Ciudad Del Carmen

Hotel Ciudad Del Carmen dengan Sarapan

Pilih hotel dengan breakfast terbaik anda di Ciudad Del Carmen dan lengkapkan tempahan sekarang. Nikmati diskaun eksklusif ahli.

Leret ke bawah untuk melihat lebih banyak
Tapis mengikut:
Penarafan bintang hotel
≤2345
Penarafan Tetamu
Terbaik 9+Hebat 8+Bagus 7+Baik 6+

Hotel Ciudad Del Carmen Popular dengan Sarapan

Jom lihat pilihan hotel kami dengan breakfast di Ciudad Del Carmen
Paling Popular
Harga Terendah
Paling hampir ke Pusat Bandar
Mendapat Ulasan Terbaik
78
Hotel di Ciudad Del Carmen
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan, Perkhidmatan dobi, Restoran
Sangat Baik
96 ulasan
8.6/10
1 malam
Daripada PLN 185
Semak Ketersediaan
43
Hotel di Ciudad Del Carmen
Penginapan di Eurohotel menempatkan anda di tengah-tengah Ciudad Del Carmen, berdekatan dengan Muzium Victoriano Nieves Cespedes dan 9 minutes by foot from Taman Zaragoza. Hotel ini berada 1.4 km dari Gereja Our Lady of Carmen dan 1.4 km dari Pusat Kebudayaan Universiti. Berseronoklah dengan kemudahan rekreasi seperti kolam renang terbuka atau kecapi pemandangan dari taman. Ciri-ciri tambahan di hotel ini termasuklah akses Internet wayarles percuma, bantuan pelancongan/tiket dan dewan sambutan. Di Eurohotel, nikmati sajian yang memuaskan di restoran.Sarapan Eropah disediakan pada setiap hari dari 7:30 hingga 11:30 dengan dikenakan bayaran. Kemudahan yang ditampilkan adalah termasuk meja/kaunter hadapan 24 jam, tempat simpanan bagasi dan lif. Tempat letak kenderaan sendiri percuma terdapat di tapak hartanah. Selesakan diri anda di salah satu daripada 80 bilik berhawa dingin yang menampilkan televisyen skrin rata. Akses Internet wayarles percuma membolehkan anda sentiasa berhubung, manakala program satelit disediakan untuk hiburan anda. Bilik mandi persendirian dengan pancuran mandi menampilkan hulu semburan mandi hujan dan kelengkapan dandanan diri percuma. Kemudahan yang disediakan merangkumi telefon serta peti besi dan meja.

"Amazing place with huge swimming pool and free water. Sparkling clean, excellent staff and great location."
Sangat Baik
80 ulasan
8.0/10
1 malam
Daripada PLN 116
Semak Ketersediaan
49
Hotel di Ciudad Del Carmen
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan
Sangat Baik
104 ulasan
8.4/10
1 malam
Daripada PLN 253
Semak Ketersediaan
73
Hotel di Ciudad Del Carmen
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan, Perkhidmatan dobi, Restoran
Hebat
42 ulasan
9.3/10
1 malam
Daripada PLN 236
Semak Ketersediaan
99+
Hotel di Ciudad Del Carmen
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan, Perkhidmatan dobi, Restoran
Sangat Baik
61 ulasan
8.9/10
1 malam
Daripada PLN 244
Semak Ketersediaan
46
Hotel di Ciudad Del Carmen
Kemudahan pilihan: Perkhidmatan dobi
Sangat Baik
42 ulasan
8.5/10
1 malam
Daripada PLN 138
Semak Ketersediaan
40
Hotel di Ciudad Del Carmen
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan, Perkhidmatan dobi, Restoran
Sangat Baik
91 ulasan
8.5/10
1 malam
Daripada PLN 251
Semak Ketersediaan
11
Hotel di Ciudad Del Carmen
Offering an outdoor pool, free private parking and a restaurant, Hotel Plaza Mirador, Ciudad del Carmen is located 1.7 km from Carmen XXI Convention Center. This 4-star hotel features free Wi-Fi, room service and 24-hour front desk. The hotel offers city views and a solarium. The hotel offers air-conditioned rooms with a desk, safe, flat-screen TV and private bathroom with shower. All rooms at Hotel Plaza Mirador de Ciudad del Carmen include bed linens and towels. Ciudad del Carmen International Airport is 5 km from the hotel.
Sangat Baik
6 ulasan
8.0/10
1 malam
Daripada PLN 155
Semak Ketersediaan
56
Hotel di Ciudad Del Carmen
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan, Perkhidmatan dobi
Sangat Baik
30 ulasan
8.2/10
1 malam
Daripada PLN 205
Semak Ketersediaan
46
Hotel di Ciudad Del Carmen
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan, Dapur, Restoran
Hebat
50 ulasan
9.0/10
1 malam
Daripada PLN 267
Semak Ketersediaan
Lihat semua hotel dengan breakfast di Ciudad Del Carmen

Terokai Ulasan Tetamu Hotel di Ciudad Del Carmen

Lihat semua
Semak ulasan daripada pelancong lain untuk membantu anda mencari penginapan yang sempurna

One Ciudad del Carmen Concordia

8.7/10
Sangat Baik
Disiarkan pada4 Jul 2026
MXPengguna Tetamu
Servicio decente y habitaciónes limpias
Harga satu malam bermula:PLN 214

La Venta Inn Ciudad del Carmen

8.3/10
Sangat Baik
Disiarkan pada9 Dis 2023
ISAAC
Reserve por medio de tripp.com y fue horrible ek hotel no reconoció mi reserva solo reconocen de booking y de ******* me dijeron en la administración Asi que tuve que esperar mucho para que Reconocieran mi pago y reserva El buffet fue pesimo el 8 de diciembre de 2023 porque según estaban ocupados para un evento que tendrian asi que la variedad y la comida era muuuy escasa pesimo servicio del restaurante
Harga satu malam bermula:PLN 202

Soalan Lazim

Apakah hotel dengan Sarapan pagi yang popular di Ciudad Del Carmen?

Berapakan harga purata untuk hotel dengan Sarapan pagi di Ciudad Del Carmen?

Bagi hotel dengan Sarapan pagi di Ciudad Del Carmen, harga purata pada hari bekerja ialah PLN 350, dan harga purata pada hujung minggu (Jumaat–Sabtu) ialah PLN 343.

Apakah promosi yang tersedia untuk hotel dengan Sarapan pagi di Ciudad Del Carmen?

Trip.com menyediakan pelbagai promosi dan diskaun untuk pengguna sepanjang tahun. Anda boleh semak halaman promosi untuk melihat promosi yang tersedia pada Trip.com.

Maklumat Hotel Ciudad Del Carmen dengan breakfast

Bilangan Hotel14
Bilangan Ulasan874
Harga Purata (Hari Bekerja)PLN 350
Harga Purata (Hujung Minggu)PLN 343