Foz do Douro

Hotel dengan Wifi di Foz do Douro

Pilih tarikh anda untuk mencari hotel terbaik dengan Wifi di Foz do Douro.

Leret ke bawah untuk melihat lebih banyak
Tapis mengikut:
Penarafan bintang hotel
≤2345
Penarafan Tetamu
Terbaik 9+Hebat 8+Bagus 7+Baik 6+

Hotel Foz do Douro Popular dengan WiFi

Jom lihat pilihan hotel kami dengan Wifi di Foz do Douro
Paling Popular
Harga Terendah
Paling hampir ke Pusat Bandar
Mendapat Ulasan Terbaik
29
Hotel di Foz do Douro
Dengan penginapan di Monsenhor52 di Porto (Foz do Douro), anda akan berada 3 minit memandu dari Sungai Duoro dan 7 minit dari Dataran Ribeira. Rumah tamu ini berada 6.2 km dari Pusat Bersejarah Porto dan 4.2 km dari Matosinhos Beach. Nikmati pemandangan dari teres dan gunakan kemudahan seperti akses Internet wayarles percuma. Sarapan Eropah percuma disajikan pada setiap hari dari 8:00 hingga 10:00. Selesakan diri anda di salah satu daripada 10 bilik tamu yang dihias secara berasingan serta menampilkan pembancuh kopi espreso dan TV Pintar. Akses Internet wayarles percuma disediakan untuk membolehkan anda sentiasa berhubung. Bilik mandi menampilkan tab mandi atau pancuran, kelengkapan dandanan diri percuma dan pengering rambut.

"Positivo - Quarto amplo, limpo, boa cama Não positivo- barulho exterior e dos outros quartos e muita luz matinal. PA fraco"
Sangat Baik
59 ulasan
8.6/10
1 malam
Daripada AED 364
Semak Ketersediaan
87
Hotel di Foz do Douro
Dengan penginapan di Hotel Boa-Vista di Porto (Foz do Douro), anda akan berada dalam lingkungan 10 minit memandu dari Pusat Bersejarah Porto dan Livraria Lello. Hotel ini berada 4.5 km dari Matosinhos Beach dan 5.5 km dari Dataran Ribeira. Gunakan peluang rekreasi yang ditawarkan, termasuk pusat kecergasan dan kolam renang terbuka bermusim. Dapatkan sesuatu untuk dimakan di bar/deli snek atau menjamu selera di dalam bilik dengan menggunakan perkhidmatan bilik (semasa waktu terhad) di hotel. Akhiri hari anda dengan menikmati minuman di bar/ruang istirahat. Sarapan penuh percuma disajikan pada setiap hari dari 7:00 hingga 10:30. Kemudahan yang ditampilkan adalah termasuk pusat perniagaan 24 jam, perkhidmatan pencucian kering/dobi dan meja/kaunter hadapan 24 jam. Ada rancangan acara di Porto? hotel ini mempunyai ruang berukuran 431 kaki persegi (40 meter persegi) yang terdiri daripada ruang persidangan dan bilik mesyuarat. Letak kenderaan sendiri (tertakluk pada bayaran) terdapat di tapak hartanah. Selesakan diri anda di salah satu daripada 71 bilik tamu yang menampilkan bar mini dan televisyen skrin rata. Program kabel disediakan untuk hiburan anda. Bilik mandi dilengkapkan dengan pancuran mandi dan pengering rambut. Kemudahan yang disediakan merangkumi telefon serta peti besi dan meja.

"Me pareció un hotel muy bonito y limpio. El desayuno es correcto. Tiene unas terrazas fantásticas"
Sangat Baik
76 ulasan
8.8/10
1 malam
Daripada AED 358
Semak Ketersediaan
55
Hotel di Foz do Douro
Terletak di Porto (Foz do Douro), pangsapuri ini berada dalam lingkungan 10 minit memandu dari Pusat Bersejarah Porto dan Livraria Lello. Pangsapuri ini berada 4.9 km dari Dataran Ribeira dan 5.7 km dari Matosinhos Beach. Berseronoklah dengan kemudahan rekreasi seperti basikal sewa atau kecapi pemandangan dari teres. Ciri-ciri tambahan di pangsapuri ini termasuklah akses Internet wayarles percuma dan perkhidmatan rencam. Kemudahan yang ditampilkan adalah termasuk tempat simpanan bagasi dan lif. Pengangkutan ulang-alik lapangan terbang disediakan dengan dikenakan surcaj (tersedia 24 jam) manakala tempat letak kenderaan sendiri percuma terdapat di tapak hartanah. Selesakan diri anda dalam pangsapuri dengan penyaman udara ini, menampilkan sebuah dapur dengan sebuah peti sejuk/penyejuk beku saiz penuh serta sebuah ketuhar. Sebuah televisyen skrin rata dengan rancangan kabel sebagai hiburan, di samping akses Internet wayarles percuma memastikan anda kekal terhubung.Kemudahan termasuk sebuah ketuhar gelombang mikro dan sebuah pembancuh kopi/teh serta pengemasan disediakan setiap minggu.

"The lobby lighting is not bright enough"
Sangat Baik
8.4/10
Semak Ketersediaan
51
Hotel di Foz do Douro
Dengan penginapan di Hotel Portofoz di Porto (Foz do Douro), anda akan berada dalam 2 minit memandu dari Sungai Duoro dan 5 minit dari Casa da Música. Hotel pantai ini berada 4.1 km dari Matosinhos Beach dan 5.2 km dari Universiti Porto. Berseronoklah dengan peluang rekreasi seperti basikal sewa atau gunakan kemudahan lain yang termasuk akses Internet wayarles percuma. Sarapan bufet percuma disajikan pada setiap hari dari 7:30 hingga 10:30. Kemudahan yang ditampilkan adalah termasuk meja/kaunter hadapan 24 jam dan lif. Selesakan diri anda di salah satu daripada 10 bilik tamu. Akses Internet wayarles percuma disediakan untuk membolehkan anda sentiasa berhubung. Bilik mandi persendirian dengan tab mandi atau pancuran menampilkan kelengkapan dandanan diri percuma dan bidet. Kemudahan yang disediakan merangkumi telefon serta peti besi dan meja.
Sangat Baik
5 ulasan
8.1/10
Semak Ketersediaan
99+
Hotel di Foz do Douro
Dengan penginapan di Flattered to be in Porto di Porto (Foz do Douro), anda akan berada dalam lingkungan 10 minit memandu dari Pusat Bersejarah Porto dan Terminal Pelayaran Pelabuhan Leixões. Hotel pantai ini berada 6.4 km dari Dataran Ribeira dan 4.1 km dari Matosinhos Beach. Manjakan diri anda dengan urut di tapak atau berseronoklah dengan kemudahan rekreasi seperti basikal sewa. Hotel ini juga menampilkan akses Internet wayarles percuma, perkhidmatan rencam dan penjagaan anak/bayi (surcaj). Cukup mudah untuk mengunjungi tempat tarikh berdekatan dengan pengangkutan ulang-alik kawasan (dengan surcaj) yang disediakan. Gunakan perkhidmatan bilik di hotel. Sarapan Eropah disediakan pada setiap hari dari 8:00 hingga 9:00 dengan dikenakan bayaran. Kemudahan yang ditampilkan adalah termasuk kakitangan berbilang bahasa, perpustakaan dan peti simpan selamat di meja/kaunter hadapan. Dengan membayar surcaj, tetamu boleh menggunakan pengangkutan ulang-alik lapangan terbang (tersedia 24 jam) dan perkhidmatan pengambilan dari stesen kereta api. Belai diri anda dengan menginap di salah sebuah daripada 5 bilik tamu yang dihias secara berasingan, serta menampilkan lantai dipanaskan dan televisyen skrin rata. Dapur kecil sedia dilengkapkan dengan peti sejuk, dapur dan ketuhar gelombang mikro. Program kabel dan pemain DVD disediakan untuk hiburan anda, sedangkan akses Internet wayarles percuma membolehkan anda sentiasa berhubung. Kemudahan yang disediakan merangkumi peti besi dan bar mini serta telefon dengan panggilan tempatan percuma.
Menakjubkan
5 ulasan
9.5/10
Semak Ketersediaan
Lihat semua hotel dengan Wifi di Foz do Douro

Soalan Lazim

Apakah hotel dengan WiFi yang popular di Foz do Douro?

Sama ada anda ke Foz do Douro untuk perniagaan atau pelancongan, Hotel Boa - Vista (daripada AED 418) , Monsenhor52 (daripada AED 366) dan Hotel Portofoz (daripada AED 376) merupakan hotel-hotel pilihan.

Berapakan harga purata untuk hotel dengan WiFi di Foz do Douro?

Bagi hotel dengan WiFi di Foz do Douro, harga purata pada hari bekerja ialah AED 919, dan harga purata pada hujung minggu (Jumaat–Sabtu) ialah AED 995.

Apakah promosi yang tersedia untuk hotel dengan WiFi di Foz do Douro?

Trip.com menyediakan pelbagai promosi dan diskaun untuk pengguna sepanjang tahun. Anda boleh semak halaman promosi untuk melihat promosi yang tersedia pada Trip.com.

Maklumat Hotel Foz do Douro dengan Wifi

Bilangan Hotel5
Bilangan Ulasan153
Harga Purata (Hari Bekerja)AED 919
Harga Purata (Hujung Minggu)AED 995