App
Muat turun App untuk Percuma
Bantuan
Di dalam Malaysia +60 3 9212 8212 Bahasa Inggeris/Mandarin: 24/7
Antarabangsa +86 21 2250 0702 Bahasa Inggeris/Mandarin: 24/7
MY
Bahasa
MYR
Matawang popular
Semua matawang

shanghai - suzhou Rating: 9

Penapis
  • K526

    04:14Shanghai South
    05:30 Suzhou
    1h16m
  • K528

    04:28Shanghai South
    05:38 Suzhou
    1h10m
  • G7072

    05:48Shanghai
    06:15 Suzhou
    0h27m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
    • Tempat duduk Perdana RM44.85 Tempahan
  • G7032

    05:53Shanghai
    06:25 Suzhou
    0h32m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
    • Tempat duduk Perdana RM44.85 Tempahan
  • G1970

    06:10Shanghai Hongqiao
    06:33 Suzhou North
    0h23m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM21.06 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM39.36 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM72.92 Tempahan
  • D352

    06:13Shanghai Hongqiao
    06:47 Suzhou
    0h34m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM18.92 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM30.51 Tempahan
  • G1802

    06:15Shanghai Hongqiao
    06:38 Suzhou North
    0h23m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM21.06 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM39.36 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM72.92 Tempahan
  • G7076

    06:20Shanghai
    06:52 Suzhou
    0h32m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
    • Tempat duduk Perdana RM44.85 Tempahan
  • D3072

    06:28Shanghai South
    07:38 Suzhou
    1h10m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM23.19 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM37.84 Tempahan
  • G3180

    06:42Shanghai Hongqiao
    07:05 Suzhou North
    0h23m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM21.06 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM39.36 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM72.92 Tempahan
  • G3230

    06:44Shanghai Hongqiao
    07:09 Suzhou
    0h25m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM74.14 Tempahan
  • G1772

    06:47Shanghai Hongqiao
    07:10 Suzhou North
    0h23m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM21.06 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM39.36 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM72.92 Tempahan
  • G7002

    06:48Shanghai
    07:20 Suzhou
    0h32m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
  • G222

    07:05Shanghai
    07:33 Suzhou North
    0h28m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM42.41 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM78.41 Tempahan
  • G7034

    07:10Shanghai
    07:43 Suzhou
    0h33m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM74.14 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
  • G106

    07:12Shanghai Hongqiao
    07:37 Suzhou North
    0h25m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM21.06 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM39.36 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM72.92 Tempahan
  • G1974

    07:17Shanghai Hongqiao
    07:42 Suzhou North
    0h25m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM21.06 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM39.36 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM72.92 Tempahan
  • G7102

    07:24Shanghai Hongqiao
    08:04 Suzhou
    0h40m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM74.14 Tempahan
  • G110

    07:28Shanghai Hongqiao
    07:58 Suzhou North
    0h30m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM21.06 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM39.36 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM72.92 Tempahan
  • G7080

    07:31Shanghai
    08:09 Suzhou
    0h38m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM74.14 Tempahan
  • G1232

    07:34Shanghai Hongqiao
    08:04 Suzhou North
    0h30m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM21.06 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM39.36 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM72.92 Tempahan
  • G7004

    08:00Shanghai
    08:25 Suzhou
    0h25m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
  • G7268

    08:05Shanghai
    08:37 Suzhou
    0h32m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
  • G112

    08:05Shanghai Hongqiao
    08:28 Suzhou North
    0h23m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM21.06 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM39.36 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM72.92 Tempahan
  • G7036

    08:10Shanghai
    08:42 Suzhou
    0h32m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
  • G1952

    08:10Shanghai Hongqiao
    08:33 Suzhou North
    0h23m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM21.06 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM39.36 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM72.92 Tempahan
  • G7232

    08:15Shanghai
    08:46 Suzhou Industrial Park
    0h31m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM21.06 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM33.26 Tempahan
  • G576

    08:24Shanghai Hongqiao
    08:48 Suzhou North
    0h24m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM21.06 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM39.36 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM72.92 Tempahan
  • G7206

    08:25Shanghai
    09:06 Suzhou
    0h41m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
  • G676

    08:30Shanghai Hongqiao
    08:53 Suzhou North
    0h23m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM21.06 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM39.36 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM72.92 Tempahan
  • G7084

    08:37Shanghai
    09:11 Suzhou
    0h34m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
  • K290

    08:45Shanghai
    09:54 Suzhou
    1h9m
  • G1866

    08:47Shanghai Hongqiao
    09:10 Suzhou North
    0h23m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM21.06 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM39.36 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM72.92 Tempahan
  • G7104

    08:48Shanghai Hongqiao
    09:16 Suzhou
    0h28m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Perdana RM44.85 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
  • Z376

    08:57Shanghai
    10:01 Suzhou
    1h4m
  • G7006

    09:00Shanghai
    09:25 Suzhou
    0h25m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
  • G7492

    09:03Shanghai Hongqiao
    09:36 Suzhou
    0h33m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM74.14 Tempahan
  • G7038

    09:08Shanghai
    09:48 Suzhou
    0h40m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
  • K516

    09:16Shanghai
    10:19 Suzhou
    1h3m
  • G7202

    09:17Shanghai
    09:53 Suzhou
    0h36m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
    • Tempat duduk Perdana RM44.85 Tempahan
  • G54

    09:18Shanghai Hongqiao
    09:51 Suzhou North
    0h33m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM21.06 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM39.36 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM72.92 Tempahan
  • K360

    09:23Shanghai
    10:25 Suzhou
    1h2m
  • G7372

    09:26Shanghai Hongqiao
    10:03 Suzhou
    0h37m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM74.14 Tempahan
  • G116

    09:34Shanghai Hongqiao
    09:58 Suzhou North
    0h24m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM21.06 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM39.36 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM72.92 Tempahan
  • G1204

    09:39Shanghai Hongqiao
    10:02 Suzhou North
    0h23m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM21.06 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM39.36 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM72.92 Tempahan
  • D3068

    09:40Shanghai South
    10:50 Suzhou
    1h10m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM23.19 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM37.84 Tempahan
  • G7132

    09:41Shanghai Hongqiao
    10:14 Suzhou
    0h33m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM74.14 Tempahan
  • G3164

    09:44Shanghai Hongqiao
    10:07 Suzhou North
    0h23m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM21.06 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM39.36 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM72.92 Tempahan
  • K470

    09:52Shanghai South
    11:26 Suzhou
    1h34m
  • G7008

    10:00Shanghai
    10:25 Suzhou
    0h25m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
  • G7180

    10:05Shanghai Hongqiao
    10:29 Suzhou North
    0h24m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM21.06 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM39.36 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM72.92 Tempahan
  • G7042

    10:05Shanghai
    10:45 Suzhou
    0h40m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
  • G7194

    10:10Shanghai Hongqiao
    10:34 Suzhou North
    0h24m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM21.06 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM39.36 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM72.92 Tempahan
  • K1556

    10:15Shanghai
    11:17 Suzhou
    1h2m
  • G7236

    10:28Shanghai
    11:00 Suzhou
    0h32m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
  • G7136

    10:30Shanghai Hongqiao
    10:55 Suzhou
    0h25m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
  • G7060

    10:40Shanghai
    11:05 Suzhou Industrial Park
    0h25m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM21.06 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM33.26 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM65.6 Tempahan
  • G7044

    10:46Shanghai
    11:18 Suzhou
    0h32m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
  • G7240

    10:54Shanghai
    11:30 Suzhou
    0h36m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM74.14 Tempahan
  • G7010

    11:00Shanghai
    11:25 Suzhou
    0h25m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
  • K2186

    11:03Shanghai
    12:04 Suzhou
    1h1m
  • G7572

    11:09Shanghai Hongqiao
    11:41 Suzhou
    0h32m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
  • K234

    11:09Shanghai
    12:16 Suzhou
    1h7m
  • G1252

    11:10Shanghai Hongqiao
    11:33 Suzhou North
    0h23m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM21.06 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM39.36 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM72.92 Tempahan
  • K1156

    11:16Shanghai
    12:25 Suzhou
    1h9m
  • G7264

    11:20Shanghai
    11:47 Suzhou
    0h27m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM74.14 Tempahan
  • G7316

    11:23Shanghai Hongqiao
    11:55 Suzhou
    0h32m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
  • G1228

    11:24Shanghai Hongqiao
    11:54 Suzhou North
    0h30m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM21.06 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM39.36 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM72.92 Tempahan
  • G7126

    11:28Shanghai Hongqiao
    12:00 Suzhou
    0h32m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
  • G3152

    11:29Shanghai Hongqiao
    11:59 Suzhou North
    0h30m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM21.06 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM39.36 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM72.92 Tempahan
  • G7282

    11:33Shanghai
    12:06 Suzhou
    0h33m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM74.14 Tempahan
  • G1924

    11:34Shanghai Hongqiao
    12:08 Suzhou North
    0h34m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM21.06 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM39.36 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM72.92 Tempahan
  • G7108

    11:40Shanghai Hongqiao
    12:12 Suzhou
    0h32m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM74.14 Tempahan
  • G1724

    11:40Shanghai Hongqiao
    12:03 Suzhou North
    0h23m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM21.06 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM39.36 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM72.92 Tempahan
  • G7586

    11:48Shanghai Hongqiao
    12:24 Suzhou
    0h36m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
  • K464

    11:48Shanghai
    13:15 Suzhou
    1h27m
  • G2664

    11:51Shanghai Hongqiao
    12:14 Suzhou North
    0h23m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM21.06 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM39.36 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM72.92 Tempahan
  • G7244

    11:53Shanghai
    12:19 Suzhou
    0h26m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
    • Tempat duduk Perdana RM44.85 Tempahan
  • G1956

    11:58Shanghai Hongqiao
    12:32 Suzhou North
    0h34m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM21.06 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM39.36 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM72.92 Tempahan
  • G7012

    12:05Shanghai
    12:30 Suzhou
    0h25m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
  • G7046

    12:10Shanghai
    12:46 Suzhou
    0h36m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
    • Tempat duduk Perdana RM44.85 Tempahan
  • G7576

    12:15Shanghai Hongqiao
    12:41 Suzhou
    0h26m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM74.14 Tempahan
  • 1462

    12:15Shanghai
    13:21 Suzhou
    1h6m
  • G460

    12:22Shanghai Hongqiao
    12:45 Suzhou North
    0h23m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM21.06 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM39.36 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM72.92 Tempahan
  • G7048

    12:28Shanghai
    13:02 Suzhou
    0h34m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM74.14 Tempahan
  • G1810

    12:33Shanghai Hongqiao
    13:03 Suzhou North
    0h30m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM21.06 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM39.36 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM72.92 Tempahan
  • G7296

    12:40Shanghai
    13:08 Suzhou North
    0h28m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM42.41 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM78.41 Tempahan
  • G7110

    12:46Shanghai Hongqiao
    13:18 Suzhou
    0h32m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM74.14 Tempahan
  • G7088

    12:54Shanghai
    13:30 Suzhou
    0h36m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM74.14 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
  • G7014

    13:00Shanghai
    13:25 Suzhou
    0h25m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
  • G7164

    13:08Shanghai Hongqiao
    13:40 Suzhou
    0h32m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM74.14 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
  • G7112

    13:13Shanghai Hongqiao
    13:45 Suzhou
    0h32m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
    • Tempat duduk Perdana RM44.85 Tempahan
  • G7248

    13:14Shanghai
    13:50 Suzhou
    0h36m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM74.14 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
  • K172

    13:22Shanghai
    14:38 Suzhou
    1h16m
  • G3252

    13:24Shanghai Hongqiao
    14:02 Suzhou North
    0h38m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM21.06 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM39.36 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM72.92 Tempahan
  • K782

    13:28Shanghai
    14:30 Suzhou
    1h2m
  • G138

    13:29Shanghai Hongqiao
    13:53 Suzhou North
    0h24m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM21.06 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM39.36 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM72.92 Tempahan
  • G7148

    13:33Shanghai Hongqiao
    14:05 Suzhou
    0h32m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
  • G140

    13:34Shanghai Hongqiao
    13:57 Suzhou North
    0h23m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM21.06 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM39.36 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM72.92 Tempahan
  • K808

    13:34Shanghai South
    14:54 Suzhou
    1h20m
  • G7092

    13:41Shanghai
    14:20 Suzhou
    0h39m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
    • Tempat duduk Perdana RM44.85 Tempahan
  • G7176

    13:43Shanghai Hongqiao
    14:15 Suzhou
    0h32m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM74.14 Tempahan
  • G1932

    13:44Shanghai Hongqiao
    14:07 Suzhou North
    0h23m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM21.06 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM39.36 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM72.92 Tempahan
  • K1102

    13:44Shanghai
    14:47 Suzhou
    1h3m
  • G1720

    13:51Shanghai Hongqiao
    14:14 Suzhou North
    0h23m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM21.06 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM39.36 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM72.92 Tempahan
  • D3006

    13:53Shanghai Hongqiao
    14:30 Suzhou
    0h37m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM18.92 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM30.51 Tempahan
  • G7016

    14:00Shanghai
    14:25 Suzhou
    0h25m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
  • K738

    14:04Shanghai
    15:11 Suzhou
    1h7m
  • G1584

    14:05Shanghai Hongqiao
    14:29 Suzhou North
    0h24m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM21.06 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM39.36 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM72.92 Tempahan
  • G7114

    14:07Shanghai Hongqiao
    14:39 Suzhou
    0h32m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
  • T132

    14:13Shanghai
    15:02 Suzhou
    0h49m
  • G7276

    14:19Shanghai
    14:44 Suzhou
    0h25m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
  • K1806

    14:26Shanghai South
    15:33 Suzhou
    1h7m
  • G7390

    14:30Shanghai Hongqiao
    14:55 Suzhou
    0h25m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
  • D3010

    14:41Shanghai Hongqiao
    15:14 Suzhou
    0h33m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM18.92 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM30.51 Tempahan
  • G7100

    14:45Shanghai
    15:19 Suzhou
    0h34m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM74.14 Tempahan
  • K560

    14:48Shanghai
    15:56 Suzhou
    1h8m
  • G7140

    14:54Shanghai Hongqiao
    15:30 Suzhou
    0h36m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
    • Tempat duduk Perdana RM44.85 Tempahan
  • Z268

    14:54Shanghai
    15:44 Suzhou
    0h50m
  • G7018

    15:00Shanghai
    15:25 Suzhou
    0h25m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
  • G7800

    15:05Shanghai
    15:40 Suzhou
    0h35m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM74.14 Tempahan
  • G1776

    15:17Shanghai Hongqiao
    15:40 Suzhou North
    0h23m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM21.06 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM39.36 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM72.92 Tempahan
  • G442

    15:22Shanghai
    15:50 Suzhou North
    0h28m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM42.41 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM78.41 Tempahan
  • T116

    15:33Shanghai
    16:31 Suzhou
    0h58m
  • G7052

    15:39Shanghai
    16:10 Suzhou
    0h31m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
    • Tempat duduk Perdana RM44.85 Tempahan
    • Tiada tempat duduk RM24.11 Tempahan
  • G7168

    15:43Shanghai Hongqiao
    16:20 Suzhou
    0h37m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM74.14 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
  • G7152

    15:48Shanghai Hongqiao
    16:15 Suzhou
    0h27m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
  • Z252

    15:52Shanghai
    16:37 Suzhou
    0h45m
  • G7020

    16:00Shanghai
    16:25 Suzhou
    0h25m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
  • D3142

    16:01Shanghai Hongqiao
    16:36 Suzhou
    0h35m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM18.92 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM30.51 Tempahan
  • K372

    16:03Shanghai
    17:05 Suzhou
    1h2m
  • D3014

    16:06Shanghai Hongqiao
    16:41 Suzhou
    0h35m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM18.92 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM30.51 Tempahan
  • G1936

    16:12Shanghai Hongqiao
    16:35 Suzhou North
    0h23m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM21.06 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM39.36 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM72.92 Tempahan
  • K1512

    16:17Shanghai South
    17:40 Suzhou
    1h23m
  • G152

    16:18Shanghai Hongqiao
    16:42 Suzhou North
    0h24m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM21.06 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM39.36 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM72.92 Tempahan
  • G7054

    16:20Shanghai
    16:52 Suzhou
    0h32m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
  • G7592

    16:24Shanghai Hongqiao
    16:57 Suzhou
    0h33m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM74.14 Tempahan
  • G2812

    16:26Shanghai Hongqiao
    16:49 Suzhou North
    0h23m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM21.06 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM39.36 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM72.92 Tempahan
  • K152

    16:31Shanghai
    17:34 Suzhou
    1h3m
  • K48

    16:34Shanghai South
    17:53 Suzhou
    1h19m
  • G7376

    16:36Shanghai Hongqiao
    17:07 Suzhou
    0h31m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM74.14 Tempahan
  • G216

    16:38Shanghai Hongqiao
    17:01 Suzhou North
    0h23m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM21.06 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM39.36 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM72.92 Tempahan
  • G7196

    16:44Shanghai Hongqiao
    17:07 Suzhou North
    0h23m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM21.06 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM39.36 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM72.92 Tempahan
  • D3042

    16:47Shanghai Hongqiao
    17:35 Suzhou
    0h48m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM18.92 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM30.51 Tempahan
  • G7222

    16:52Shanghai
    17:30 Suzhou
    0h38m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
  • G7022

    17:00Shanghai
    17:25 Suzhou
    0h25m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
  • G7144

    17:05Shanghai Hongqiao
    17:40 Suzhou
    0h35m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM74.14 Tempahan
  • G7208

    17:21Shanghai
    18:06 Suzhou
    0h45m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
    • Tempat duduk Perdana RM44.85 Tempahan
  • G44

    17:23Shanghai Hongqiao
    17:46 Suzhou North
    0h23m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM21.06 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM39.36 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM72.92 Tempahan
  • G7056

    17:26Shanghai
    18:10 Suzhou
    0h44m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM74.14 Tempahan
  • G7130

    17:32Shanghai Hongqiao
    17:59 Suzhou
    0h27m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
  • G7256

    17:33Shanghai
    18:01 Suzhou North
    0h28m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM78.41 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM42.41 Tempahan
  • G7292

    17:43Shanghai
    18:14 Suzhou North
    0h31m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM42.41 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM78.41 Tempahan
  • D3136

    17:46Shanghai Hongqiao
    18:46 Suzhou
    1h0m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM18.92 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM30.51 Tempahan
  • D3046

    17:53Shanghai Hongqiao
    18:30 Suzhou
    0h37m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM18.92 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM30.51 Tempahan
  • T110

    17:57Shanghai
    18:48 Suzhou
    0h51m
  • G7024

    18:00Shanghai
    18:25 Suzhou
    0h25m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
  • Z92

    18:03Shanghai
    18:54 Suzhou
    0h51m
  • G7192

    18:04Shanghai Hongqiao
    18:27 Suzhou North
    0h23m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM21.06 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM72.92 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM39.36 Tempahan
  • G298

    18:09Shanghai Hongqiao
    18:32 Suzhou North
    0h23m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM21.06 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM39.36 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM72.92 Tempahan
  • G7120

    18:09Shanghai Hongqiao
    18:41 Suzhou
    0h32m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
  • K188

    18:09Shanghai
    19:32 Suzhou
    1h23m
  • G1826

    18:14Shanghai Hongqiao
    18:37 Suzhou North
    0h23m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM21.06 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM39.36 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM72.92 Tempahan
  • G7058

    18:14Shanghai
    18:52 Suzhou
    0h38m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
    • Tempat duduk Perdana RM44.85 Tempahan
  • K1332

    18:17Shanghai
    20:10 Suzhou
    1h53m
  • G2662

    18:19Shanghai Hongqiao
    18:42 Suzhou North
    0h23m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM21.06 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM39.36 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM72.92 Tempahan
  • G7788

    18:24Shanghai Hongqiao
    18:47 Suzhou North
    0h23m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM21.06 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM39.36 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM72.92 Tempahan
  • G7156

    18:26Shanghai Hongqiao
    18:58 Suzhou
    0h32m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM74.14 Tempahan
  • G7792

    18:29Shanghai Hongqiao
    18:58 Suzhou North
    0h29m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM21.06 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM39.36 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM72.92 Tempahan
  • G7520

    18:34Shanghai Hongqiao
    19:06 Suzhou
    0h32m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM74.14 Tempahan
  • Z216

    18:36Shanghai
    19:21 Suzhou
    0h45m
  • G1764

    18:41Shanghai Hongqiao
    19:11 Suzhou North
    0h30m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM21.06 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM39.36 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM72.92 Tempahan
  • G7272

    18:42Shanghai
    19:21 Suzhou
    0h39m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM74.14 Tempahan
    • Tiada tempat duduk RM24.11 Tempahan
  • G7590

    18:52Shanghai Hongqiao
    19:26 Suzhou North
    0h34m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM21.06 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM39.36 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM72.92 Tempahan
  • Z172

    18:54Shanghai
    19:44 Suzhou
    0h50m
  • G7026

    19:00Shanghai
    19:26 Suzhou
    0h26m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
  • G7122

    19:04Shanghai Hongqiao
    19:36 Suzhou
    0h32m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
  • G1510

    19:05Shanghai Hongqiao
    19:35 Suzhou North
    0h30m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM21.06 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM39.36 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM72.92 Tempahan
  • G7260

    19:12Shanghai
    19:48 Suzhou
    0h36m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM74.14 Tempahan
  • G7584

    19:22Shanghai Hongqiao
    19:54 Suzhou
    0h32m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
  • G1378

    19:28Shanghai Hongqiao
    19:51 Suzhou North
    0h23m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM21.06 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM39.36 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM72.92 Tempahan
  • G7062

    19:29Shanghai
    20:01 Suzhou
    0h32m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
    • Tempat duduk Perdana RM44.85 Tempahan
  • Z282

    19:30Shanghai South
    20:25 Suzhou
    0h55m
  • G7226

    19:37Shanghai
    20:18 Suzhou
    0h41m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM74.14 Tempahan
  • Z40

    19:41Shanghai
    20:31 Suzhou
    0h50m
  • G7190

    19:50Shanghai Hongqiao
    20:13 Suzhou North
    0h23m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM21.06 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM39.36 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM72.92 Tempahan
  • G7300

    19:51Shanghai
    20:26 Suzhou North
    0h35m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM42.41 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM78.41 Tempahan
  • G7432

    19:53Shanghai Hongqiao
    20:36 Suzhou
    0h43m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM74.14 Tempahan
  • K8356

    19:54Shanghai
    20:48 Suzhou
    0h54m
  • G7028

    20:00Shanghai
    20:25 Suzhou
    0h25m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
  • Z164

    20:08Shanghai
    20:54 Suzhou
    0h46m
  • G7596

    20:13Shanghai Hongqiao
    20:36 Suzhou North
    0h23m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM21.06 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM39.36 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM72.92 Tempahan
  • K282

    20:14Shanghai
    21:23 Suzhou
    1h9m
  • G7066

    20:15Shanghai
    20:48 Suzhou
    0h33m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
  • 1228

    20:20Shanghai
    21:15 Suzhou
    0h55m
  • G7064

    20:28Shanghai
    21:02 Suzhou
    0h34m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM74.14 Tempahan
  • K8352

    20:30Shanghai South
    21:43 Suzhou
    1h13m
  • G7286

    20:35Shanghai
    21:07 Suzhou
    0h32m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
  • G7070

    20:40Shanghai
    21:12 Suzhou
    0h32m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM74.14 Tempahan
  • G7314

    20:44Shanghai Hongqiao
    21:17 Suzhou
    0h33m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
  • G7030

    21:00Shanghai
    21:32 Suzhou
    0h32m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
    • Tempat duduk Perdana RM44.85 Tempahan
  • Z304

    21:05Shanghai
    21:50 Suzhou
    0h45m
  • K336

    21:16Shanghai South
    22:53 Suzhou
    1h37m
  • G7214

    21:19Shanghai
    22:02 Suzhou
    0h43m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM74.14 Tempahan
  • D2282

    21:25Shanghai Hongqiao
    21:53 Suzhou
    0h28m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM17.7 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM29.29 Tempahan
  • G7350

    21:42Shanghai Hongqiao
    22:07 Suzhou
    0h25m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
    • Tempat duduk kelas bisnes RM74.14 Tempahan
  • D782

    21:47Shanghai Hongqiao
    22:29 Suzhou
    0h42m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM10.38 Tempahan
    • Tempat Tidur Kelas Ke-2 RM85.73 Tempahan
    • Tempat Tidur Kelas Pertama RM107.39 Tempahan
  • G7068

    21:50Shanghai
    22:16 Suzhou
    0h26m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
  • K8482

    22:04Shanghai
    22:59 Suzhou
    0h55m
  • K1048

    22:12Shanghai
    23:05 Suzhou
    0h53m
  • G7210

    22:13Shanghai
    22:47 Suzhou
    0h34m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
  • G7212

    22:23Shanghai
    22:52 Suzhou
    0h29m
    • Tempat duduk kelas Kedua RM24.11 Tempahan
    • Tempat duduk Kelas Pertama RM36.31 Tempahan
  • K8372

    22:28Shanghai South
    23:50 Suzhou
    1h22m
  • T136

    22:40Shanghai South
    23:59 Suzhou
    1h19m
  • D310

    22:44Shanghai
    23:28 Suzhou
    0h44m
  • D306

    22:50Shanghai
    23:34 Suzhou
    0h44m
  • K8432

    23:18Shanghai
    00:21 +1Suzhou
    1h3m
  • K8362

    23:24Shanghai
    00:27 +1Suzhou
    1h3m
  • K8366

    23:33Shanghai
    00:36 +1Suzhou
    1h3m
  • K8428

    23:49Shanghai
    00:52 +1Suzhou
    1h3m

sila menyediakan tarikh perlepasan

OK

Trip.com provides a high-quality China train guide and a full schedule for shanghai-suzhou trains. Find train schedules for shanghai-suzhou on this page. Each year millions of customers use our train services. If you plan to travel from shanghai to suzhou, you can check the train schedules on your computer or mobile phone.

Penapis Buang penapis

Masa perlepasan

Masa ketibaan

Plan your trip

Tempah Tiket Kereta Api Dalam Talian Cepat & Mudah dengan Trip.com

Nak menjelajahi China dengan menaiki kereta api? Trip.com akan membantu anda menempah tiket kereta api China secara dalam talian dengan cepat dan mudah! Tak payah lagi beratur panjang untuk membeli tiket di stesen kereta api; kini anda boleh menyemak jadual kereta api dan membeli tiket kereta api yang murah untuk mana-mana laluan kereta api berkelajuan tinggi di China secara dalam talian melalui laman web kami dalam bahasa Inggeris, Perancis, Jerman, Indonesia, Jepun, Korea, Melayu, Rusia, Sepanyol atau Thai serta dalam bahasa Cina tradisional dan yang dipermudahkan. Pangkalan data kami disambungkan ke pusat maklumat kereta api berkelajuan tinggi rasmi China, oleh itu anda pasti akan mendapat jadual kereta api terkini dan tambang tiket rasmi untuk semua laluan kereta api di China. Tempahan tiket kereta api China adalah mudah dengan sistem tempahan dalam talian kami. Tiket kereta api berkelajuan tinggi China anda boleh dikumpul di mana-mana stesen di Tanah Besar China atau dihantar ke alamat anda di bandar-bandar terpilih di seluruh China.

Perjalanan Murah dengan Kereta Api Berkelajuan Tinggi China: Selamat, Mudah dan Selesa

Jika anda sedang mencari perjalanan yang murah di China, kereta api berkelajuan tinggi China adalah pengangkutan yang paling sesuai. Sistem kereta api berkelajuan tinggi China menghubungkan lebih daripada 300 bandar di seluruh China, termasuk Beijing, Shanghai dan Guangzhou. China mempunyai rangkaian kereta api berkelajuan tinggi terbesar di dunia dengan jarak lebih dari 16,000 km (9,940 batu). Dengan kelajuan sehingga 300 km/j (186 mph), perjalanan kereta api di China adalah pantas, mudah, murah dan selesa. Tempah tiket kereta api berkelajuan tinggi China anda sekarang! Tiket kereta api berkelajuan tinggi D dan G boleh ditempah sekurang-kurangnya 35 minit sebelum waktu berlepas dan maksimum 60 hari sebelum tarikh berlepas.

Kereta Api Berkelajuan Tinggi China

Kereta Api Beijing - Guangzhou | Kereta Api Beijing - Shanghai | Kereta Api Beijing - Tianjin | Kereta Api Beijing - Xian | Kereta Api Guangzhou - Hong Kong | Kereta Api Guangzhou - Shanghai | Kereta Api Guangzhou - Shenzhen | Kereta Api Hangzhou - Shanghai | Kereta Api Hong Kong - Guangzhou | Kereta Api Hong Kong - Shanghai | Kereta Api Hong Kong - Shenzhen | Kereta Api Shanghai - Beijing | Kereta Api Shanghai - Guangzhou | Kereta Api Shanghai - Hangzhou | Kereta Api Shanghai - Hong Kong | Kereta Api Shanghai - Nanjing | Kereta Api Shanghai - Suzhou | Kereta Api Shenzhen - Guangzhou | Kereta Api Shenzhen - Guilin | Kereta Api Shenzhen - Shanghai

Maklumat Lanjut

Stesen Kereta Api China | Jadual Perjalanan Kereta Api China