Novotel Venezia Mestre Castellana
Pilih tarikh
-
Pilih tarikh
1 malam
Novotel Venezia Mestre Castellana

Rooms

Bilik Eksekutif<br> Bilik Keluarga Superior<br> Bilik Double Superior

Daftar masuk dan daftar keluar

Waktu daftar masuk bermula pada 14:00 dan waktu daftar keluar berakhir pada 12:00.

Tarikan Berdekatan

Campi del Sole: 0.14 km dari hotel<br> Giardino Piazzale Giustiniani: 0.34 km dari hotel<br> Parrocchia di San Lorenzo Giustiniani: 0.37 km dari hotel

Polisi haiwan peliharaan: Haiwan peliharaan dibenarkan, termasuk kucing、anjing, dengan bayaran sebanyak EUR 20 (anggaran RM12).

Novotel Venezia Mestre Castellana

Lihat Peta
Kami Memadankan Harga
Sorotan
makanan Mediterranean
Privasi yang bagus
Kolam renang infiniti luar bangunan
Sarapan yang lazat
Lokasi ideal
+4 lagi
Kemudahan
Semua Kemudahan
Keterangan tempat penginapan
Lihat Lagi
Kebersihan8.7
Kemudahan8.0
Persekitaran8.1
Perkhidmatan8.4
Persekitaran
Stesen kereta api: Venezia Mestre Railway Station
(2.7km)
Tarikan: Campi del Sole
(430m)
Tarikan: Parco pubblico di Villa Tivan
(780m)
Tarikan: Giardino Piazzale Giustiniani
(800m)
Tarikan: Parrocchia di San Lorenzo Giustiniani
(860m)
Lihat di peta
9

Executive Room

1 King bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Bathtub
Refrigerator
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
5

Family Superior Room

1 Double bed and 1 Sofa bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Bathtub
Refrigerator
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
7

Superior Double Room

1 King bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Bathtub
Refrigerator
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
2

Superior Room With Two Beds

2 Single bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Bathtub
Refrigerator
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan

Ulasan Yang Disahkan
Purata untuk tempat penginapan serupa di Venice
Ulasan kerap menyatakan
NilushiY.A.
4 Ogos 2026
We had a wonderful stay at this hotel. It is clean, comfortable, and very family-friendly. The swimming pool was perfect for cooling down after exploring Venice during the hot summer days, and the pool area is peaceful and relaxing. The rooms were clean, the beds were very comfortable, and everything was well maintained. We travelled as a family with one child. At check-in we were mistakenly given a double room, but after informing the staff, they immediately prepared and gave us a suitable family room, which we really appreciated. The breakfast offered a great variety of delicious options and was a perfect way to start the day. The bar also had a good selection of drinks and ice creams, which our child loved. Overall, we highly recommend this hotel for families visiting Venice.
Terjemah
Pengguna Tetamu
30 Julai 2026
Thanks you did amazing hospitality and it was so convincing to the Venice from your location
Terjemah
Pengguna Tetamu
14 Jun 2026
The hotel is a bit far from the center of Venice but you can get there by bus. The hotel is clean and nice
Terjemah
Pengguna Tetamu
20 Ogos 2026
Super clean, workers speak different languages.
Terjemah
Pengguna Tetamu
13 Mei 2026
Good hotel, The hotel is outdated, and the breakfast is not great at all. There is an iron in a ******* room.
Terjemah
Pengguna Tetamu
14 Julai 2026
Great Location, shuttle service, Clean rooms, swimming pool, good food. Friendly staff and willingness to help.
Terjemah
Lily & Evan
27 Disember 2025
We thought it’s a good idea to stay here as we are self driving. Location is good with parking, 9 euro per night. The room is spacious and comfortable
Terjemah
jibril zamzam ibrahim
14 Oktober 2025
I enjoyed staying in novotel is a beautiful hotel and clean i enjoyed their service. They make me feel like home
Terjemah
Pengguna Tetamu
27 Ogos 2025
It’s absolutely a terrible hotel to stay in. Toilet door lock was broken so had to change room and noisy air con, dirty bathroom, broken tissue holder, toilet seat pealing off, out dated room and bathroom.
Terjemah

Perkhidmatan & Kemudahan

People Bistrot
Masakan: Mediterranean

Polisi Tempat Penginapan

Waktu daftar masuk & daftar keluar
Waktu daftar masuk: Selepas 14:00
Waktu daftar keluar: Sebelum 12:00

Waktu operasi meja penyambut tetamu: 24/7

Polisi kanak-kanak
Kanak-kanak dari semua peringkat umur dialu-alukan di tempat penginapan ini.
Bayaran tambahan mungkin dikenakan untuk kanak-kanak yang menggunakan katil sedia ada. Tambah bilangan kanak-kanak bagi mendapatkan harga yang lebih tepat.

Katil bayi dan katil tambahan
Katil tambahan tidak disediakan untuk semua jenis bilik. Polisi katil bayi berbeza mengikut jenis bilik. Sila rujuk polisi jenis bilik yang berkaitan.

Sarapan
MasakanEropah
GayaBufet
Waktu buka [Isn - Jum] 06:00-10:00 Buka [Sab - Aha] 06:00-10:30 Buka
UmurBayaran
Kanak-kanak berumur 15 tahun dan ke bawah
Percuma
Kanak-kanak berumur 16–17 tahun
€ 15.00 (kira-kira RM68.82) seorang
Dewasa
Bufet:€ 15.00 (kira-kira RM68.82) seorang
Bayaran sarapan tambahan tidak termasuk dalam jumlah bayaran dan perlu dibayar di tempat penginapan.

Polisi deposit
DepositTiada deposit diperlukan oleh tempat penginapan

Haiwan peliharaan
Haiwan peliharaan dibenarkan atas permintaanCaj tambahan
Jenis haiwan peliharaan yang dibenarkan: anjing, kucing
Bayaran: € 20.00 (kira-kira RM91.76) seekor haiwan semalam

Haiwan perkhidmatan
Haiwan perkhidmatan dibenarkan atas permintaan

Syarat umur
Tetamu yang mendaftar masuk mestilah berumur sekurang-kurangnya 18 tahun.

Pembayaran di hotel

  • Wang tunai
Butiran Pensijilan
Nombor lesen: IT027042A1C6L4Z7DB

Keterangan Penginapan

Nama hotel tempatan: Novotel Venezia Mestre Castellana
  • Dibuka: 2004
  • Bilangan Bilik: 215
Nombor telefon:+39-041-5066511
E-mel:H3307@accor.com
Apabila anda menginap di Novotel Venezia Mestre Castellana in Mestre, anda akan berada di kawasan perniagaan, dalam lingkungan 15 minit memandu dari Grand Canal dan Piazzalle Roma. Hotel mesra keluarga ini berada 10.4 km dari Pelabuhan Venice dan 6.6 km dari Pelabuhan Marghera.
Nikmati pelbagai jenis kemudahan rekreasi yang disediakan, termasuk pusat kecergasan 24 jam, kolam renang terbuka bermusim dan basikal sewa. Hotel ini juga menampilkan akses Internet wayarles percuma, perkhidmatan rencam dan televisyen di ruang bersama.
Nikmati masakan Itali di PEOPLE BISTRO', sebuah bistro yang menampilkan bar/ruang istirahat, atau memilih untuk menjamu selera dalam bilik dengan menggunakan perkhidmatan bilik (semasa waktu terhad) yang ditawarkan. Hilangkan dahaga anda dengan minuman kegemaran anda di bar tepi kolam. Sarapan bufet disajikan pada hai minggu dari 6:30 hingga 10:00 dan pada hujung minggu dari 6:30 hingga 10:30 dengan dikenakan bayaran.
Kemudahan yang ditampilkan adalah termasuk pusat perniagaan, daftar keluar ekspres dan perkhidmatan pencucian kering/dobi. Ada rancangan acara di Mestre? hotel ini mempunyai ruang berukuran 3714 kaki persegi (345 meter persegi) yang terdiri daripada pusat persidangan dan 6 bilik mesyuarat. Letak kenderaan sendiri (tertakluk pada bayaran) terdapat di tapak hartanah.
Selesakan diri anda di salah satu daripada 215 bilik berhawa dingin yang menampilkan bar mini. Katil busa memori anda disediakan dengan gebar bulu kapas dan peralatan tempat tidur premium. Akses Internet wayarles percuma disediakan untuk membolehkan anda sentiasa berhubung. Bilik mandi persendirian dengan gabungan pancuran/tab mandi menampilkan kelengkapan dandanan diri percuma dan bidet.

Anda mungkin tertanya-tanya

Apakah tempat menarik yang berdekatan dengan Novotel Venezia Mestre Castellana?

Antara tarikan berdekatan Novotel Venezia Mestre Castellana ialah Campi del Sole, yang terletak kira-kira 140m dari carian anda (jarak garis lurus) dari hotel.

Berapakah harga di Novotel Venezia Mestre Castellana?

Harga untuk Novotel Venezia Mestre Castellana mungkin berbeza bergantung pada penginapan anda (cth. tarikh yang anda pilih, polisi hotel dll.) Lihat harga dengan masukkan tarikh anda.

Apakah waktu daftar masuk dan daftar keluar Novotel Venezia Mestre Castellana?

Masa daftar masuk Novotel Venezia Mestre Castellana ialah 14:00 dan masa daftar keluar ialah 12:00.

Adakah Novotel Venezia Mestre Castellana mempunyai kolam renang?

Ya, Novotel Venezia Mestre Castellana mempunyai kolam renang. Dapatkan maklumat tentang kolam renang dan kemudahan lain di halaman ini.

Adakah Novotel Venezia Mestre Castellana menyediakan sarapan pagi?

Ya, Novotel Venezia Mestre Castellana menyediakan sarapan berkualiti tinggi. Pilihan sarapan: Kontinental.

Adakah restoran di Novotel Venezia Mestre Castellana?

Ya, Novotel Venezia Mestre Castellana menyediakan restoran. Anda boleh menikmati pelbagai hidangan Mediterranean, semuanya dibuat dengan bahan-bahan segar dan berkualiti tinggi.

Apakah lapangan terbang yang paling dekat dari Novotel Venezia Mestre Castellana?

Lapangan terbang terdekat ialah Lapangan Terbang Marco Polo dan jarak ialah lebih kurang 11 min menaiki kereta dari hotel (12.7km).

Bagaimanakah saya boleh mendapatkan resit daripada Novotel Venezia Mestre Castellana?

Resit dan resit elektronik yang dikeluarkan oleh Trip.com berbeza bergantung pada kaedah pembayaran yang anda gunakan. Jika anda menggunakan "Prabayaran", anda boleh mendapatkan resit elektronik daripada halaman butiran tempahan. Jika anda ingin membuat pembayaran di tempat, sila maklumkan kepada kakitangan kaunter penerimaan tetamu apabila anda mendaftar keluar.

Adakah Novotel Venezia Mestre Castellana menawarkan perkhidmatan teksi lapangan terbang?

Tidak, Novotel Venezia Mestre Castellana tidak menawarkan perkhidmatan transfer lapangan terbang.

Tentang Penginapan Ini

Lapangan Terbang TerdekatVenice Marco Polo Airport
Jarak ke Lapangan Terbang13.67KM
Stesen Kereta Api TerdekatVenezia-Mestre Olimpia
Jarak ke Stesen Kereta Api1.66KM
Harga Purata DaripadaMYR576
Penarafan Bintang Hotel4