De Panne

Hotel dengan Wifi di De Panne

Pilih hotel dengan Wifi terbaik anda di De Panne dan lengkapkan tempahan sekarang. Nikmati diskaun eksklusif ahli.

Leret ke bawah untuk melihat lebih banyak
Tapis mengikut:
Penarafan bintang hotel
≤2345
Penarafan Tetamu
Terbaik 9+Hebat 8+Bagus 7+Baik 6+

Hotel De Panne Popular dengan WiFi

Jom lihat pilihan hotel kami dengan Wifi di De Panne
Paling Popular
Harga Terendah
Paling hampir ke Pusat Bandar
Mendapat Ulasan Terbaik
83
Hotel di De Panne
Dengan penginapan di Hotel ibis De Panne, anda akan berada betul-betul di tengah De Panne, hanya 4 minit memandu dari Plopsaland De Panne dan 7 minit dari Pantai De Panne. Hotel ini berada 19.4 km dari Pantai Malo-les-Bains dan 1.2 km dari Pusat Pendidikan Alam Semula Jadi dan Pelawat Flemish. Gunakan peluang rekreasi seperti basikal sewa atau kemudahan lain yang termasuk akses Internet wayarles percuma dan bantuan pelancongan/tiket. Hotel ini juga menampilkan dewan bankuet dan mesin layan diri. Dapatkan sesuatu untuk dimakan di bar/deli snek yang disediakan untuk tetamu Hotel ibis De Panne. Akhiri hari anda dengan menikmati minuman di bar/ruang istirahat. Sarapan bufet disediakan pada setiap hari dari 6:30 hingga 10:00 dengan dikenakan bayaran. Kemudahan yang ditampilkan adalah termasuk pusat perniagaan, daftar masuk ekspres dan daftar keluar ekspres. Ada rancangan acara di De Panne? hotel ini mempunyai ruang berukuran 151 kaki persegi (14 meter persegi) yang terdiri daripada ruang persidangan dan sebuah bilik mesyuarat. Letak kenderaan sendiri (tertakluk pada bayaran) terdapat di tapak hartanah. Selesakan diri anda di salah satu daripada 79 bilik berhawa dingin yang menampilkan televisyen skrin rata. Akses Internet wayarles percuma membolehkan anda sentiasa berhubung, manakala program satelit disediakan untuk hiburan anda. Bilik mandi persendirian dengan pancuran mandi menampilkan kelengkapan dandanan diri percuma dan pengering rambut. Kemudahan yang disediakan merangkumi telefon serta meja dan seterika/papan seterika.

"Used for Plopsaland De Panne, parked on the street for free outside (free from 6pm-10am) and breakfast had fair options. Good size room and comfy bed"
Sangat Baik
54 ulasan
8.3/10
1 malam
Daripada PHP 7,698
Semak Ketersediaan
56
Hotel di De Panne
Apabila anda menginap di Hotel Villa Select di De Panne, anda akan berada di pantai, dalam lingkungan 5 minit memandu dari Pantai De Panne dan Plopsaland De Panne. Hotel pantai ini berada 20.9 km dari Pantai Malo-les-Bains dan 1.7 km dari Muzium Paul Delvaux. Bersantai di pantai persendirian atau berseronok dengan kemudahan rekreasi lain seperti kolam renang tertutup dan sauna. Ciri-ciri tambahan di hotel ini termasuklah akses Internet wayarles percuma dan perkhidmatan rencam. Dapatkan santapan anda di restoran di hotel, di mana anda boleh menikmati pemandangan lautan, atau memilih untuk menjamu selera dalam bilik dengan menggunakan perkhidmatan bilik (semasa waktu terhad) yang ditawarkan. Akhiri hari anda dengan menikmati minuman di bar/ruang istirahat. Sarapan bufet disediakan pada setiap hari dari 8:00 hingga 10:00 dengan dikenakan bayaran. Kemudahan yang ditampilkan adalah termasuk pusat perniagaan, kakitangan berbilang bahasa dan tempat simpanan bagasi. Letak kenderaan sendiri (tertakluk pada bayaran) terdapat di tapak hartanah. Selesakan diri anda di salah satu daripada 12 bilik tamu yang menampilkan bar mini dan televisyen skrin rata. Akses Internet wayarles percuma membolehkan anda sentiasa berhubung, manakala program satelit disediakan untuk hiburan anda. Bilik mandi dilengkapkan dengan kelengkapan dandanan diri percuma dan pengering rambut. Kemudahan yang disediakan merangkumi peti besi muat komputer riba dan meja, manakala pengemasan disediakan setiap hari.
Sangat Baik
19 ulasan
8.9/10
1 malam
Daripada PHP 13,703
Semak Ketersediaan
60
Hotel di De Panne
Dengan penginapan di Ambassador Hotel di De Panne, anda akan berada berhampiran pantai, dalam lingkungan 5 minit memandu dari Plopsaland De Panne dan Muzium Paul Delvaux. Hotel ini berada 20.3 km dari Pantai Malo-les-Bains dan 0.9 km dari Pantai De Panne. Nikmati pelbagai jenis kemudahan rekreasi yang disediakan, termasuk sauna dan basikal sewa. Hotel ini juga menampilkan akses Internet wayarles percuma dan bantuan pelancongan/tiket. Nikmati juadah di restoran atau snek di salah sebuah daripada kedai kopi atau kafe. Atau, nikmatinya dalam bilik dengan menggunakan perkhidmatan bilik (semasa waktu terhad) di hotel. Akhiri hari anda dengan menikmati minuman di bar/ruang istirahat. Sarapan bufet percuma disajikan pada setiap hari dari 8:00 hingga 10:00. Kemudahan yang ditampilkan adalah termasuk surat khabar percuma di lobi, perkhidmatan pencucian kering/dobi dan meja/kaunter hadapan 24 jam. Letak kenderaan sendiri (tertakluk pada bayaran) terdapat di tapak hartanah. Inaplah di salah satu daripada 24 bilik tamu yang menampilkan televisyen skrin rata. Akses Internet wayarles percuma membolehkan anda sentiasa berhubung, manakala program kabel disediakan untuk hiburan anda. Bilik mandi persendirian dengan tab mandi atau pancuran menampilkan kelengkapan dandanan diri percuma dan pengering rambut. Kemudahan yang disediakan merangkumi telefon serta peti besi dan meja.
Hebat
32 ulasan
9.1/10
1 malam
Daripada PHP 10,446
Semak Ketersediaan
99
Hotel di De Panne
Dengan penginapan di C-Hotels Continental di De Panne, anda akan berada berhampiran pantai, dalam lingkungan 5 minit memandu dari Plopsaland De Panne dan Muzium Paul Delvaux. Hotel ini berada 20.6 km dari Pantai Malo-les-Bains dan 0.6 km dari Pantai De Panne. Sarapan bufet disediakan pada setiap hari dari 8:00 hingga 11:00 dengan dikenakan bayaran. Meja hadapan disediakan dengan kakitangan semasa waktu terhad. Selesakan diri anda di salah satu daripada 70 bilik berhawa dingin yang menampilkan bar mini dan televisyen skrin rata. Akses Internet wayarles percuma membolehkan anda sentiasa berhubung, manakala program kabel disediakan untuk hiburan anda. Bilik mandi dilengkapkan dengan pancuran mandi dan kelengkapan dandanan diri percuma. Kemudahan yang disediakan merangkumi peti besi, manakala pengemasan disediakan setiap hari dan katil bayi/kot (surcaj) boleh diminta.

"Super nice hotel"
Sangat Baik
66 ulasan
8.8/10
1 malam
Daripada PHP 9,727
Semak Ketersediaan
54
Hotel di De Panne
Apabila anda menginap di Hotel Cecil in De Panne, anda akan berada di tepi laut, hanya 5 minit memandu dari Plopsaland De Panne dan 9 minit dari Pantai De Panne. Hotel ini berada 20.4 km dari Pantai Malo-les-Bains dan 2 km dari Muzium Paul Delvaux. Nikmati pemandangan dari teres dan gunakan kemudahan seperti akses Internet wayarles percuma dan mesin layan diri. Puaskan selera anda di masakan Belgium di De Lantaern, sebuah restoran yang menampilkan bar/ruang istirahat. Tempat makan juga tersedia di kedai kopi atau kafe. Kemudahan yang ditampilkan adalah termasuk tempat simpanan bagasi, peti simpan selamat di meja/kaunter hadapan dan mesin layan diri. Tempat letak kenderaan terhad terdapat di tapak hartanah. Inaplah di salah satu daripada 22 bilik tamu yang menampilkan televisyen skrin rata. Akses Internet wayarles percuma membolehkan anda sentiasa berhubung, manakala program kabel disediakan untuk hiburan anda. Bilik mandi dilengkapkan dengan pancuran mandi dan pengering rambut. Kemudahan yang disediakan merangkumi peti besi, manakala pengemasan disediakan setiap hari dan katil bayi/kot (surcaj) boleh diminta.

"Tout est parfait !  Rien à dire,  Nous avons trouvé notre hôtel préféré de la panne :)"
Sangat Baik
25 ulasan
8.3/10
1 malam
Daripada PHP 8,817
Semak Ketersediaan
32
Hotel di De Panne
Dengan penginapan di pangsapuri ini in De Panne, anda hanya 3-minute walk from Pantai De Panne dan dalam 4 minutes by car from Plopsaland De Panne. Pangsapuri ini berada 20.2 km dari Pantai Malo-les-Bains dan 1.9 km dari Pusat Pendidikan Alam Semula Jadi dan Pelawat Flemish. Nikmati pemandangan dari teres. Kemudahan yang ditampilkan adalah termasuk kakitangan berbilang bahasa dan perpustakaan. Selesakan diri anda dalam pangsapuri ini, menampilkan sebuah dapur dengan sebuah peti sejuk serta sebuah ketuhar. Akses Internet wayarles percuma memastikan anda kekal terhubung serta rancangan kabel tersedia untuk hiburan anda.Kemudahan termasuk sebuah ketuhar gelombang mikro dan sebuah pembancuh kopi/teh.
Sangat Baik
8.3/10
Semak Ketersediaan
96
Hotel di De Panne
Apabila anda menginap di Hotel La Terrasse di De Panne, anda akan berada di tepi lautan, dalam lingkungan 5 minit memandu dari Pantai De Panne dan Plopsaland De Panne. Hotel pantai ini berada 20.7 km dari Pantai Malo-les-Bains dan 1.8 km dari Muzium Paul Delvaux. Berseronoklah dengan kemudahan rekreasi seperti basikal sewa atau kecapi pemandangan dari teres. Hotel ini juga menampilkan akses Internet wayarles percuma, perkhidmatan rencam dan dewan bankuet. Nikmati juadah di restoran ataupun berjamu selera dalam bilik dengan menggunakan perkhidmatan bilik di hotel. Hilangkan dahaga anda dengan minuman kegemaran anda di bar/ruang istirahat. Sarapan percuma disertakan. Kemudahan yang ditampilkan adalah termasuk tempat simpanan bagasi, kemudahan dobi dan peti simpan selamat di meja/kaunter hadapan. Selesakan diri anda di salah satu daripada 16 bilik tamu yang menampilkan bar mini dan televisyen skrin rata. Akses Internet wayarles percuma membolehkan anda sentiasa berhubung, manakala program kabel disediakan untuk hiburan anda. Bilik mandi dilengkapkan dengan kelengkapan dandanan diri percuma dan pengering rambut. Kemudahan yang disediakan merangkumi peti besi dan meja.
Sangat Baik
15 ulasan
8.0/10
1 malam
Daripada PHP 11,547
Semak Ketersediaan
99+
Hotel di De Panne
Dengan penginapan di Hotel Iris, anda akan berada betul-betul di tengah De Panne, dalam lingkungan 5 minit memandu dari Plopsaland De Panne dan Muzium Paul Delvaux. Hotel ini berada 20.4 km dari Pantai Malo-les-Bains dan 1 km dari Pantai De Panne. Nikmati pelbagai jenis kemudahan rekreasi yang disediakan, termasuk pusat kecergasan dan kolam renang terbuka bermusim. Hotel ini juga menampilkan akses Internet wayarles percuma, perkhidmatan rencam dan pendiangan di lobi. Gunakan perkhidmatan bilik (semasa waktu terhad) di hotel. Akhiri hari anda dengan menikmati minuman di bar/ruang istirahat. Sarapan bufet percuma disajikan pada setiap hari dari 8:30 hingga 10:00. Kemudahan yang ditampilkan adalah termasuk kakitangan berbilang bahasa, tempat simpanan bagasi dan peti simpan selamat di meja/kaunter hadapan. Hotel ini mempunyai 2 bilik mesyuarat yang tersedia untuk acara. Letak kenderaan sendiri (tertakluk pada bayaran) terdapat di tapak hartanah. Selesakan diri anda di salah satu daripada 24 bilik berhawa dingin yang menampilkan bar mini dan Televisyen LED. Akses Internet wayarles percuma disediakan untuk membolehkan anda sentiasa berhubung. Bilik mandi dilengkapkan dengan kelengkapan dandanan diri percuma dan pengering rambut. Kemudahan yang disediakan merangkumi peti besi dan meja, manakala pengemasan disediakan setiap hari.

"Vriendelijk onthaal en prima service. Ruime hotelkamer, comfortabel bed. Rustige ligging en toch in het centrum en direct bij de kust. Meer dan luxueus ontbijt. Enigste opmerking - de geplaatste airconditioning werkte nog niet, dit zou komende september in orde moeten zijn."
Sangat Baik
20 ulasan
8.8/10
1 malam
Daripada PHP 13,167
Semak Ketersediaan
84
Hotel di De Panne
Apabila anda menginap di Parkhotel - De Panne in De Panne, anda akan berada di pelantar laluan, dalam lingkungan 15 minit memandu dari Plopsaland De Panne dan Pantai De Panne. Hotel ini berada 20 km dari Pantai Malo-les-Bains dan 1.8 km dari Pusat Pendidikan Alam Semula Jadi dan Pelawat Flemish. Kecapi pemandangan dari teres dan taman dan gunakan kemudahan seperti akses Internet wayarles percuma. Hotel ini juga menampilkan bantuan pelancongan/tiket, tempat berkelah dan gril barbeku. Dapatkan santapan anda di restoran di hotel, yang menghidangkan makan tengah hari dan makan malam, atau dapatkan snek di salah sebuah daripada kedai kopi atau kafe. Akhiri hari anda dengan menikmati minuman di bar/ruang istirahat. Sarapan bufet disediakan pada setiap hari dari 8:00 hingga 10:00 dengan dikenakan bayaran. Kemudahan yang ditampilkan adalah termasuk perkhidmatan pencucian kering/dobi, tempat simpanan bagasi dan kemudahan dobi. Ada rancangan acara di De Panne? hotel ini mempunyai ruang berukuran 753 kaki persegi (70 meter persegi) yang terdiri daripada ruang persidangan dan sebuah bilik mesyuarat. Letak kenderaan sendiri (tertakluk pada bayaran) terdapat di tapak hartanah. Selesakan diri anda di salah satu daripada 39 bilik tamu. Akses Internet wayarles percuma disediakan untuk membolehkan anda sentiasa berhubung. Bilik mandi dengan pancuran mandi disediakan. Kemudahan yang disediakan merangkumi meja dan air botol percuma, manakala pengemasan disediakan setiap hari.
Sangat Baik
23 ulasan
8.0/10
1 malam
Daripada PHP 6,815
Semak Ketersediaan
42
Hotel di De Panne
Dengan penginapan di pangsapuri ini di De Panne, anda akan berada dalam lingkungan 10 minit memandu dari Plopsaland De Panne dan Pantai De Panne. Pangsapuri ini berada 21.7 km dari Pantai Malo-les-Bains dan 1 km dari Muzium Paul Delvaux. Nikmati pemandangan dari teres dan gunakan kemudahan seperti akses Internet wayarles percuma. Tempat letak kenderaan sendiri percuma terdapat di tapak hartanah. Selesakan diri anda dalam pangsapuri yang dilengkapkan perabot secara berasingan ini yang menampilkan sebuah dapur.
Hebat
9.0/10
Semak Ketersediaan
Lihat semua hotel dengan Wifi di De Panne

Soalan Lazim

Apakah hotel dengan WiFi yang popular di De Panne?

Sama ada anda ke De Panne untuk perniagaan atau pelancongan, Ibis de Panne (daripada PHP 7,716) , Hotel Cecil (daripada PHP 13,139) dan C-Hotels Continental (daripada PHP 10,473) merupakan hotel-hotel pilihan.

Berapakan harga purata untuk hotel dengan WiFi di De Panne?

Bagi hotel dengan WiFi di De Panne, harga purata pada hari bekerja ialah PHP 15,524, dan harga purata pada hujung minggu (Jumaat–Sabtu) ialah PHP 16,878.

Manakah hotel dengan WiFi di De Panne yang membenarkan bawa haiwan peliharaan?

App de Panne dan Studio le Lavandou (daripada PHP 6,724) membenarkan haiwan peliharaan dibawa. Menginap dengan haiwan peliharaan anda bersama!

Apakah promosi yang tersedia untuk hotel dengan WiFi di De Panne?

Trip.com menyediakan pelbagai promosi dan diskaun untuk pengguna sepanjang tahun. Anda boleh semak halaman promosi untuk melihat promosi yang tersedia pada Trip.com.

Maklumat Hotel De Panne dengan Wifi

Bilangan Hotel18
Bilangan Ulasan459
Harga TertinggiPHP 39,063
Harga TerendahPHP 8,271
Harga Purata (Hari Bekerja)PHP 15,524
Harga Purata (Hujung Minggu)PHP 16,878