarafan Tetamu
Terbaik 9+Hebat 8+Bagus 7+Baik 6+

Kami menemukan 4 hotel 2-Star untuk anda di Cold Lake

Pilih tarikh perjalanan anda untuk semak harga terkini.
Paling Popular
Harga Terendah
Paling hampir ke Pusat Bandar
Mendapat Ulasan Terbaik
68
Hotel di Cold Lake
Kemudahan pilihan: Barbeku, Peti sejuk, Mesin layan diri
Sangat Baik
98 ulasan
8.2/10
1 malam
Daripada US$ 117
Semak Ketersediaan
28
Hotel di Cold Lake
Kemudahan pilihan: Memancing, Restoran, Tempat letak kenderaan
Sangat Baik
18 ulasan
8.5/10
1 malam
Daripada US$ 57
Semak Ketersediaan
49
Hotel di Cold Lake
Kemudahan pilihan: Restoran, Peti sejuk, Mesin layan diri
Sangat Baik
19 ulasan
8.7/10
1 malam
Daripada US$ 105
Semak Ketersediaan
36
Hotel di Cold Lake
Kemudahan pilihan: Barbeku, Peti sejuk, Penyaman udara
Sangat Baik
8 ulasan
8.2/10
1 malam
Daripada US$ 63
Semak Ketersediaan
Lihat Semua Hotel 2-Star di Cold Lake

Soalan Lazim

Apakah hotel 2 bintang yang popular di Cold Lake?

Sama ada anda pergi ke Cold Lake untuk perjalanan perniagaan atau pelancongan, Ramada by Wyndham Cold Lake (daripada US$ 102) , New Imperial Inn (daripada US$ 53) dan Airways Motel (daripada US$ 74) merupakan hotel-hotel pilihan.

Berapakan kadar purata untuk hotel 2 bintang di Cold Lake?

Bagi hotel 2 bintang di Cold Lake, harga purata pada hari bekerja ialah US$ 101, dan harga purata pada hujung minggu (Jumaat–Sabtu) ialah US$ 104.

Apakah hotel 2 bintang di Cold Lake yang menyediakan kemudahan kecergasan?

Ramada by Wyndham Cold Lake (daripada US$ 102) dan El Lobo Motel (daripada US$ 104) menyediakan kemudahan kecergasan. Penuhi keperluan kecergasan anda walaupun sedang melancong!

Apakah hotel 2 bintang di Cold Lake yang ada bar?

Bagi hotel 2 bintang di Cold Lake dengan bar, New Imperial Inn (daripada US$ 53) dan El Lobo Motel (daripada US$ 104) amat popular.

Apakah hotel 2 bintang di Cold Lake yang menyediakan sarapan pagi?

Ramada by Wyndham Cold Lake (daripada US$ 102) dan El Lobo Motel (daripada US$ 104) menyediakan sarapan pagi yang enak. Mulakan hari anda dengan sarapan pagi berkualiti tinggi!

Apakah hotel 2 bintang di Cold Lake yang menyediakan Wi-Fi percuma?

Sambungan Internet menjadi suatu keperluan dalam perjalanan. Ramada by Wyndham Cold Lake (daripada US$ 102), New Imperial Inn (daripada US$ 53) dan Airways Motel (daripada US$ 74) ialah hotel popular dengan Wi-Fi percuma.

Apakah tawaran yang tersedia untuk hotel 2 bintang di Cold Lake?

Trip.com menyediakan pelbagai promosi dan diskaun untuk hotel 2 bintang. Anda boleh semak halaman promosi untuk melihat promosi yang tersedia pada Trip.com.

Maklumat Hotel Pelancong

Bilangan Ulasan168
Bilangan Hotel4
Harga Purata (Hari Bekerja)US$ 101
Harga Purata (Hujung Minggu)US$ 104