Kaunti Shiping

Hotel Kaunti Shiping dengan Tempat Letak Kereta

Pilih hotel dengan parking terbaik anda di Kaunti Shiping dan lengkapkan tempahan sekarang. Nikmati diskaun eksklusif ahli.

Leret ke bawah untuk melihat lebih banyak
Tapis mengikut:
Penarafan bintang hotel
≤2345
Penarafan Tetamu
Terbaik 9+Hebat 8+Bagus 7+Baik 6+

Hotel Kaunti Shiping Popular dengan Tempat Letak Kereta

Jom lihat pilihan hotel kami dengan parking di Kaunti Shiping
Paling Popular
Harga Terendah
Paling hampir ke Pusat Bandar
Mendapat Ulasan Terbaik
99+
Hotel di Kaunti Shiping
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan, Bilik dobi
Cemerlang
344 ulasan
9.4/10
1 malam
Daripada RUB 1,409
Semak Ketersediaan
99+
Hotel di Kaunti Shiping
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan, Dapur kongsi, Bilik dobi
Sangat Baik
363 ulasan
9.7/10
1 malam
Daripada RUB 1,489
Semak Ketersediaan
39
Hotel di Kaunti Shiping
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan
Terbaik
3 ulasan
9.8/10
1 malam
Daripada RUB 1,102
Semak Ketersediaan
99+
Hotel di Kaunti Shiping
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan, Dapur kongsi, Bilik dobi
Cemerlang
96 ulasan
9.5/10
1 malam
Daripada RUB 2,705
Semak Ketersediaan
99+
Hotel di Kaunti Shiping
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan, Restoran
Baik
266 ulasan
9.0/10
1 malam
Daripada RUB 1,273
Semak Ketersediaan
99+
Hotel di Kaunti Shiping
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan, Dapur kongsi, Bilik dobi
Cemerlang
402 ulasan
9.5/10
1 malam
Daripada RUB 1,625
Semak Ketersediaan
70
Hotel di Kaunti Shiping
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan, Dapur kongsi, Bilik dobi
Bagus
35 ulasan
9.2/10
1 malam
Daripada RUB 1,136
Semak Ketersediaan
78
Hotel di Kaunti Shiping
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan, Dapur kongsi, Perkhidmatan dobi
Terbaik
169 ulasan
9.8/10
1 malam
Daripada RUB 1,818
Semak Ketersediaan
99+
Hotel di Kaunti Shiping
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan, Dapur kongsi, Bilik dobi
Sangat Baik
337 ulasan
9.6/10
1 malam
Daripada RUB 1,682
Semak Ketersediaan
99+
Hotel di Kaunti Shiping
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan, Dapur kongsi, Bilik dobi
Cemerlang
548 ulasan
9.4/10
1 malam
Daripada RUB 1,909
Semak Ketersediaan
Lihat semua hotel dengan parking di Kaunti Shiping

Terokai Ulasan Tetamu Hotel di Kaunti Shiping

Lihat semua
Semak ulasan daripada pelancong lain untuk membantu anda mencari penginapan yang sempurna
9.8/10
Terbaik
PPengguna Tetamu位置真的很完美!我們從建水打車到壩心,又從壩心坐米軌火車到的石屏,一出站就民宿了。在石屏古鎮裏,去哪裡都非常方便。民宿的小花園很舒適,房間在春節來説,價格也不算高,老闆和老闆娘太好了,走的時候打不到滴滴馬上要趕不上車了,他們一直在幫我們操心,幫我們打出租車,抬行李箱,幫大忙了。請認準這家民宿,絕中之絕。
Shiping Yimi Xiaozhu Garden Homestay

Shiping Yimi Xiaozhu Garden Homestay

Hotel di Kaunti Shiping
Harga satu malam bermula:RUB 1,511
9.7/10
Sangat Baik
PPengguna Tetamu房間十分寬敞,設施齊全,衞生情況也不錯. 民宿不僅有專門的停車場, 而且寵物友好, 對於我們帶狗狗自駕來玩的實在是太合適了. 我們的房間在頂樓, 有天窗和電動遮陽簾, 早上起來打開遮陽簾就能曬到太陽. 而且雖然在頂樓, 晚上氣温比較低的情況下在房間裏面還是非常舒適暖和, 可見房間在保温保暖方面是下了功夫的. 還有不得不提的是, 民宿佈置得真的非常用心和漂亮, 一樓有花園和錦鯉池, 其他樓層都設有如圖所示的休閑區. 最後, 民宿還提供洗衣機和設定了晾曬衣服的區域, 方便了不想帶那麼多衣服行李的人. 總的來説真的非常推薦!
Xiaohe Yishui Inn

Xiaohe Yishui Inn

Hotel di Kaunti Shiping
Harga satu malam bermula:RUB 1,443
9.5/10
Cemerlang
PPengguna Tetamu被這家民宿的設計感狠狠圈粉!公共區域的網紅打卡角絕了~ 房間視野超棒,床品是純棉材質,躺下就不想起來。前台小姐姐超貼心,不僅幫我們介紹特色美食還和我們拿行李,位置就在異龍湖附近,衞生做的也好,全程體驗感滿分,關鍵早餐特別好吃,前台還有應季水果擺放給客人吃!!!已經推薦給朋友,下次來還住這裏!!!
Shiping Yunduoduo Homestay

Shiping Yunduoduo Homestay

Hotel di Kaunti Shiping
Harga satu malam bermula:RUB 1,239
9.4/10
Cemerlang
PPengguna Tanpa NamaVery modern Hotel, new furniture, large rooms. Clean as always in China. Also spacious bathroom with very good shower. Toiletries, electric kettle and drinking water provided. There is a garage (open though) to park cars or bikes. No elevator.
Shipingford Hotel (Longpeng Town)

Shipingford Hotel (Longpeng Town)

Hotel di Kaunti Shiping
Harga satu malam bermula:RUB 886
9.4/10
Cemerlang
PPengguna Tetamu房間完全是按照新的酒店標準設計的,都是智能化的,使用很方便,房間明亮乾淨整潔,床上用品很舒適,服務熱情周到,熱水好用,洗澡很舒服。
Yunqi Smart Hotel (Honghe Shiping Ancient City Confucian Temple)

Yunqi Smart Hotel (Honghe Shiping Ancient City Confucian Temple)

Hotel di Kaunti Shiping
Harga satu malam bermula:RUB 1,580
9.3/10
Bagus
TTianbaoshigexiaojuanmao這家火車車廂改造的酒店太驚喜了!完全不擁擠,空間感超棒,空調給力,床品柔軟舒服,睡得特別安穩。院子打理得精緻又治癒,晚上燈光一亮,坐在裏面乘涼特別愜意,草地綠植都看得出用心養護,還有超大泡池,水温剛剛好。 酒店就在石屏火車站景區裏,出門就是石屏古城,位置絕了。門口燒烤味道超讚,晚上打包回小院,一邊泡温泉一邊吃燒烤,氛圍感直接拉滿,放鬆又治癒,整體體驗滿分!下次還會再來。
Shifang Yunxuan Railway Hotel

Shifang Yunxuan Railway Hotel

Hotel di Kaunti Shiping
Harga satu malam bermula:RUB 3,864
9.2/10
Bagus
PPengguna Tetamu酒店設施尚可但衞生間排氣扇損壞導致廁後異味無法散去 衞生條件不錯.無浮塵,床具洗漱用品齊全 店內及周邊環境不錯,出行及吃飯都很方便 服務員態度不錯
Grand Hotel

Grand Hotel

Hotel di Kaunti Shiping
Harga satu malam bermula:RUB 841
9.2/10
Bagus
PPengguna Tetamu位置離異龍湖很近,走路十多分鐘,環境很安靜,乾淨衞生。客棧服務態度很好,走時還請我們吃現煮的玉米,很甜。房間面積真的很大,很舒適,衞生間乾濕分離,熱水很給力。庭院及公共區域打理的非常漂亮且有格調,總之,這個價位超值,下次還會再來住。
Shiping Usually Xishe Hotel

Shiping Usually Xishe Hotel

Hotel di Kaunti Shiping
Harga satu malam bermula:RUB 1,761
8.6/10
Yyufrong.客棧非常不錯,位置在古城中間的牌坊外北正街頭上,很方便,出門就可以打車,也有美食,商店,房間整潔衞生,不但有貼心的馬桶墊,還有暖心的咖啡茶包,老闆態度也非常好,諮詢什麼的都熱心解答
Shiping Ancient City Inn (Yunquan Road)

Shiping Ancient City Inn (Yunquan Road)

Hotel di Kaunti Shiping
Harga satu malam bermula:RUB 920
7.6/10
PPengguna Tanpa Nama房間還算乾淨,有停車位。就是太冷了!沒有空調,也沒有電熱毯,被子和毯子都很薄,怕冷的朋友可能要遭不住了。
Shiping Jixiang Hotel

Shiping Jixiang Hotel

Hotel di Kaunti Shiping
Harga satu malam bermula:RUB 489

Soalan Lazim

Apakah hotel dengan Tempat letak kereta yang popular di Shiping?

Sama ada anda ke Shiping untuk perniagaan atau pelancongan, Cloud Pillow Homestay. (daripada RUB 3,147) , shipincaiyunjuminsu (daripada RUB 2,250) dan Shiping Yuanhe Holiday Hotel (daripada RUB 1,693) merupakan hotel-hotel pilihan.

Berapakan harga purata untuk hotel dengan Tempat letak kereta di Shiping?

Bagi hotel dengan Tempat letak kereta di Shiping, harga purata pada hari bekerja ialah RUB 3,331, dan harga purata pada hujung minggu (Jumaat–Sabtu) ialah RUB 3,353.

Manakah hotel dengan Tempat letak kereta di Shiping yang disyorkan untuk pelancong bersama kanak-kanak?

Cloud Pillow Homestay. (daripada RUB 3,147), shipincaiyunjuminsu (daripada RUB 2,250) dan Xiaohe Yishui Inn (daripada RUB 1,909) amat sesuai untuk melancong bersama keluarga. Berseronoklah melancong bersama anak-anak dan ahli keluarga anda yang lain!

Manakah hotel dengan Tempat letak kereta di Shiping yang membenarkan bawa haiwan peliharaan?

Cloud Pillow Homestay. (daripada RUB 3,147), shipincaiyunjuminsu (daripada RUB 2,250) dan Shiping Jixiang Hotel (daripada RUB 545) membenarkan haiwan peliharaan dibawa. Menginap dengan haiwan peliharaan anda bersama!

Apakah promosi yang tersedia untuk hotel dengan Tempat letak kereta di Shiping?

Trip.com menyediakan pelbagai promosi dan diskaun untuk pengguna sepanjang tahun. Anda boleh semak halaman promosi untuk melihat promosi yang tersedia pada Trip.com.

Maklumat Hotel Kaunti Shiping dengan parking

Bilangan Hotel69
Bilangan Ulasan10,157
Harga TertinggiRUB 3,818
Harga TerendahRUB 2,864
Harga Purata (Hari Bekerja)RUB 3,331
Harga Purata (Hujung Minggu)RUB 3,353