Home
/
Kaunti Fengshun
Kaunti Fengshun
Terokai Kaunti Fengshun
Aktiviti di Kaunti Fengshun
10 tarikan popular di Kaunti Fengshun
‹
›
Longguizhai Waterfall
4.9
4.4
/5
Kaunti Fengshun · 12.2 km dari pusat bandar
Tempah sekarang untuk esok
Batalkan Bila-bila Masa
Daripada KRW 9,182
No. 1 daripada Tempat Tarikan Air Panas di Meizhou
Luhu Hot Spring Hotel
3.9
4.6
/5
Kaunti Fengshun · 36.2 km dari pusat bandar
Akses segera
Tempah sekarang untuk hari ini
Batalkan Bila-bila Masa
Diskaun 37%
Daripada KRW 23,553
No. 3 daripada Tempat Tarikan Air Panas di Meizhou
Yuyi Hot Spring Resort
3.7
4.3
/5
Kaunti Fengshun · 4 km dari pusat bandar
2026 Asia 100 - Perkara Terbaik untuk Dilakukan
Kulangsu
8.7
4.5
/5
China · Xiamen
Daripada KRW 4,991
No. 2 daripada Tempat Tarikan Mesra Keluarga di Fujian
Xiamen Botanical Garden
8.4
4.6
/5
China · Xiamen
Tempah sekarang untuk esok
Batalkan Bila-bila Masa
Daripada KRW 5,989
No. 5 daripada Perkara Terbaik untuk Dilakukan di Fujian
Zhonggu Cableway
8.1
4.6
/5
China · Xiamen
Tempah sekarang untuk esok
Daripada KRW 15,969
2026 Global 100 - Tempat Tarikan Malam
Menara Canton
8.4
4.6
/5
Guangzhou · 3.5 km dari pusat bandar
Akses segera
Tempah sekarang untuk hari ini
Batalkan Bila-bila Masa
Diskaun 10%
Daripada KRW 26,947
2026 Asia 100 - Tempat Tarikan Mesra Keluarga
Window of the World
8.1
4.6
/5
China · Shenzhen
Tempah sekarang untuk esok
Batalkan Bila-bila Masa
Diskaun 34%
Daripada KRW 19,761
No. 10 daripada Tempat Tarikan Malam di Guangdong
Ping An Finance Center - Free Sky
7.5
4.9
/5
China · Shenzhen
Tempah sekarang untuk esok
Batalkan Bila-bila Masa
Diskaun 28%
Daripada KRW 28,743
No. 7 daripada Perkara Terbaik untuk Dilakukan di Xiamen
Lujiang Night Cruise
7.2
4.4
/5
China · Xiamen
Tempah sekarang untuk esok
Batalkan Bila-bila Masa
Diskaun 23%
Daripada KRW 25,549
Keperluan
eSIM
Tanah Besar China 5G eSIM | Pas Harian/Pakej Data Keseluruhan | Pengebilan 24 Jam | 1–365 Hari | Kod QR
Lihat semua eSIM
eSIM
eSIM 5G China Daratan/Hong Kong/Macau | Pelan Harian / Data Jumlah | Caj 24 Jam | Kod QR
Lihat semua eSIM
eSIM
eSIM 5G Cina continentale | Supporta Google Maps / ChatGPT | Piani dati giornalieri/totali | Fatturazione 24 ore | 1–365 giorni | Codice QR
Lihat semua eSIM
eSIM
China 5G eSIM|Tiga rangkaian·Sokong ChatGPT & Google Maps|500MB/hari-Jumlah 100GB|1-60 hari|Caj 24 jam|Kod QR
Lihat semua eSIM
Terokai Kaunti Fengshun pada peta
Soalan Lazim
Apakah yang menjadikan Kaunti Fengshun terkenal?
−
Kaunti Fengshun terkenal dengan pelbagai tarikan dan aktiviti. Berikut ialah beberapa tumpuan utama:
Longguizhai Waterfall
,
Luhu Hot Spring Hotel
dan
Yuyi Hot Spring Resort
.
Apakah aktiviti wajib dicuba di Kaunti Fengshun?
−
Pertimbangkan
[Tawaran Musim Panas] Lawatan Sehari ke Pulau Shantou Nan'ao | Termasuk Tol Jambatan + Pengambilan dan Penghantaran dari Pintu ke Pintu
,
Jalan Gerbang Bandar Purba Chaozhou + Jambatan Guangji + Lawatan Sehari Kampung Purba Longhu [Bayaran Masuk Tidak Termasuk]
dan
Lawatan sehari ke Pulau Nan'ao Shantou + termasuk bayaran tambang jambatan + 10 jam + aktiviti santai dengan pengambilan di tempat + pilihan pemandu wanita
di Kaunti Fengshun. Ketersediaan dan jadual perjalanan berubah, jadi semak butiran terkini sebelum membuat tempahan.