Ubon Ratchathani

Hotel Ubon Ratchathani dengan Tempat Letak Kereta

Pilih hotel dengan parking terbaik anda di Ubon Ratchathani dan lengkapkan tempahan sekarang. Nikmati diskaun eksklusif ahli.

Leret ke bawah untuk melihat lebih banyak
Tapis mengikut:
Penarafan bintang hotel
≤2345
Penarafan Tetamu
Terbaik 9+Hebat 8+Bagus 7+Baik 6+

Hotel Ubon Ratchathani Popular dengan Tempat Letak Kereta

Jom lihat pilihan hotel kami dengan parking di Ubon Ratchathani
Paling Popular
Harga Terendah
Paling hampir ke pusat bandar
Mendapat Ulasan Terbaik
99+
Hotel di Chaeramae,Ubon Ratchathani
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan, Perkhidmatan dobi
Menakjubkan
657 ulasan
9.4/10
1 malam
Daripada HK$ 346
Semak Ketersediaan
27
Hotel di Nai Mueang,Ubon Ratchathani
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan
Sangat Baik
714 ulasan
8.9/10
1 malam
Daripada HK$ 119
Semak Ketersediaan
99+
Hotel di Nai Mueang,Ubon Ratchathani
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan, Perkhidmatan dobi
Menakjubkan
116 ulasan
9.6/10
1 malam
Daripada HK$ 236
Semak Ketersediaan
90
Hotel di Nai Mueang,Ubon Ratchathani
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan
Menakjubkan
602 ulasan
9.5/10
1 malam
Daripada HK$ 179
Semak Ketersediaan
64
Hotel di Nai Mueang,Ubon Ratchathani
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan, Restoran
Menakjubkan
72 ulasan
9.4/10
1 malam
Daripada HK$ 260
Semak Ketersediaan
68
Hotel di Rai Noi,Ubon Ratchathani
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan
Hebat
305 ulasan
9.0/10
1 malam
Daripada HK$ 78
Semak Ketersediaan
88
Hotel di Nai Mueang,Ubon Ratchathani
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan, Perkhidmatan dobi, Restoran
Hebat
522 ulasan
9.3/10
1 malam
Daripada HK$ 169
Semak Ketersediaan
49
Hotel di Nai Mueang,Ubon Ratchathani
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan, Restoran
Hebat
34 ulasan
9.2/10
1 malam
Daripada HK$ 189
Semak Ketersediaan
71
Hotel di Nai Mueang,Ubon Ratchathani
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan, Perkhidmatan dobi, Restoran
Menakjubkan
32 ulasan
9.4/10
1 malam
Daripada HK$ 215
Semak Ketersediaan
50
Hotel di Nai Mueang,Ubon Ratchathani
Kemudahan pilihan: Tempat letak kenderaan
Sangat Baik
79 ulasan
8.3/10
1 malam
Daripada HK$ 89
Semak Ketersediaan
Lihat semua hotel dengan parking di Ubon Ratchathani

Terokai Ulasan Tetamu Hotel di Ubon Ratchathani

Lihat semua
Semak ulasan daripada pelancong lain untuk membantu anda mencari penginapan yang sempurna

Phadaeng Hotel

9.3/10
Hebat
Disiarkan pada16 Jul 2025
HKPengguna Tetamu
A beautiful hotel with spotless room which included a balcony for laundry. There is luggage storage if you arrive early, and we checked into our room at 11 — welcome after an all night flight! The night market is just a couple of blocks away and the area is good for walking. The front desk staff don’t all speak English but the translation apps got us through what we needed. Very happy with the hotel and would stay there again. Having AC and a fridge was a treat!
Harga satu malam bermula:HK$ 105

The Nine Place Chaeng Sanit

9.0/10
Hebat
Disiarkan pada29 Jun 2024
RUrussianadventurer
Nice hotel, very cozy, clean and quiet. The room was spacious and comfortable. Hot water, amenities, balcony, mat is also good, big bed, clean towels and shits. Wish to check in early, but it costs 300 batt, that is a pity. I took night train and didn’t sleep at all, so I think there some tourists always come at 7am and is dreaming about shower and bed, but it looks like the room was occupied and the time is needed to clean and prepare the room for new guest. Staff is friendly, English is not fluent but could communicate easily or just Google translate
Harga satu malam bermula:HK$ 137

Excella Hotel

8.9/10
Sangat Baik
Disiarkan pada19 Feb 2024|Suite Double
GBPengguna Tetamu
Was really surprised how nice the hotel was, considering the price, location is great, right next to a lake with running track . The only downside was the bed, old mattress and bed sheets, need replacing.
Harga satu malam bermula:HK$ 148

De Lit

8.8/10
Sangat Baik
Disiarkan pada22 Nov 2025
Pengguna Tetamu
It was an absolute delight getting to stay at the De Lit- The staff are always amazing and the rooms have everything you need for however long you stay. This was our fourth time at the hotel as we love it whenever we come back to Ubon to visit family. It is money well spent when staying here as you are well looked after during your stay. Looking forward to being back again next year!
Harga satu malam bermula:HK$ 247

Tohsang Heritage Ubon Ratchathani Hotel

8.8/10
Sangat Baik
Disiarkan pada10 Jan 2025|Bilik Superior Twin
DEPengguna Tetamu
Nice Hertage Touristhotel without Pool - if you are looking for a good location in city center in walking distance to the most popular restaurant in town (”Santi”) this is your place. Quiet, heritage, nice thai breakfast with local specialties Recommended if you can skip pool
Harga satu malam bermula:HK$ 212

Huaymuang Apartment

8.8/10
Sangat Baik
Disiarkan pada20 Mei 2025
Aleksandr
This was my second stay at this hotel, and once again, I was truly impressed. The nearby lake is beautiful, and the garden is absolutely stunning — a perfect place to relax. Special thanks to the housekeeping staff: the room was cleaned impeccably, quickly, and with great attention to detail. Probably the best cleaning service I’ve experienced. The hotel itself is not new, which might be noticeable in some areas, but it’s a minor issue compared to everything else. Some rooms, especially those facing the lake, offer breathtaking views — truly unforgettable.
Harga satu malam bermula:HK$ 71

The Bliss Ubon

8.3/10
Sangat Baik
Disiarkan pada11 Jun 2025
Nartnapa
The staff had good service mind and they always smile and friendly. No elevator but the staff helped us to carry suitcases on the third floor so this was the first impression especially I requested adjacent rooms for family and he managed it professionally as connecting rooms for us. What I requested that the staff cared about us. The food was so good there and it was funny while I was baking my breads. I saw a piece of crumb and it was burning (smoke). So someone reminded me “ your bread burnt” but I said “ no, it was crumb😂”. About car parking, it was dark behind the hotel and I think they forgot to turn on the light at that date. If you are hungry you can drive and see restaurants around there and the hotel is quiet. The weakness is quite weak but I am patient so no problem about this. I will come back to stay here in the future. Thanks a lot for caring. ( I would like to upload pictures but unfortunately ,the system errored but if I can so I will redo it again)
Harga satu malam bermula:HK$ 161

Fundee 1 Mansion

7.6/10
Baik
Disiarkan pada20 Jul 2024
USPengguna Tetamu
This hotel is inexpensive so this rating is based on expectations and reality. It is conveniently located near the bus station and a good sized shopping center across the main street. The main attractions and airport are about 15 minutes away by motorbike or taxi. The room has all the necessities like A/C, refrigerator, bathroom, and natural light. There are washing machines and a clothes dryer here, but I would recommend going to the shopping center to the self laundromat with modern machines, coin machine, detergent for 5 baht, and many places to sit and eventually fold your clothes. Worth the cost. Full disclosure: I came in by bus, will go east for a few days by bus/van, will come back by bus/van before leaving by airplane.
Harga satu malam bermula:HK$ 96

Liew Sai Resort

5.1/10
Disiarkan pada27 Jul 2024
Pengguna Tetamu
ของอำอวยความสะดวกดี พนักงานพูดจาดีห้องกว้าง แอร์เย็นสบายราคาดี ไม่ไกลเมืองมาก
Harga satu malam bermula:HK$ 89

Soalan Lazim

Apakah hotel dengan Tempat letak kereta yang popular di Ubon Ratchathani?

Sama ada anda ke Ubon Ratchathani untuk perniagaan atau pelancongan, B2 Ubon Airport Premier Hotel (daripada HK$ 196) , B2 Ubon Premier Hotel (daripada HK$ 141) dan B2 Ubon Boutique & Budget Hotel (daripada HK$ 92) merupakan hotel-hotel pilihan.

Berapakan harga purata untuk hotel dengan Tempat letak kereta di Ubon Ratchathani?

Bagi hotel dengan Tempat letak kereta di Ubon Ratchathani, harga purata pada hari bekerja ialah HK$ 282, dan harga purata pada hujung minggu (Jumaat–Sabtu) ialah HK$ 289.

Apakah promosi yang tersedia untuk hotel dengan Tempat letak kereta di Ubon Ratchathani?

Trip.com menyediakan pelbagai promosi dan diskaun untuk pengguna sepanjang tahun. Anda boleh semak halaman promosi untuk melihat promosi yang tersedia pada Trip.com.

Maklumat Hotel Ubon Ratchathani dengan parking

Bilangan Hotel67
Bilangan Ulasan5,348
Harga TertinggiHK$ 2,876
Harga TerendahHK$ 112
Harga Purata (Hari Bekerja)HK$ 282
Harga Purata (Hujung Minggu)HK$ 289