Kaunti Berautonomi Baoting Li dan Miao

Hotel dengan balcony di Kaunti Berautonomi Baoting Li dan Miao

Pilih hotel dengan balcony terbaik anda di Kaunti Berautonomi Baoting Li dan Miao dan lengkapkan tempahan sekarang. Nikmati diskaun eksklusif ahli.

Leret ke bawah untuk melihat lebih banyak
Tapis mengikut:
Penarafan bintang hotel
≤2345
Penarafan Tetamu
Terbaik 9+Hebat 8+Bagus 7+Baik 6+

Hotel di Kaunti Berautonomi Baoting Li dan Miao dengan balcony

Jom lihat pilihan hotel kami dengan balcony di Kaunti Berautonomi Baoting Li dan Miao
Paling Popular
Harga Terendah
Paling hampir ke pusat bandar
Mendapat Ulasan Terbaik
99+
Hotel berhampiran Baoting Mount Qixian Tourist Resort,Kaunti Berautonomi Baoting Li dan Miao
Kemudahan pilihan: Kolam Renang, Spa
Cemerlang
3527 ulasan
9.4/10
1 malam
Daripada PKR 18,394
Semak Ketersediaan
77
Hotel berhampiran Baoting Downtown,Kaunti Berautonomi Baoting Li dan Miao
The Tianyi Boutique Hotel (Baoting Qixian Square) is an ideal spot for travelers wanting to discover the city. The Tianyi Boutique Hotel (Baoting Qixian Square) is an ideal choice for travelers who want to take in the sights and sounds of Baoting. In terms of transportation, Sanya Phoenix International Airport is approximately 47km away. The nearest airport is Sanya Phoenix International Airport, approximately 47km away. There is no shortage of things to see in the area, with the Qixian Square, Hainan Seven Fairies Hot Spring Water Festival and Maonong Reservoir all nearby. At the end of a busy day, travelers can unwind and relax in the hotel or go out and enjoy the city. Guests of this Baoting hotel can make use of the parking facilities. According to our guests, this hotel provides a very high level of service. This hotel is the usual choice for a large number of business travelers.

"這家酒店真心值得推薦!前台服務特別熱情,辦理入住全程笑臉相迎,還主動幫忙提行李。房間衞生做得到位,床單被褥乾淨無異味,衞生間的水跡也拖得很乾凈。最貼心的是有專屬停車場,停車方便又安全,自駕出行的朋友選它準沒錯!"
449 ulasan
8.8/10
1 malam
Daripada PKR 5,196
Semak Ketersediaan
99+
Hotel berhampiran Baoting Mount Qixian Tourist Resort,Kaunti Berautonomi Baoting Li dan Miao
Kemudahan pilihan: Pemandangan pergunungan, Kolam Renang
Bagus
707 ulasan
9.2/10
1 malam
Daripada PKR 19,466
Semak Ketersediaan
99+
Hotel berhampiran Yanoda Rainforest Cultural Tourism Zone/Binglanggu,Kaunti Berautonomi Baoting Li dan Miao
Kemudahan pilihan: Kolam Renang, Taman
Bagus
588 ulasan
9.2/10
1 malam
Daripada PKR 12,373
Semak Ketersediaan
99+
Hotel di Kaunti Berautonomi Baoting Li dan Miao
Kemudahan pilihan: Kolam Renang, Bar
Baik
768 ulasan
9.0/10
1 malam
Daripada PKR 30,230
Semak Ketersediaan
99+
Hotel di Kaunti Berautonomi Baoting Li dan Miao
Kemudahan pilihan: Pemandangan pergunungan, Taman, Spa
Terbaik
234 ulasan
9.8/10
1 malam
Daripada PKR 31,055
Semak Ketersediaan
99+
Hotel berhampiran Baoting Downtown,Kaunti Berautonomi Baoting Li dan Miao
Kemudahan pilihan: Pemandangan pergunungan, Pemandangan kota, Kolam Renang
Cemerlang
1096 ulasan
9.5/10
1 malam
Daripada PKR 10,970
Semak Ketersediaan
99+
Hotel berhampiran Baoting Mount Qixian Tourist Resort,Kaunti Berautonomi Baoting Li dan Miao
Kemudahan pilihan: Kolam Renang, Taman
331 ulasan
8.9/10
1 malam
Daripada PKR 13,857
Semak Ketersediaan
99+
Hotel berhampiran Baoting Downtown,Kaunti Berautonomi Baoting Li dan Miao
Kemudahan pilihan: Kolam Renang
463 ulasan
8.7/10
1 malam
Daripada PKR 11,341
Semak Ketersediaan
99+
Hotel berhampiran Yanoda Rainforest Cultural Tourism Zone/Binglanggu,Kaunti Berautonomi Baoting Li dan Miao
Kemudahan pilihan: Pemandangan pergunungan, Kolam renang peribadi, Taman
Cemerlang
102 ulasan
9.5/10
1 malam
Daripada PKR 32,375
Semak Ketersediaan
Lihat semua hotel dengan balcony di Kaunti Berautonomi Baoting Li dan Miao

Terokai Ulasan Tetamu Hotel di Kaunti Berautonomi Baoting Li dan Miao

Lihat semua
Semak ulasan daripada pelancong lain untuk membantu anda mencari penginapan yang sempurna

Qixianling Zhongnan Hot Spring Apartment Hotel

9.5/10
Cemerlang
Disiarkan pada5 Mac 2026|Business Rainforest Room
CNPengguna Tetamu
這個價格性價比還是很高的。 設施:住的公寓樓不帶泡池的房間,公寓樓衹有兩層,感覺樓應該是舊樓但是內部絕對重新裝修過,房間很大,設施也比較新,木質的裝修風格。因為是新房間,衞生也挺好的,衞生間比較大,陽台門窗封閉都不錯。車可以停到公寓樓門口非常方便。 環境:在熱帶雨林裏面,有點峇裏島烏布的感覺。 服務:酒店前台、早餐還有管理泳池温泉的工作人員都很友好,體驗了户外私湯温泉,可能我住的時候是淡季,需要提前預約放水,整個園區就我一個池子有温泉水,一個人在樹林子裏泡的,體驗比較獨特。 一個人旅行又是淡季人少,感到晚上在雨林還是有點害怕。好在房間夜晚也算温馨,床品舒適,治癒了我。值得一提的是,我的房間正對着七仙嶺,坐在床上可以看到,也算沒有白來。 需要提高的有兩點,一是估計是淡季公寓樓晚上樓道沒開燈,烏漆嘛黑有點害怕,安全也是個問題。二是洗澡熱水需要放五分鐘以上。別的都滿意!
Harga satu malam bermula:PKR 12,001

Baoting ShuangDa Luxury Hot Spring Hotel

9.1/10
Baik
Disiarkan pada18 Okt 2025|Bilik queen mewah
CNShengcheng
酒店衞生還可以,不是特別新,但是也不算顯舊。温泉和泳池應該是它的特色,但是我到得比較晚,所以並沒有體驗。 酒店並沒有洗衣房,而保亭地區玩水項目的景區又很多,因此顯得很不方便。選擇他是因為他是保亭縣離呀諾達最近的像樣酒店(除了呀諾達內部的酒店)。 另需要提一嘴的事情是,酒店處在比較孤立的郊外,因此停車場的蚊子較多且很毒。同時酒店還要收取300元,還是200元的按金,這個年頭還收按金酒店不多了,這點比較影響體驗,畢竟房間裏也沒有什麼值錢的東西,會遭到破壞或者失竊的風險。通過按金來約束我們這些普通旅客,而不是別有用心之人,實在是麻煩。不過退按金的時候還是比較爽快且高效。 總的來説,如果想來保亭玩還是建議住在三亞,沒必要住在保亭受罪,感覺除了神玉島,可能沒有什麼合適的其他選擇。
Harga satu malam bermula:PKR 10,640

BAOTING DIAMOND RESORT

9.0/10
Baik
Disiarkan pada2 Mei 2026|Suite Percutian - 2-Bilik, Pemandangan Taman (2 ruang tamu)
CNPengguna Tetamu
入住的時候,服務員也不説,晚上20點到凌晨一點停電,夏天,夏天,夏天的保亭市區,你們可以腦補一下,沒有空調,電蚊香也不能用,熱,超級多的蚊子咬,血壓高,心臟病要犯了! 打電話前台沒人接,電梯下樓想離開也停了,供電局説,已經通知了,今晚停電!商家知道的! 所以啊,大家知道吧!就是不告訴你停電的事,然後能買一間房就多買一間,管你呢? 還有,房間極其不隔音,陽台下水道流水聲音很大,影響睡眠! 希望大家評論要憑良心,不要誤導別人,最後受害的還是我們大家。
Harga satu malam bermula:PKR 12,537

Binglangbolong gu Inn

9.0/10
Baik
Disiarkan pada22 Mac 2026
Lianxinrushui
房間很大,浴室很大,露台超大。房間備品也還可以。由於是吊腳樓一樓的房間,採光稍有不足,但好在露台有頂棚,基本上可以全天待在露台上,二樓視野好很多,但全天太陽直曬,沒有陽傘。房間裏還有反映當地民俗文化的書,非常贊! 由於在雨林裏,蚊子不僅多而且威力巨大,但露台上不能點明火蚊香,所以需要提前帶好防蚊噴霧。 早餐非常一般,和價格相匹配。但風景很好,也算是一種補償了。 電瓶車接送隨叫隨到,也很及時。 各部門領導服務態度都很好。 景區的大喇叭每天早上八點半開始,下午五點半結束,然後晚上六點半到八點是篝火晚會。想要睡懶覺是萬萬不可能的。 但是空氣實在是太好,於是一切不完美就都是可以接受的了
Harga satu malam bermula:PKR 6,392

Baoting Hotel

9.0/10
Baik
Disiarkan pada13 Apr 2026|Bilik Standard 2-katil
CNBeicunliudada
它和隔壁的維也納是一家,泳池、餐廳共用,個人覺得迎賓館更划算,但是38一位的早餐不值。位置稍偏,賓館附近沒什麼像樣的飯館。不過保亭縣城不大,從賓館去縣城中心的七仙廣場也就一公里的樣子。七仙廣場晚上相當出片。美中不足的是四樓房間因日曬較熱,空調降温較慢。
Harga satu malam bermula:PKR 5,403

Kangle Hot Spring Hotel

8.9/10
Disiarkan pada10 Feb 2026
Pengguna Tetamu
温泉度假酒店,裝修設施環境各方面都不錯,重點是價位十分友好!有舒適的客房和安靜的周邊環境,酒店裡的餐廳做飯也不錯。整體來説非常方便。泳池有兩個,都很大。温泉的老師傅很負責也很熱情。
Harga satu malam bermula:PKR 11,341

Baoting Rainforest Fairyland Resort & Spa Qixian Mount

8.7/10
Disiarkan pada6 Mei 2026
CNKangyanglvyouzhiku
這次入住的房間陽台有獨立温泉池,可以眺望七仙嶺美景,前台接待小哥(小李)專業熱情,很不錯!在獨立空間泡温泉很值得推薦。餐廳點餐價格和味道都不過,推薦晚餐去餐廳。早上自助餐豐富,在去過的度假酒店中是很厚道的。酒店晚上的景色很魔幻,熱帶雨林~一步一景~特色泡池,都是可圈可點的。早上是在🐓的鳴叫中醒來,還有美麗孔雀🦚的高亢鳴叫。酒店文化是主推民族文化+傳統文化。美中不足的是上午十一點離店時,大堂外面的一位員工,始終低頭玩手機,不和客人告別,沒有任何語言、專心盯着手機屏幕…
Harga satu malam bermula:PKR 18,889

Yeyun Yashe Hotel

8.7/10
Disiarkan pada29 Mac 2024
Pengguna Tetamu
房間設施設備都很齊全,床上用品也很舒適,而且環境很好,好安靜,真是適合出差。下次出差還來,主要店裡人都好熱情🤛
Harga satu malam bermula:PKR 6,599

Blonsay Tropical Rainforest Resort Hotel

8.2/10
Disiarkan pada10 Nov 2025|Licun Pool Villa King-size Room
RUАхмад-Рамез Кассу
It was wonderful place, time and accumodation. We would like to stay there more and more. Very fresh and tasty breakfast, very kind and helpful personel, they solved all our issues and we did almost whatw planned to do. Thank you so much. Views and swimming pool are great.
Harga satu malam bermula:PKR 8,949

Qixian Yaochi Hot Spring Resort

7.5/10
Disiarkan pada29 Jun 2025
Pengguna Tetamu
環境不錯,但是首先我們兩人入住,衹給一張房卡,提出兩張才方便出入,前台説系統設定每房衹有一張,這是什麼操作?😂第二,我們準備泡温泉,叫酒店車,結果等了10分鐘還沒有,乾脆自己走。第三,最不可以接受的就是床上竟然有一堆小蟲子😱😱枕頭底下,幸好準備拿開一個枕頭,睡另一個,才發現,否則……
Harga satu malam bermula:PKR 11,383

Soalan Lazim

Berapakah harga purata hotel di Baoting pada hujung minggu ini?

Berdasarkan data Trip.com sepanjang 12 bulan terkini, harga purata hotel 3 bintang di Baoting pada hujung minggu ini ialah sekitar PKR 32,596 setiap malam, manakala hotel 4 bintang berharga sekitar PKR 46,712 setiap malam. Jika anda mencari penginapan yang lebih mewah, hotel 5 bintang di Baoting biasanya berharga sekitar PKR 83,020 setiap malam. Bandingkan harga dan pilihan yang tersedia untuk mendapatkan penginapan yang paling sesuai dengan bajet anda.

Berapakah biasanya kos hotel di Baoting pada hari bekerja?

Berdasarkan data terkini selama 12 bulan daripada Trip.com, harga purata untuk hotel 3 bintang di Baoting pada hari bekerja ialah PKR 32,540 setiap malam. Untuk hotel 4 bintang, anda boleh menjangkakan kos sekitar PKR 46,103 setiap malam. Jika anda mencari penginapan mewah, hotel 5 bintang di Baoting lazimnya berharga PKR 82,813 setiap malam pada hari bekerja.

Apakah tempat penginapan terbaik di Baoting?

Beberapa tempat penginapan terbaik di Baoting terletak berhampiran tarikan popular seperti Yanoda Tropical Rainforest, Bing Lang Gu dan Qixianling Hot Springs National Forest Park, menjadikannya pilihan yang sesuai untuk pelancong yang ingin menerokai tarikan utama dengan lebih mudah dan menjimatkan masa perjalanan.

Manakah hotel di Baoting yang paling sesuai untuk pasangan?

Pasangan yang melawat Baoting sering memberikan penilaian tinggi kepada hotel seperti Narada Resort & Spa Qixian Mount (daripada PKR 17,722) Antara pilihan popular lain untuk pasangan di Baoting ialah Shenyudao Holiday Hotel (daripada PKR 32,801) dan Yushe Heting Wenquan Resort Hotel (daripada PKR 13,798).

Manakah hotel di Baoting yang paling sesuai untuk keluarga?

Keluarga yang melawat Baoting selalunya memilih hotel seperti Narada Resort & Spa Qixian Mount (daripada PKR 17,722), Yanoda Rainforest No.1 Hotel (daripada PKR 13,137) dan Naxiangshan Rainforest Resort Hotel (Baoting Yanoda Store) (daripada PKR 20,656), yang terkenal dengan ciri mesra keluarga seperti bilik keluarga yang luas dan perkhidmatan mesra kanak-kanak.

Apakah hotel terbaik di Baoting berhampiran Yanoda Tropical Rainforest?

Beberapa hotel terbaik di Baoting berhampiran Yanoda Tropical Rainforest termasuk Yanoda Rainforest No.1 Hotel (daripada PKR 13,137), Naxiangshan Rainforest Resort Hotel (Baoting Yanoda Store) (daripada PKR 20,656) dan Blonsay Tropical Rainforest Resort Hotel (daripada PKR 10,245), semuanya menawarkan akses mudah ke Yanoda Tropical Rainforest, menjadikannya pilihan ideal untuk pelawat yang ingin menerokai kawasan tersebut.

Apakah hotel yang popular di Baoting?

Baoting mempunyai banyak hotel yang popular. Sama ada anda melancong atas urusan perniagaan ataupun bercuti, Narada Resort & Spa Qixian Mount (daripada PKR 17,722), Yanoda Rainforest No.1 Hotel (daripada PKR 13,137) dan Naxiangshan Rainforest Resort Hotel (Baoting Yanoda Store) (daripada PKR 20,656) merupakan hotel pilihan.

Manakah hotel mesra haiwan peliharaan di Baoting?

Manakah hotel di Baoting mempunyai spa yang berbaloi untuk dialami?

Manakah hotel di Baoting yang mempunyai mata air panas?

Manakah hotel di Baoting yang mempunyai kolam renang?

Manakah hotel di Baoting yang menyediakan sarapan pagi yang sangat baik?

Bagaimana mendapatkan tawaran hebat untuk hotel di Baoting?

Trip.com menyediakan pelbagai promosi dan diskaun untuk pengguna sepanjang tahun. Anda boleh semak halaman promosi untuk melihat promosi yang tersedia di Trip.com.

Maklumat Hotel Kaunti Berautonomi Baoting Li dan Miao dengan balcony

Bilangan Hotel32
Bilangan Ulasan11,838
Harga TertinggiPKR 331,584
Harga TerendahPKR 9,816
Harga Purata (Hari Bekerja)PKR 28,202
Harga Purata (Hujung Minggu)PKR 28,395