Broken Arrow

Cari Hotel 2-Star di Broken Arrow

Masukkan tarikh perjalanan anda untuk menyemak harga dan ketersediaan terkini

Leret ke bawah untuk melihat lebih banyak
Tapis mengikut:
Penarafan bintang hotel
≤2345
Penarafan Tetamu
Terbaik 9+Hebat 8+Bagus 7+Baik 6+

Kami menemukan 7 hotel 2-Star untuk anda di Broken Arrow

Pilih tarikh perjalanan anda untuk semak harga terkini.
Paling Popular
Harga Terendah
Paling hampir ke Pusat Bandar
Mendapat Ulasan Terbaik
94
Hotel di Broken Arrow
Kemudahan pilihan: Kolam Renang, Peti sejuk, Mesin layan diri
Hebat
100 ulasan
9.1/10
1 malam
Daripada SAR 376
Semak Ketersediaan
34
Hotel di Broken Arrow
Kemudahan pilihan: Kolam Renang, Tempat letak kenderaan, Wi-Fi di kawasan awam
97 ulasan
6.3/10
1 malam
Daripada SAR 239
Semak Ketersediaan
58
Hotel di Broken Arrow
Kemudahan pilihan: Kolam Renang, Memancing, Mesin layan diri
Sangat Baik
102 ulasan
8.2/10
1 malam
Daripada SAR 349
Semak Ketersediaan
16
Hotel di Broken Arrow
Kemudahan pilihan: Kolam Renang, Barbeku, Bilik biliard
Luar Biasa
23 ulasan
9.8/10
Semak Ketersediaan
26
Hotel di Broken Arrow
Kemudahan pilihan: Kolam Renang, Mesin layan diri, Tempat letak kenderaan
2 ulasan
3.4/10
1 malam
Daripada SAR 227
Semak Ketersediaan
24
Hotel di Broken Arrow
Kemudahan pilihan: Dapur, Mesin basuh, Peti sejuk
Menakjubkan
48 ulasan
9.6/10
Semak Ketersediaan
29
Hotel di Broken Arrow
Kemudahan pilihan: Barbeku, Taman, Wi-Fi di kawasan awam
Luar Biasa
10/10
Semak Ketersediaan
Lihat Semua Hotel 2-Star di Broken Arrow

Soalan Lazim

Apakah hotel 2 bintang yang popular di Broken Arrow?

Sama ada anda pergi ke Broken Arrow untuk perjalanan perniagaan atau pelancongan, La Quinta Inn & Suites by Wyndham Tulsa Broken Arrow (daripada SAR 338) , Hampton Inn Tulsa/Broken Arrow (daripada SAR 341) dan Quality Inn Broken Arrow - Tulsa (daripada SAR 230) merupakan hotel-hotel pilihan.

Berapakan kadar purata untuk hotel 2 bintang di Broken Arrow?

Bagi hotel 2 bintang di Broken Arrow, harga purata pada hari bekerja ialah SAR 373, dan harga purata pada hujung minggu (Jumaat–Sabtu) ialah SAR 418.

Apakah hotel 2 bintang di Broken Arrow yang menyediakan kolam renang?

Apakah hotel 2 bintang di Broken Arrow yang menyediakan kemudahan kecergasan?

Apakah hotel 2 bintang di Broken Arrow yang ada bar?

Bagi hotel 2 bintang di Broken Arrow dengan bar, Econo Lodge Broken Arrow-Tulsa (daripada SAR 228) amat popular.

Apakah hotel 2 bintang di Broken Arrow yang menyediakan sarapan pagi?

Apakah hotel 2 bintang di Broken Arrow yang menyediakan Wi-Fi percuma?

Apakah tawaran yang tersedia untuk hotel 2 bintang di Broken Arrow?

Trip.com menyediakan pelbagai promosi dan diskaun untuk hotel 2 bintang. Anda boleh semak halaman promosi untuk melihat promosi yang tersedia pada Trip.com.

Maklumat Hotel Pelancong

Bilangan Ulasan341
Bilangan Hotel7
Harga Purata (Hari Bekerja)SAR 373
Harga Purata (Hujung Minggu)SAR 418