Lonato del Garda

Hotel Lonato del Garda dengan Tempat Letak Kereta

Pilih tarikh anda untuk mencari hotel terbaik dengan parking di Lonato del Garda.

Leret ke bawah untuk melihat lebih banyak
Tapis mengikut:
Penarafan bintang hotel
≤2345
Penarafan Tetamu
Terbaik 9+Hebat 8+Bagus 7+Baik 6+

Hotel Lonato del Garda Popular dengan Tempat Letak Kereta

Jom lihat pilihan hotel kami dengan parking di Lonato del Garda
Paling Popular
Harga Terendah
Paling hampir ke Pusat Bandar
Mendapat Ulasan Terbaik
99+
Hotel di Lonato del Garda
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan, Perkhidmatan dobi
Sangat Baik
48 ulasan
8.9/10
1 malam
Daripada US$ 111
Semak Ketersediaan
34
Hotel di Lonato del Garda
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan
Sangat Baik
12 ulasan
8.1/10
1 malam
Daripada US$ 67
Semak Ketersediaan
47
Hotel di Lonato del Garda
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan
Menakjubkan
15 ulasan
9.7/10
1 malam
Daripada US$ 159
Semak Ketersediaan
11
Hotel di Lonato del Garda
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan, Dapur, Mesin basuh
2.0/10
Semak Ketersediaan
Lihat semua hotel dengan parking di Lonato del Garda

Soalan Lazim

Apakah hotel dengan Tempat letak kereta yang popular di Lonato del Garda?

Sama ada anda ke Lonato del Garda untuk perniagaan atau pelancongan, VIP's Motel Luxury Accommodation & Spa (daripada US$ 123) , Hotel Lonatino (daripada US$ 73) dan Corte Mira (daripada US$ 112) merupakan hotel-hotel pilihan.

Berapakan harga purata untuk hotel dengan Tempat letak kereta di Lonato del Garda?

Bagi hotel dengan Tempat letak kereta di Lonato del Garda, harga purata pada hari bekerja ialah US$ 193, dan harga purata pada hujung minggu (Jumaat–Sabtu) ialah US$ 200.

Apakah promosi yang tersedia untuk hotel dengan Tempat letak kereta di Lonato del Garda?

Trip.com menyediakan pelbagai promosi dan diskaun untuk pengguna sepanjang tahun. Anda boleh semak halaman promosi untuk melihat promosi yang tersedia pada Trip.com.

Maklumat Hotel Lonato del Garda dengan parking

Bilangan Hotel4
Bilangan Ulasan116
Harga Purata (Hari Bekerja)US$ 193
Harga Purata (Hujung Minggu)US$ 200