>
Datong ke Guangzhou

Bandingkan harga untuk perjalanan dari Datong ke Guangzhou

Cari tiket dari Datong ke Guangzhou dalam 7 hari akan datang. Penerbangan bermula dari PLN 392. Kereta api bermula dari PLN 171.
Kereta api
PLN 171|12j 5m
Penerbangan
PLN 392|2j 45m
PLN 171
PLN 171
PLN 171
PLN 171
PLN 171
PLN 171
PLN 171
PLN 171
--
--
--
--
--
--
Tiada hasil yang sepadan ditemukan
Klik butang di bawah untuk meneroka lebih banyak produk yang mungkin anda suka
  • Harga yang ditunjukkan dari Datong ke Guangzhou ialah anggaran tambang terendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu bagi perjalanan untuk 7 hari berikutnya.

Bandingkan Penerbangan dan Kereta api dari Datong ke Guangzhou

Cara termurah untuk pergi dari Datong ke Guangzhou secara purata hanya bernilai PLN 171 melalui Kereta api dan cara terpantas mengambil masa hanya 4j 20m dengan Penerbangan. Cari pilihan perjalanan yang paling sesuai dengan anda.

Train
Kereta api Paling Murah
Harga purata PLN 171
Tempoh Purata 28j 37m
Masa Perlepasan 09:11 - 10:30
Pilihan perjalanan terus
Flight
Penerbangan Terpantas
Harga purata PLN 482
Tempoh Purata 4j 20m
Masa Perlepasan --
Pilihan perjalanan terus
Cari penerbangan

· Jumlah masa sebelum berlepas: Anggaran masa perjalanan ke tempat perlepasan, ditambah dengan masa daftar masuk standard, keselamatan dan masa menunggu

Bilakah waktu termurah untuk perjalanan dari Datong ke Guangzhou?

Apakah hari termurah untuk perjalanan menaiki kereta api dari Datong ke Guangzhou?

Tambang purata kereta api dari Datong ke Guangzhou untuk 7 hari berikutnya, berdasarkan carian pengguna Trip.com.

Berdasarkan data Trip.com, hari termurah untuk perjalanan menaiki kereta api dari Datong ke Guangzhou ialah Isnin, dengan harga purata PLN 171.

PLN 171
  • 26 Okt
  • 27 Okt
  • 28 Okt
  • 29 Okt
  • 30 Okt
  • 31 Okt
  • 25 Okt

Hotel yang disyorkan di Guangzhou

Conghua Boyuan Quanju
-/10
Ulasan
Conghua Boyuan Quanju
hotel-star hotel-star hotel-star hotel-praise
Conghua Hot SpringTourist Area | 63.54 km from downtown
22% off
PLN 9,232 PLN 7,158
Gloria Plaza Hotel
9.2/10
681 Ulasan
Gloria Plaza Hotel
hotel-star hotel-star hotel-star hotel-star hotel-praise
Xintang central business district | 30.32 km from downtown
9% off
PLN 217 PLN 197
BLOSSOM.INN
9.5/10
64 Ulasan
BLOSSOM.INN
hotel-star hotel-star hotel-star hotel-praise
Guangzhou Sunac Resort and Surroundings | 42.36 km from downtown
16% off
PLN 4,830 PLN 4,068
Langham Place Guangzhou
9.5/10
3244 Ulasan
Langham Place Guangzhou
hotel-star hotel-star hotel-star hotel-star hotel-star hotel-praise
Pazhou International Exhibition Center Area and Canton Tower and Kecun Area | 5.77 km from downtown
PLN 2,300

Petua perjalanan Datong ke Guangzhou

Cari tempat perlepasan & ketibaan berhampiran Datong dan Guangzhou

Stesen kereta api popular berhampiran Datong

Datong Datong China
Datongnan(Datong South) Datong China
Pingwang Datong China
Yungang District Datong China
Huairen City Datong China

Stesen kereta api popular berhampiran Guangzhou

Guangzhouxi(Guangzhou West) Guangzhou China
Guangzhou Guangzhou China
baiyun Guangzhou China
Guangzhoudong(Guangzhou East) Guangzhou China
Guangzhou Baiyun Guangzhou China

Lapangan terbang popular berhampiran Datong

Lapangan Terbang Yungang (DAT) Datong China
Shuozhou Zirun Airport (SZH) Berdekatan Shuozhou China

Lapangan terbang popular berhampiran Guangzhou

Lapangan Terbang Antarabangsa Baiyun (CAN) Guangzhou China
Shadi Airport (FUO) Berdekatan Foshan China

Cara melawat dari Datong ke Guangzhou: Soalan Lazim

  • Berapa jauh jarak dari Datong ke Guangzhou?

    Jarak dari Datong ke Guangzhou adalah kira-kira 1,815 km (1,128 batu).
  • Terdapat 2 cara pengangkutan dari Datong ke Guangzhou, termasuk Penerbangan Kereta api.
  • Cara terpantas untuk pergi dari Datong ke Guangzhou ialah dengan menggunakan Penerbangan, dengan purata masa perjalanan selama 4 jam 20 minit. Kaedah pengangkutan lain mengambil masa lebih lama: Kereta api mengambil purata masa 28j 37m.
  • Pilihan paling menjimatkan antara Datong dan Guangzhou ialah Kereta api, dengan kos purata sebanyak PLN 171. Kaedah pengangkutan lain lebih mahal: Penerbangan kos sekitar PLN 482 secara purata.
  • Untuk perjalanan dari Datong ke Guangzhou, pelancong biasanya memilih tempat berlepas dan tiba seperti berikut: Penerbangan kebanyakannya berlepas dari Lapangan Terbang Yungang dan tiba di Lapangan Terbang Antarabangsa Baiyun Kereta api kebanyakannya berlepas dari Datong dan tiba di Guangzhouxi(Guangzhou West).
  • Jadual kereta api, bas, dan penerbangan berbeza mengikut musim dan hari dalam minggu. Berdasarkan data Trip.com: Penerbangan dari Datong ke Guangzhou biasanya paling murah pada Isnin, dengan harga purata sebanyak PLN 171
  • Perbezaan zon waktu antara Datong dan Guangzhou ialah 0m.