Home
/
Mae Chaem
Mae Chaem
Terokai Mae Chaem
Aktiviti di Mae Chaem
10 tarikan popular di Mae Chaem
‹
›
2026 Global 100 - Tempat Tarikan Mesra Keluarga
Chiang Mai Night Safari
8
4.6
/5
Hang Dong · 54.9 km dari Mae Chaem
Akses segera
Tempah sekarang untuk hari ini
Diskaun 42%
Daripada PHP 1,295.24
Melawat kuil di Chiang Mai
6.8
Thailand · Chiang Mai
No. 1 daripada Perkara Terbaik untuk Dilakukan di Mae Wang
Elephant Jungle Sanctuary Chiangmai
6.7
4.6
/5
Mae Wang · 31.7 km dari Mae Chaem
Akses segera
Tempah sekarang untuk hari ini
Daripada PHP 2,539.00
No. 4 daripada Perkara Terbaik untuk Dilakukan di Northern Thailand
Elephant POOPOOPAPER Park Chiang Mai
6.6
4.2
/5
Mae Rim · 61 km dari Mae Chaem
Tempah sekarang untuk esok
Daripada PHP 210.96
No. 3 daripada Tempat Tarikan Mesra Keluarga di Chiang Mai
Tiger Kingdom
6.1
4.5
/5
Mae Rim · 61 km dari Mae Chaem
Daripada PHP 914.29
No. 11 daripada Perkara Terbaik untuk Dilakukan di Northern Thailand
Grand Canyon Water Park
5.8
4.7
/5
Hang Dong · 52.2 km dari Mae Chaem
Akses segera
Tempah sekarang untuk hari ini
Diskaun 22%
Daripada PHP 1,757.33
No. 11 daripada Perkara Terbaik untuk Dilakukan di Chiang Mai
Kerchor elephant eco park
5.8
4.6
/5
Mae Wang · 31 km dari Mae Chaem
Tempah sekarang untuk esok
Daripada PHP 1,552.39
No. 4 daripada Perkara Terbaik untuk Dilakukan di Chiang Mai
Thaphae Boxing Stadium
6.2
4.5
/5
Chiang Mai · 63.3 km dari Mae Chaem
Akses segera
Tempah sekarang untuk hari ini
Daripada PHP 809.92
No. 1 daripada Perkara Terbaik untuk Dilakukan di Saraphi
Grandma's Home Cooking School
6.9
4.5
/5
Saraphi · 69.4 km dari Mae Chaem
Akses segera
Tempah sekarang untuk hari ini
Diskaun 6%
Daripada PHP 2,085.72
No. 9 daripada Perkara Terbaik untuk Dilakukan di Northern Thailand
Old City
6
4.8
/5
Chiang Mai · 62.6 km dari Mae Chaem
Keperluan
eSIM
Thailand | eSIM 5G | Pas Harian/Pakej Jumlah | Pengebilan 24 Jam | 1-30 hari | Kod QR
Lihat semua eSIM
eSIM
Thailand TrueMove 5G eSIM | Pelan Data Harian/Jumlah | 1–30 Hari | Pengebilan 24 Jam | Kod QR
Lihat semua eSIM
eSIM
eSIM 5G untuk Singapura/Malaysia/Thailand/Indonesia (Asia Tenggara) | Sokongan berbilang rangkaian, menyokong aplikasi popular | 500MB/hari - jumlah 50GB | Pengebilan 24 jam | Kod QR
Lihat semua eSIM
eSIM
eSIM 5G Thailand | 2 rangkaian • All AI & TikTok | 1–30 hari | QR Code
Lihat semua eSIM
Terokai Mae Chaem pada peta
Soalan Lazim
Apakah yang menjadikan Mae Chaem terkenal?
−
Mae Chaem terkenal dengan pelbagai tarikan dan aktiviti. Berikut ialah beberapa tumpuan utama:
Chiang Mai Night Safari
,
Melawat kuil di Chiang Mai
dan
Elephant Jungle Sanctuary Chiangmai
.
Apakah aktiviti wajib dicuba di Mae Chaem?
−
Pertimbangkan
Chiang Mai, Thailand | Lawatan Sehari ke Gunung Inthanon [Hantar-jemput hotel + makan tengah hari | Pilihan aktiviti mendaki]
,
Chiang Mai: Pengalaman Sorotan Taman Negara Doi Inthanon Sehari dengan Trekking yang Indah
dan
Taman Negara DOI INTHANON Dengan Jelajah Jejak Alam Semula Jadi Pilihan
di Mae Chaem. Ketersediaan dan jadual perjalanan berubah, jadi semak butiran terkini sebelum membuat tempahan.