Ban Chang

Cari Resort di Ban Chang

Masukkan tarikh perjalanan anda untuk menyemak harga dan ketersediaan terkini

Leret ke bawah untuk melihat lebih banyak
Tapis mengikut:
Penarafan bintang hotel
≤2345
Penarafan Tetamu
Terbaik 9+Hebat 8+Bagus 7+Baik 6+

Kami menemukan 7 Resort untuk anda di Ban Chang

Pilih tarikh perjalanan anda untuk melihat harga terkini.
Paling Popular
Harga Terendah
Paling hampir ke Pusat Bandar
Mendapat Ulasan Terbaik
99+
Hotel di Ban Chang Subdistrict,Ban Chang
Apabila anda menginap di Royal Phala Cliff Beach Resort and Spa di Ban Chang, anda akan berada di pantai, dalam lingkungan 5 minit memandu dari Pantai Nam Rin dan Pantai Phayun. Hotel pantai ini berada 23.7 km dari Pangkalan Tentera Laut Diraja Thai Sattahip dan 2 km dari Pantai Phala. Pastikan anda menikmati kemudahan rekreasi yang disediakan, termasuk kolam renang terbuka dan pusat kecergasan. Kemudahan tambahan di hotel ini termasuklah akses Internet wayarles percuma, perkhidmatan rencam dan dewan bankuet. Nikmati masakan antarabangsa di Rabiang Talay, sebuah restoran yang menampilkan bar/ruang istirahat, atau memilih untuk menjamu selera dalam bilik dengan menggunakan perkhidmatan bilik (semasa waktu terhad) yang ditawarkan. Sarapan bufet disediakan pada setiap hari dari 6:00 hingga 10:00 dengan dikenakan bayaran. Kemudahan yang ditampilkan adalah termasuk surat khabar percuma di lobi, perkhidmatan pencucian kering/dobi dan meja/kaunter hadapan 24 jam. Tetamu boleh menggunakan pengangkutan ulang-alik lapangan terbang dengan membayar surcaj manakala tempat letak kenderaan sendiri percuma terdapat di tapak hartanah. Selesakan diri anda di salah satu daripada 312 bilik berhawa dingin yang menampilkan peti sejuk dan televisyen skrin rata. Akses Internet wayarles percuma membolehkan anda sentiasa berhubung, manakala program satelit disediakan untuk hiburan anda. Bilik mandi persendirian dengan pancuran mandi menampilkan bidet dan pengering rambut. Kemudahan yang disediakan merangkumi telefon serta peti besi dan meja.

"Stayed here for a short business trip and had a pleasant experience overall. The resort is clean and well maintained, and the room was comfortable with a nice sea view. Location is quiet and relaxing, suitable for unwinding after a long day. Staff were polite, friendly, and attentive throughout the stay. Amenities are generally good, though a bit limited compared to larger resorts, but still sufficient for a comfortable stay. Overall, a relaxing beachfront resort with good service and value for money. A solid choice for both business and leisure travelers."
Sangat Baik
147 ulasan
8.8/10
1 malam
Daripada SGD 66
Semak Ketersediaan
99+
Hotel di Sam Nak Thon,Ban Chang
Terletak di Ban Chang (Samnak Thon), SCN Wellness Spa & Resort Rayong berada dalam lingkungan 10 minit memandu dari Padang Golf Eastern Star dan Kelab Desa Rayong Green Valley. Hotel ini berada 13.6 km dari Taman Air Ramayana dan 14.2 km dari Pantai Phala. Pastikan anda menikmati kemudahan rekreasi yang disediakan, termasuk kolam renang terbuka dan pusat kecergasan. Kemudahan tambahan di hotel ini termasuklah akses Internet wayarles percuma, perkhidmatan rencam dan dewan bankuet. Cukup mudah untuk menikmati keindahan tepi laut dengan pengangkutan ulang-alik percuma ke pantai. Menjamu selera di SI COMO, salah sebuah daripada 2 restoran di hotel, atau nikmatinya dalam bilik dengan menggunakan Perkhidmatan bilik 24 jam. Snek juga tersedia di kedai kopi atau kafe. Hilangkan dahaga anda dengan minuman kegemaran anda di bar/ruang istirahat. Sarapan Eropah disediakan pada setiap hari dari 7:30 hingga 10:30 dengan dikenakan bayaran. Kemudahan yang ditampilkan adalah termasuk pusat perniagaan, perkhidmatan pencucian kering/dobi dan meja/kaunter hadapan 24 jam. Pengangkutan ulang-alik lapangan terbang disediakan dengan dikenakan surcaj (tersedia 24 jam) manakala tempat letak kenderaan sendiri percuma terdapat di tapak hartanah. Selesakan diri anda di salah satu daripada 36 bilik berhawa dingin yang menampilkan TV Pintar. Bilik mempunyai balkoni atau laman dalam persendirian. Akses Internet wayarles percuma membolehkan anda sentiasa berhubung, manakala program digital disediakan untuk hiburan anda. Bilik mandi dengan tab mandi disediakan.

"สปาดีมาก นวดเก่งจริงๆ มาพักเพื่อไปนวดสปาเป็นหลัก ไม่ผิดหวังเลย! สปาที่นี่เก่งมากกก นวดแบบไทยแท้ๆ หมอมืออาชีพ เจ็บบ้างแต่เจ็บแบบสบาย คลายเมื่อยได้ดีมาก นวดเสร็จรู้สึกเบาตัวมาก เดินได้คล่องขึ้นเลย มีหลายแพ็กเกจให้เลือก ลองหลายอย่าง นวดน้ำมันหอมระเหยก็ดี นวดหินร้อนก็ดี ทุกอย่างดีหมด ราคาไม่แพงด้วย ถ้าจองแพ็กเกจยาวๆ ลดให้เยอะ นอกจากนวดแล้วยังมีคลาสโยคะด้วย ไปเล่นบ้าง ดีเหมือนกัน สระว่ายน้ำสะอาด ว่ายหลังนวดสบายดี บาร์มีเครื่องดื่มดีๆ ให้เลือก ดื่มเบียร์เย็นๆ ชิลๆ ห้องพักสะอาด รูมเซอร์วิสมีอาหารเพื่อสุขภาพ สลัด โปรตีน อาหารไม่หนัก ดีมากครับ"
Hebat
33 ulasan
9.2/10
1 malam
Daripada SGD 36
Semak Ketersediaan
99+
Hotel di Phla Subdistrict,Ban Chang
Dengan penginapan di Phalagoon Natural Resort @ Rayong di Ban Chang (Phala), anda akan berada dalam lingkungan 5 minit memandu dari Pantai Phala dan Pantai Nam Rin. Hotel pantai ini berada 26.7 km dari Pantai Bang Saray dan 3.3 km dari Pantai Phayun. Gunakan peluang rekreasi seperti basikal sewa atau kecapi pemandangan dari teres dan taman. Ciri-ciri tambahan di hotel ini termasuklah akses Internet wayarles percuma, bantuan pelancongan/tiket dan tempat berkelah. Puaskan selera anda di restoran di hotel, yang menghidangkan makan tengah hari dan makan malam atau nikmati hidangan di dalam bilik dengan menggunakan perkhidmatan bilik (semasa waktu terhad). Hilangkan dahaga anda dengan minuman kegemaran anda di bar/ruang istirahat. Sarapan pesanan masak disediakan pada setiap hari dari 7:30 hingga 10:30 dengan dikenakan bayaran. Kemudahan yang ditampilkan adalah termasuk meja/kaunter hadapan 24 jam dan tempat simpanan bagasi. Tempat letak kenderaan sendiri percuma terdapat di tapak hartanah. Selesakan diri anda di salah satu daripada 16 bilik berhawa dingin yang menampilkan peti sejuk dan televisyen skrin rata. Bilik mempunyai laman dalam persendirian. Akses Internet wayarles percuma membolehkan anda sentiasa berhubung, manakala program digital disediakan untuk hiburan anda. Bilik mandi dilengkapkan dengan pancuran mandi dan kelengkapan dandanan diri percuma.

"Triple C Cheap, Clean , Comfortable Next time I would booking again."
Baik
3 ulasan
7.9/10
1 malam
Daripada SGD 22
Semak Ketersediaan
7
Hotel di Ban Chang Subdistrict,Ban Chang
CALM RESORT provides flawless service and all the necessary facilities for visitors. Remain linked during your visit by utilizing the complimentary internet access available.The resort offers complimentary parking for guests who arrive with their own mode of transport.Crafted for coziness, every guestroom provides an array of features, guaranteeing a tranquil night's sleep while maintaining the level of comfort.For a more enjoyable stay, select rooms at resort are equipped with linen service and air conditioning. At CALM RESORT, a selection of rooms can be found that showcase unique design elements such as a balcony or terrace.Expand your in-room entertainment choices with various amenities, such as cable TV offered in certain accommodations.Rest assured that your hydration needs will be met, as some guestrooms are equipped with a refrigerator, bottled water and instant coffee. Maintain your cleanliness and feel revitalized using toiletries available in select guest restrooms.

"Peaceful, affordable and very clean the place is in the middle of farm and near to Namrin Beach ."
Sangat Baik
1 ulasan
8.5/10
1 malam
Daripada SGD 21
Semak Ketersediaan
99+
Hotel di Phla Subdistrict,Ban Chang
Dengan penginapan di Phalaburi Resort by dreamhouse di Ban Chang (Phala), anda akan berada dalam lingkungan 5 minit memandu dari Pantai Phala dan Pantai Phayun. Hotel golf ini berada 22.5 km dari Pangkalan Tentera Laut Diraja Thai Sattahip dan 27 km dari Pantai Bang Saray. Pastikan anda menikmati kemudahan rekreasi yang disediakan, termasuk kolam renang terbuka dan pusat kecergasan. Ciri-ciri tambahan di hotel ini termasuklah penjagaan anak/bayi (surcaj), bantuan pelancongan/tiket dan tempat berkelah. Gunakan perkhidmatan bilik (semasa waktu terhad) di hotel. Kemudahan yang ditampilkan adalah termasuk daftar masuk ekspres, perkhidmatan pencucian kering/dobi dan tempat simpanan bagasi. Pengangkutan ulang-alik lapangan terbang disediakan dengan dikenakan surcaj. Selesakan diri anda di salah sebuah daripada 13 bilik berhawa dingin, yang menampilkan dapur. Bilik mempunyai laman dalam berperabot persendirian. Televisyen skrin rata 49 inci disediakan berserta dengan program satelit. Kemudahan yang disediakan merangkumi pembancuh kopi/teh dan air botol percuma, manakala pengemasan disediakan setiap hari.
Menakjubkan
9.4/10
1 malam
Daripada SGD 54
Semak Ketersediaan
53
Hotel di Sam Nak Thon,Ban Chang
Apabila anda menginap di Utapao Resort di Ban Chang, anda akan berada dalam lingkungan 10 minit memandu dari Padang Golf Emerald dan Hospital Ban Chang. Hotel ini berada 22.8 km dari Pantai Bang Saray dan 5.7 km dari Padang Golf Eastern Star. Sarapan Eropah percuma disajikan pada setiap hari dari 7:00 hingga 10:00. Tempat letak kenderaan sendiri percuma terdapat di tapak hartanah. Selesakan diri anda di salah satu daripada 11 bilik tamu. Akses Internet wayarles percuma disediakan untuk membolehkan anda sentiasa berhubung.

"Нормальный отель для транзита на автомобиле на Чанг или для вылетающих в Утопао. Чисто, маленький бассейн. Завтрак не шведский стол, по заказу. Бесплатная парковка."
4 ulasan
7.3/10
1 malam
Daripada SGD 48
Semak Ketersediaan
11
Hotel di Ban Chang Subdistrict,Ban Chang
BaanSuantip Resort offers top-notch services and amenities, ensuring guests experience utmost comfort.For visitors traveling by automobile, complimentary parking is available. Reception assistance is offered at the resort featuring express check-in or check-out.At BaanSuantip Resort, every guestroom is provided with convenient amenities and fittings to ensure a comfortable stay.Elevate your experience at resort with the knowledge that certain rooms are equipped with linen service, ensuring a more pleasant stay for you.A few accommodations within BaanSuantip Resort offer unique design elements such as a balcony or terrace. Certain rooms boast in-room amusement features such as television and cable TV, offering guests an enjoyable stay.In select rooms within the resort, a refrigerator and bottled water is available to cater to your requirements when desired. Essential restroom facilities are equally significant, and at the resort, some visitor bathrooms offer toiletries to enhance your experience.
Sangat Baik
8.0/10
1 malam
Daripada SGD 66
Semak Ketersediaan
Lihat Semua Resort di Ban Chang

Soalan Lazim

Berapakah harga purata hotel di Ban Chang pada hujung minggu ini?

Menurut data terkini selama 12 bulan daripada Trip.com, harga purata untuk hotel 3 bintang di Ban Chang pada hujung minggu ini ialah SGD 214 setiap malam. Bagi hotel 4 bintang, kos purata ialah SGD 317 setiap malam. Jika anda inginkan pengalaman mewah, hotel 5 bintang di Ban Chang pada hujung minggu ini biasanya berharga sekitar SGD 243 setiap malam.

Berapakah biasanya kos hotel di Ban Chang pada hari bekerja?

Berdasarkan data terkini selama 12 bulan daripada Trip.com, harga purata untuk hotel 3 bintang di Ban Chang pada hari bekerja ialah SGD 187 setiap malam. Untuk hotel 4 bintang, anda boleh menjangkakan kos sekitar SGD 263 setiap malam. Jika anda mencari penginapan mewah, hotel 5 bintang di Ban Chang lazimnya berharga SGD 207 setiap malam pada hari bekerja.

Apakah tempat penginapan terbaik di Ban Chang?

Beberapa tempat penginapan terbaik di Ban Chang terletak berhampiran tarikan popular seperti Phala Beach dan หาดEOD, sekali gus memudahkan akses ke lokasi utama dan kemudahan penting.

Apakah hotel terbaik di Ban Chang berhampiran Phala Beach?

Beberapa hotel terbaik di Ban Chang berhampiran Phala Beach termasuk Serene Phla Resort and Restaurant (daripada SGD 93), Play Phala Beach Rayong (daripada SGD 25) dan Triple O Phala Beach (daripada SGD 35), semuanya menawarkan akses mudah ke Phala Beach, menjadikannya pilihan ideal untuk pelawat yang ingin menerokai kawasan tersebut.

Bagaimana mendapatkan tawaran hebat untuk hotel di Ban Chang?

Trip.com menyediakan pelbagai promosi dan diskaun untuk pengguna sepanjang tahun. Anda boleh semak halaman promosi untuk melihat promosi yang tersedia di Trip.com.