Saas Fee

Cari Hotel 2-Star di Saas Fee

Masukkan tarikh perjalanan anda untuk menyemak harga dan ketersediaan terkini

Leret ke bawah untuk melihat lebih banyak
Tapis mengikut:
Penarafan bintang hotel
≤2345
Penarafan Tetamu
Terbaik 9+Hebat 8+Bagus 7+Baik 6+

Kami menemukan 3 hotel 2-Star untuk anda di Saas Fee

Pilih tarikh perjalanan anda untuk semak harga terkini.
Paling Popular
Harga Terendah
Paling hampir ke Pusat Bandar
Mendapat Ulasan Terbaik
93
Hotel di Saas Fee
Kemudahan pilihan: Kolam Renang, Taman permainan kanak-kanak, Rendaman kaki
Sangat Baik
20 ulasan
8.7/10
1 malam
Daripada DKK 471
Semak Ketersediaan
44
Hotel di Saas Fee
Kemudahan pilihan: Perkhidmatan ambil di stesen, Pancuran, Pengemasan harian
Sangat Baik
6 ulasan
8.6/10
Semak Ketersediaan
13
Hotel di Saas Fee
Kemudahan pilihan: Balkoni, Peti sejuk, TV
Hebat
9.0/10
Semak Ketersediaan
Lihat Semua Hotel 2-Star di Saas Fee

Soalan Lazim

Apakah hotel 2 bintang yang popular di Saas Fee?

Sama ada anda pergi ke Saas Fee untuk perjalanan perniagaan atau pelancongan, WellnessHostel4000 (daripada DKK 533) merupakan hotel pilihan.

Berapakan kadar purata untuk hotel 2 bintang di Saas Fee?

Bagi hotel 2 bintang di Saas Fee, harga purata pada hari bekerja ialah DKK 1,738, dan harga purata pada hujung minggu (Jumaat–Sabtu) ialah DKK 1,728.

Apakah hotel 2 bintang di Saas Fee yang menyediakan kolam renang?

Terdapat banyak hotel 2 bintang di Saas Fee dengan kolam renang. WellnessHostel4000 (daripada DKK 533) amat popular.

Apakah hotel 2 bintang di Saas Fee yang menyediakan kemudahan kecergasan?

WellnessHostel4000 (daripada DKK 533) menyediakan kemudahan kecergasan. Penuhi keperluan kecergasan anda walaupun sedang melancong!

Apakah hotel 2 bintang di Saas Fee yang ada bar?

Bagi hotel 2 bintang di Saas Fee dengan bar, WellnessHostel4000 (daripada DKK 533) amat popular.

Apakah hotel 2 bintang di Saas Fee yang menyediakan sarapan pagi?

WellnessHostel4000 (daripada DKK 533) menyediakan sarapan pagi yang enak. Mulakan hari anda dengan sarapan pagi berkualiti tinggi!

Apakah hotel 2 bintang di Saas Fee yang menawarkan khidmat spa?

Ingin bersantai dengan rawatan spa? Antara hotel 2 bintang di Saas Fee, WellnessHostel4000 (daripada DKK 533) amat popular.

Apakah hotel 2 bintang di Saas Fee yang menyediakan Wi-Fi percuma?

Sambungan Internet menjadi suatu keperluan dalam perjalanan. WellnessHostel4000 (daripada DKK 533) ialah hotel popular dengan Wi-Fi percuma.

Apakah tawaran yang tersedia untuk hotel 2 bintang di Saas Fee?

Trip.com menyediakan pelbagai promosi dan diskaun untuk hotel 2 bintang. Anda boleh semak halaman promosi untuk melihat promosi yang tersedia pada Trip.com.

Maklumat Hotel Pelancong

Harga TertinggiDKK 593
Harga TerendahDKK 593
Bilangan Ulasan31
Bilangan Hotel3
Harga Purata (Hari Bekerja)DKK 1,738
Harga Purata (Hujung Minggu)DKK 1,728