Canoa Quebrada

Hotel Canoa Quebrada dengan Sarapan

Pilih hotel dengan breakfast terbaik anda di Canoa Quebrada dan lengkapkan tempahan sekarang. Nikmati diskaun eksklusif ahli.

Leret ke bawah untuk melihat lebih banyak
Tapis mengikut:
Penarafan bintang hotel
≤2345
Penarafan Tetamu
Terbaik 9+Hebat 8+Bagus 7+Baik 6+

Hotel Canoa Quebrada Popular dengan Sarapan

Jom lihat pilihan hotel kami dengan breakfast di Canoa Quebrada
Paling Popular
Harga Terendah
Paling hampir ke pusat bandar
Mendapat Ulasan Terbaik
99+
Hotel di Canoa Quebrada
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan, Perkhidmatan dobi, Restoran
Hebat
103 ulasan
9.0/10
1 malam
Daripada RM167
Semak Ketersediaan
99+
Hotel di Canoa Quebrada
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan, Perkhidmatan dobi, Restoran
Hebat
519 ulasan
9.3/10
1 malam
Daripada RM266
Semak Ketersediaan
99+
Hotel di Canoa Quebrada
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan
Hebat
52 ulasan
9.0/10
1 malam
Daripada RM92
Semak Ketersediaan
99+
Hotel di Canoa Quebrada
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan, Perkhidmatan dobi
Sangat Baik
7 ulasan
8.1/10
1 malam
Daripada RM115
Semak Ketersediaan
99+
Hotel di Canoa Quebrada
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan
Sangat Baik
351 ulasan
8.7/10
1 malam
Daripada RM226
Semak Ketersediaan
40
Hotel di Canoa Quebrada
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan, Perkhidmatan dobi, Restoran
Hebat
20 ulasan
9.1/10
1 malam
Daripada RM228
Semak Ketersediaan
99+
Hotel di Canoa Quebrada
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan
Sangat Baik
47 ulasan
8.8/10
1 malam
Daripada RM116
Semak Ketersediaan
80
Hotel di Canoa Quebrada
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan
Sangat Baik
25 ulasan
8.9/10
1 malam
Daripada RM138
Semak Ketersediaan
52
Hotel di Canoa Quebrada
Kemudahan pilihan: Restoran
Sangat Baik
6 ulasan
8.8/10
1 malam
Daripada RM241
Semak Ketersediaan
37
Hotel di Canoa Quebrada
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan
Baik
38 ulasan
7.8/10
1 malam
Daripada RM136
Semak Ketersediaan
Lihat semua hotel dengan breakfast di Canoa Quebrada

Terokai Ulasan Tetamu Hotel di Canoa Quebrada

Lihat semua
Semak ulasan daripada pelancong lain untuk membantu anda mencari penginapan yang sempurna

Jardim Dos Orixás

9.3/10
Hebat
Disiarkan pada2 Jun 2025
Pengguna Tetamu
An absolute gem of a hotel in Canoa Quebrada. Everyone is friendly, kind, and helpful. The garden is absolutely beautiful. Breakfast offers many options and is delicious. The room has A/C and is comfortable and quiet. It's also walking distance to the beach and to Broadway. You really can't ask for more when traveling. 
Harga satu malam bermula:RM133

Hotel Pousada Canoa Quebrada

8.8/10
Sangat Baik
Disiarkan pada8 Jul 2025
Miro5468
Excelente hospedagem com certeza retornarei
Harga satu malam bermula:RM205

Soalan Lazim

Apakah hotel dengan Sarapan pagi yang popular di Canoa Quebrada?

Sama ada anda ke Canoa Quebrada untuk perniagaan atau pelancongan, Hotel Pousada Canoa Quebrada (daripada RM204) , Jardim Dos Orixás (daripada RM143) dan Pousada Tranquilandia Village (daripada RM276) merupakan hotel-hotel pilihan.

Berapakan harga purata untuk hotel dengan Sarapan pagi di Canoa Quebrada?

Bagi hotel dengan Sarapan pagi di Canoa Quebrada, harga purata pada hari bekerja ialah RM254, dan harga purata pada hujung minggu (Jumaat–Sabtu) ialah RM279.

Manakah hotel dengan Sarapan pagi di Canoa Quebrada yang membenarkan bawa haiwan peliharaan?

Hotel Pousada Canoa Quebrada (daripada RM204) dan Pousada la Goduria (daripada RM116) membenarkan haiwan peliharaan dibawa. Menginap dengan haiwan peliharaan anda bersama!

Apakah promosi yang tersedia untuk hotel dengan Sarapan pagi di Canoa Quebrada?

Trip.com menyediakan pelbagai promosi dan diskaun untuk pengguna sepanjang tahun. Anda boleh semak halaman promosi untuk melihat promosi yang tersedia pada Trip.com.

Maklumat Hotel Canoa Quebrada dengan breakfast

Bilangan Hotel19
Bilangan Ulasan598
Harga Purata (Hari Bekerja)RM254
Harga Purata (Hujung Minggu)RM279