Xibu Building
Pilih tarikh
-
Pilih tarikh
1 malam
Xibu Building

Rooms

Bilik Deluxe Standard<br> Bilik Tiga Orang Selesa<br> Bilik Standard Selesa

Daftar masuk dan daftar keluar

Waktu daftar masuk bermula pada 11:00 dan waktu daftar keluar berakhir pada 14:00.

Tarikan Berdekatan

Tacheng Red Mansion Museum: 1.42 km dari hotel<br> Culture Square: 1.14 km dari hotel<br> Tacheng City Russian Ethnic Culture Exhibition Hall: 1.23 km dari hotel

Polisi haiwan peliharaan: Haiwan peliharaan tidak dibenarkan.

Xibu Building

Lihat Peta
Kami Memadankan Harga
Sorotan
Perkhidmatan yang terbaik
Lokasi ideal
Tempat letak kenderaan percuma
Wi-Fi percuma di dalam bilik
Storan bagasi percuma
+1 lagi
Kemudahan
Semua Kemudahan
Keterangan tempat penginapan
Lihat Lagi
Kebersihan9.0
Kemudahan8.5
Persekitaran9.1
Perkhidmatan9.4
Persekitaran
Tarikan: Culture Square
(1.4km)
Tarikan: Tacheng Red Mansion Museum
(1.9km)
Tarikan: Accordion Museum
(2.0km)
Mercu Tanda: Luhe Mansion
(2.0km)
Mercu Tanda: Qoqek Power Supply Building
(1.3km)
Rekreasi: Tacheng City Liuhe Square
(2.5km)
Lihat di peta
9

Deluxe Standard Room

2 Single bed
40m² | Floor: 1-3
Has window
Free Wi-Fi
Smoking Permitted
Air conditioning
Private bathroom
Toothbrushes
Shampoo
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
6

Basic Standard Room

2 Single bed
25m² | Floor: 5-6
Has window
Free Wi-Fi
Smoking Permitted
Air conditioning
Private bathroom
Toothbrushes
Private toilet
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
4

Cozy Triple Room

3 Single bed
35m² | Floor: 2
Has window
Free Wi-Fi
Smoking Permitted
Air conditioning
Private bathroom
Toothbrushes
Shampoo
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
11

Cozy Standard Room

2 Single bed
35m² | Floor: 1-6
Has window
Free Wi-Fi
Smoking Permitted
Air conditioning
Private bathroom
Toothbrushes
Private toilet
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan

Ulasan Yang Disahkan
Purata untuk tempat penginapan serupa di Tacheng
Ulasan kerap menyatakan
Diusanlasixiaonengshou
7 Ogos 2026
必須給前台小木姐姐點贊,服務超級好!!! 這次入住體驗非常好,尤其是前台的工作人員小木姐姐,業務能力超強,待人非常親切。 辦理業務的時候效率很高,在我們諮詢問題的時候,非常耐心,快速的解決我們的問題,響應非常及時,讓人感覺賓至如歸。 下次來這邊還會選這家酒店! 小木姐姐超讚!!!業務能力Max!!!
Terjemah
Taolishiyichangmeng
25 Julai 2026
雖然有點年頭了,但三張床非常適合三口之家休息。旁邊就是當地人聚集的美食街,價格在新疆非常公道,吃飯太方便了。
Terjemah
Bingazi
17 Jun 2026
酒店旁邊就是美食街,位置優越。停車場寬敞,有電梯。房間也較大,乾淨整潔。前台服務有耐心。但無洗衣房,地毯有些異味,需要翻新了。
Terjemah
Naimaorrrr
16 April 2026
這次入住體驗非常滿意。酒店位置優越,出行方便,周邊配套齊全。房間乾淨整潔,床品舒適,隔音效果不錯,晚上休息得很安穩。前台服務熱情周到,辦理入住快捷高效,有問題也能及時迴應解決。設施維護得很好,衞浴出水順暢,空調温度適宜。整體環境安靜雅緻,衞生細節到位,性價比很高。無論是出差還是旅行都很合適,下次來還會選擇這裏,推薦給大家。
Terjemah
Youchenglaozhou
7 Mei 2025
位置好,出行方便
Terjemah
Pengguna Tanpa Nama
9 Jun 2025
一般,中間有兩次不認識的人來説這是他們的房間,不知道前台怎麼搞的
Terjemah
Qingxuweiding
12 Julai 2026
屋裡沒抽紙
Terjemah
Pengguna Tetamu
29 Jun 2026
環境衞生還可以
Terjemah
Pengguna Tetamu
12 April 2026
房間服務都滿意
Terjemah

Perkhidmatan & Kemudahan

Polisi Tempat Penginapan

Waktu daftar masuk & daftar keluar
Waktu daftar masuk: Selepas 11:00
Waktu daftar keluar: Sebelum 14:00

Waktu operasi meja penyambut tetamu: 24/7

Tetamu Diterima
Tetamu dari setiap negara/rantau dialu-alukan di tempat penginapan ini

Polisi kanak-kanak
Kanak-kanak dari semua peringkat umur dialu-alukan di tempat penginapan ini.
Kanak-kanak berumur antara 0 hingga 17 tahun boleh menginap secara percuma jika katil tambahan tidak diperlukan.

Katil bayi dan katil tambahan
Katil bayi dan katil tambahan tidak boleh ditambahkan untuk semua jenis bilik.

Sarapan
Sarapan tidak disediakan.

Haiwan peliharaan
Haiwan peliharaan tidak dibenarkan

Syarat umur
Tetamu yang mendaftar masuk mestilah berumur sekurang-kurangnya 18 tahun.

Pembayaran di hotel

  • Wang tunai

Keterangan Penginapan

Nama hotel tempatan: 塔城西部大厦
  • Dibuka: 2015
  • Bilangan Bilik: 78
Nombor telefon:+86-901-6230288
The Xibu Building provides a great place for travelers to relax after a busy day. The Xibu Building is an ideal choice for travelers who want to take in the sights and sounds of Tacheng City.
Traveling to the hotel is easy with Tacheng Railway Station located approximately 7km away and Tacheng Qianquan Airport roughly 33km away. With multiple attractions nearby including Twin Towers Park, Culture Square and Tacheng City Russian Ethnic Culture Exhibition Hall, guests will find plenty to keep themselves occupied.
This hotel makes a great place to kick back and relax after a long day of sightseeing. Guests of this Tacheng City hotel can make use of the parking facilities.
If you demand a high level of service, our guests have indicated that this hotel has excellent standards.

Anda mungkin tertanya-tanya

Apakah tempat menarik yang berdekatan dengan Xibu Building?

Antara tarikan berdekatan Xibu Building ialah Culture Square, yang terletak kira-kira 1.1km dari carian anda (jarak garis lurus) dari hotel.

Berapakah harga di Xibu Building?

Harga untuk Xibu Building mungkin berbeza bergantung pada penginapan anda (cth. tarikh yang anda pilih, polisi hotel dll.) Lihat harga dengan masukkan tarikh anda.

Apakah waktu daftar masuk dan daftar keluar Xibu Building?

Masa daftar masuk Xibu Building ialah 11:00 dan masa daftar keluar ialah 14:00.

Adakah Xibu Building mempunyai kolam renang?

Tidak, Xibu Building tiada kolam renang.

Adakah Xibu Building menyediakan sarapan pagi?

Tidak, Xibu Building tidak menyediakan sarapan pagi.

Adakah restoran di Xibu Building?

Tidak, Xibu Building tidak menawarkan sebarang pilihan tempat makan di tapak.

Apakah lapangan terbang yang paling dekat dari Xibu Building?

Lapangan terbang terdekat ialah Tacheng Qianquan Airport dan jarak ialah lebih kurang 37 min menaiki kereta dari hotel (33.2km).

Bagaimanakah saya boleh mendapatkan resit daripada Xibu Building?

Resit dan resit elektronik yang dikeluarkan oleh Trip.com berbeza bergantung pada kaedah pembayaran yang anda gunakan. Jika anda menggunakan "Prabayaran", anda boleh mendapatkan resit elektronik daripada halaman butiran tempahan. Jika anda ingin membuat pembayaran di tempat, sila maklumkan kepada kakitangan kaunter penerimaan tetamu apabila anda mendaftar keluar.

Adakah Xibu Building menawarkan perkhidmatan teksi lapangan terbang?

Tidak, Xibu Building tidak menawarkan perkhidmatan transfer lapangan terbang.

Tentang Penginapan Ini

Lapangan Terbang TerdekatTacheng Qianquan Airport
Jarak ke Lapangan Terbang32.92KM
Stesen Kereta Api TerdekatTacheng Railway Station
Jarak ke Stesen Kereta Api7.78KM
Harga Purata DaripadaMYR168
Penarafan Bintang Hotel2