ZMANKESI HOTELS
Pilih tarikh
-
Pilih tarikh
1 malam
ZMANKESI HOTELS

Temui ZMANKESI HOTELS, penginapan bintang 3 yang terletak di tengah Yan'an. Mendapatkan ulasan positif dengan skor 9.1/10 daripada 367 pengunjung, hotel ini menawarkan kemudahan premium pada harga bermula dari RM66.

Daftar masuk dan daftar keluar

Waktu daftar masuk bermula pada 12:00 dan waktu daftar keluar berakhir pada 14:00.

Tarikan Berdekatan

Yan'an Baota Cultural Center: 0.5 km dari hotel<br> Wanfo Cave: 0.6 km dari hotel<br> Yan'an Jiefang Theater: 0.57 km dari hotel

Polisi haiwan peliharaan: Haiwan peliharaan tidak dibenarkan.

ZMANKESI HOTELS

Lihat Peta
Kami Memadankan Harga
Sorotan
Pembesar suara Bluetooth
Bilik yang selesa
Bilik yang senyap
Lokasi ideal
Bilik Dengan Projektor
+4 lagi
Kemudahan
Semua Kemudahan
Keterangan tempat penginapan
Lihat Lagi
Kebersihan9.3
Kemudahan8.9
Persekitaran9.2
Perkhidmatan9.1
Persekitaran
Lapangan Terbang: Yan'an Nanniwan Airport
(18.3km)
Kereta api: Yan'an Railway Station
(5.9km)
Mercu Tanda: Yan'an Baota Cultural Center
(500m)
Mercu Tanda: Yan'an Jiefang Theater
(570m)
Mercu Tanda: Wanfo Cave
(600m)
Mercu Tanda: Beacon Tower
(620m)
Lihat di peta
9

XXL Twin Room (No Window)

2 Double bed
45m² | Floor: 5-6
No window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Daily housekeeping
Butler service
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
4

Comfy Family Room

1 Queen bed and 1 Single bed
45-50m² | Floor: 5-6
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Daily housekeeping
Butler service
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
8

Uestroom

1 Queen bed
40m² | Floor: 5-6
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Daily housekeeping
Butler service
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
10

Guestroom

1 Queen bed
35m² | Floor: 6
Has window
Free Wi-Fi
Smoking Permitted
Air conditioning
Private bathroom
Daily housekeeping
Butler service
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
8

Guestroom

1 Queen bed
30m² | Floor: 5-6
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Daily housekeeping
Butler service
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
9

Guestroom

2 Double bed
35m² | Floor: 5-6
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Daily housekeeping
Butler service
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
11

L Audio-Visual Twin Room (No Window)

2 Double bed
35m² | Floor: 5-6
No window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Daily housekeeping
Butler service
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
10

L Audio-Visual Double Bed Room (No Window)

1 Queen bed
30m² | Floor: 5-6
No window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Daily housekeeping
Butler service
Maklumat Bilik
Semak Ketersediaan
Sembunyi Jenis Bilik

Ulasan Yang Disahkan
Purata untuk tempat penginapan serupa di Yan'an
Ulasan kerap menyatakan
Pengguna Tetamu
10 September 2025
The room smelled musty and had puddles of water on the floor when we entered and although the ladies at reception changed the room for us, they sprayed air freshener so after a while, the changed room also smelled bad. The room had a layer of dust over almost everything, even the tissue box and all the “pipes” that the frames for the mirrors etc. The worst was that when we tried to adjust the air conditioning, we were told that the air conditioning was just air temperature from the outside and could not be adjusted! Laundry room - the machine with the dryer function does not work well. This hotel has seen better days. Would not stay here again if I had a choice.
Terjemah
Pengguna Tetamu
20 Jun 2026
Everything is good
Terjemah
VST
5 April 2024
Clean, nice and comfortable room. Spacious and well-lit room although there's no window. The staff are all very helpful, showed us the directions to well-known eating places and tourist attractions. The hotel is strategically located, too. It's easy to hail a taxi and the bus stop is some walking distance away. The main attractions are also aroused this area.
Terjemah
Dlo^
1 Ogos 2026
房間特別好,環境很乾凈,我非常喜歡,交通也很方便,是藍牙付款房卡私隱,安全性很高,前台服務態度超級好,下次來
Terjemah
Yizhixiaosongxu~
25 April 2026
非常不錯,很乾凈環境很奈斯,房間寬敞舒適。前台服務熱情周到,辦理入住快捷。地理位置便利,整體性價比很高,入住體驗很不錯,下次還會選擇入住。
Terjemah
Chaoaichixiangcai.
18 April 2026
酒店環境雅緻,衞生做得很細緻,洗漱用品品質不錯,前台戴眼鏡小姐姐服務態度超級好呦,細節到位,住得安靜又放鬆,早餐也很不錯,性價比高,強烈推薦。
Terjemah
Pengguna Tetamu
4 Ogos 2026
房間整體是滿意的 但是服務很不滿意 下單的時候就備註了因為出行原因需要早上五點入住 但是當天去的時候 前台直接説入住不了 其他房型也不能辦理入住 但是六點之後可以開鐘點房 也就是説有空房間 但是不給辦理入住 除非多花錢去預訂當天的鐘點房 很差勁
Terjemah
jinxdy
22 Julai 2026
我第一次在外面住酒店發現這麼破的毛巾和浴巾,都飛邊子了,還給顧客用呢,我生氣的給前台打電話換,客房阿姨又拿了兩破的,於是我説沒新的嗎,你們經理不管嗎?阿姨一個勁的不好意思,又給我去換,我一打開,毛巾上面還有黑色的東西,阿姨又給我換。這麼大酒店沒錢配設施嗎?咱們在説説早餐,沒牛奶,我真崩潰了,早餐樣子也很少,蚌埠住了我,給我住了最裡麪的房子,灰塵大不大自己知道。我忍了,本來在延安呆兩天,第二天早上直接開車走了,如果第一次來延安的人自駕,慎重考慮,路段非常不好開,很窄很堵。
Terjemah
Pengguna Tetamu
2 Julai 2026
出來旅行選這家真的選對了!離寶塔山 清涼山都很近,還有免費停車場,房間佈置温馨,保潔做得一絲不苟,沒有衞生死角,衞生間乾濕分離。小野服務細緻周到,有問題響應特別及時,在外遊玩奔波一天回來住得格外放鬆,出行住宿首選,推薦來遊玩的小夥伴入住!
Terjemah

Perkhidmatan & Kemudahan

Z缦克斯酒店早餐厅
Gaya: Bufet
Masakan: Cina
Dibuka untuk: Sarapan pagi
Pilihan diet khas: Halal
Suasana: Moden
Pilihan makan & minum: Hanya tersedia untuk tetamu tempat penginapan
Waktu perniagaan: [Isn - Aha] 07:30-09:30

Polisi Tempat Penginapan

Waktu daftar masuk & daftar keluar
Waktu daftar masuk: Selepas 12:00
Waktu daftar keluar: 12:00–14:00.

Waktu operasi meja penyambut tetamu: 24/7

Tetamu Diterima
Tetamu dari setiap negara/rantau dialu-alukan di tempat penginapan ini

Polisi kanak-kanak
Kanak-kanak boleh menginap di sesetengah bilik hotel ini.
Kanak-kanak berumur antara 0 hingga 17 tahun boleh menginap secara percuma jika katil tambahan tidak diperlukan.

Katil bayi dan katil tambahan
Katil bayi dan katil tambahan tidak disediakan untuk semua jenis bilik.

Sarapan
MasakanCina
GayaBufet
Waktu buka[Isn - Aha] 07:30-09:30 Buka
KetinggianBayaran
Kanak-kanak dengan ketinggian kurang daripada 1.2m
Percuma
Kanak-kanak dengan ketinggian melebihi 1.2m
CNY 38.00 (kira-kira RM23.03) seorang
Dewasa
Bufet:CNY 38.00 (kira-kira RM23.03) seorang
Bayaran sarapan tambahan tidak termasuk dalam jumlah bayaran dan perlu dibayar di tempat penginapan.

Polisi deposit
DepositTiada deposit diperlukan oleh tempat penginapan

Haiwan peliharaan
Haiwan peliharaan tidak dibenarkan

Haiwan perkhidmatan
Haiwan perkhidmatan dibenarkan

Syarat umur
Tetamu yang mendaftar masuk mestilah berumur sekurang-kurangnya 18 tahun.

Pembayaran di hotel

  • Wang tunai

Keterangan Penginapan

Nama hotel tempatan: Z缦克思酒店(延安宝塔山万达广场店)
  • Dibuka: 2019
  • Bilangan Bilik: 80
Nombor telefon:+86-911-3366666
The ZMANKESI HOTELS is an ideal spot for travelers wanting to discover the city. The ZMANKESI HOTELS offers a pleasant stay in Yan'an for those traveling for business or leisure.
The hotel is conveniently located just 6km from Yan'an Railway Station and 18km from Yan'an Nanniwan Airport. There is no shortage of things to see in the area, with the Yan'an Stadium, Yan'an Baota Cultural Center and The Fenghuangshan Revolution Site all nearby.
In their spare time, guests can explore the hotel's surroundings. This Yan'an hotel features parking on site.
Germaphobes can rest easy - the level of cleanliness is highly rated at this hotel. Perfect for those working on the move, this hotel caters to a large number of business guests.

Anda mungkin tertanya-tanya

Apakah tempat menarik yang berdekatan dengan ZMANKESI HOTELS?

Tarikan berdekatan ZMANKESI HOTELS termasuk Yan'an Baota Cultural Center, hanya 500m dari carian anda (jarak garis lurus) jauhnya.

Berapakah harga di ZMANKESI HOTELS?

Harga untuk ZMANKESI HOTELS mungkin berbeza bergantung pada penginapan anda (cth. tarikh yang anda pilih, polisi hotel dll.) Lihat harga dengan masukkan tarikh anda.

Apakah waktu daftar masuk dan daftar keluar ZMANKESI HOTELS?

Masa daftar masuk ZMANKESI HOTELS ialah 12:00 dan masa daftar keluar ialah 14:00.

Adakah ZMANKESI HOTELS mempunyai kolam renang?

Tidak, ZMANKESI HOTELS tiada kolam renang.

Adakah ZMANKESI HOTELS menyediakan sarapan pagi?

Ya, ZMANKESI HOTELS menyediakan sarapan berkualiti tinggi. Pilihan sarapan: Cina.

Adakah restoran di ZMANKESI HOTELS?

Ya, ZMANKESI HOTELS menyediakan restoran. Anda boleh menikmati pelbagai hidangan Cina, semuanya dibuat dengan bahan-bahan segar dan berkualiti tinggi.

Apakah lapangan terbang yang paling dekat dari ZMANKESI HOTELS?

Lapangan terbang terdekat ialah Yan'an Nanniwan Airport dan jarak ialah lebih kurang 38 min menaiki kereta dari hotel (18.3km).

Bagaimanakah saya boleh mendapatkan resit daripada ZMANKESI HOTELS?

Resit dan resit elektronik yang dikeluarkan oleh Trip.com berbeza bergantung pada kaedah pembayaran yang anda gunakan. Jika anda menggunakan "Prabayaran", anda boleh mendapatkan resit elektronik daripada halaman butiran tempahan. Jika anda ingin membuat pembayaran di tempat, sila maklumkan kepada kakitangan kaunter penerimaan tetamu apabila anda mendaftar keluar.

Adakah ZMANKESI HOTELS menawarkan perkhidmatan teksi lapangan terbang?

Tidak, ZMANKESI HOTELS tidak menawarkan perkhidmatan transfer lapangan terbang.

Tentang Penginapan Ini

Lapangan Terbang TerdekatYan'an Nanniwan Airport
Jarak ke Lapangan Terbang17.42KM
Stesen Kereta Api TerdekatYan'an Railway Station
Jarak ke Stesen Kereta Api7.17KM
Harga Purata DaripadaMYR156
Penarafan Bintang Hotel3