>
Shanghai ke Xingtai

Bandingkan harga untuk perjalanan dari Shanghai ke Xingtai

Cari tiket dari Shanghai ke Xingtai dalam 7 hari akan datang. Penerbangan bermula dari MXN$ 1,228. Kereta api bermula dari MXN$ 425.
Kereta api
MXN$ 425|6j 35m
Penerbangan
MXN$ 1,228|2j 10m
--
MXN$ 5,798
MXN$ 425
MXN$ 425
--
--
--
--
MXN$ 425
--
--
--
--
--
crail
Paling Murah
16:25
6j 35m
23:00
Shanghai HongqiaoXingtaidong(Xingtai East)
MXN$ 5,798
Cari
Tanpa henti
  • Harga yang ditunjukkan dari Shanghai ke Xingtai ialah anggaran tambang terendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu bagi perjalanan untuk 7 hari berikutnya.

Bandingkan Penerbangan dan Kereta api dari Shanghai ke Xingtai

Cara termurah untuk pergi dari Shanghai ke Xingtai secara purata hanya bernilai MXN$ 420 melalui Kereta api dan cara terpantas mengambil masa hanya 2j 10m dengan Penerbangan. Cari pilihan perjalanan yang paling sesuai dengan anda.

Train
Kereta api Paling Murah
Harga purata MXN$ 420
Tempoh Purata 6j 35m
Masa Perlepasan 16:25 - 23:00
Pilihan perjalanan terus
Flight
Penerbangan Terpantas
Harga purata MXN$ 2,586
Tempoh Purata 2j 10m
Masa Perlepasan --
Pilihan perjalanan terus
Cari penerbangan

· Jumlah masa sebelum berlepas: Anggaran masa perjalanan ke tempat perlepasan, ditambah dengan masa daftar masuk standard, keselamatan dan masa menunggu

Bilakah waktu termurah untuk perjalanan dari Shanghai ke Xingtai?

Apakah hari termurah untuk perjalanan menaiki kereta api dari Shanghai ke Xingtai?

Tambang purata kereta api dari Shanghai ke Xingtai untuk 7 hari berikutnya, berdasarkan carian pengguna Trip.com.

Berdasarkan data Trip.com, hari termurah untuk perjalanan menaiki kereta api dari Shanghai ke Xingtai ialah Isnin, dengan harga purata MXN$ 420.

MXN$ 420
  • 28 Sep
  • 29 Sep
  • 30 Sep
  • 24 Sep
  • 25 Sep
  • 26 Sep
  • 27 Sep

Apakah bulan paling murah untuk penerbangan sehala dari Shanghai ke Xingtai?

Harga purata penerbangan sehala dari Shanghai ke Xingtai yang dibeli oleh pengguna Trip.com mengikut bulan sepanjang 12 bulan yang lalu

Menurut data Trip.com, bulan paling murah untuk penerbangan dari Shanghai ke Xingtai adalah Mei, dengan harga purata MXN$ 1,384. Sebaliknya, bulan yang paling mahal biasanya adalah Februari, dengan harga purata sehingga MXN$ 2,377.

MXN$ 2,377
MXN$ 1,881
MXN$ 1,384
MXN$ 888
  • MXN$ 1,384
    Mei
  • MXN$ 1,651
    Jun
  • MXN$ 1,933
    Jul
  • MXN$ 1,680
    Ogo
  • MXN$ 1,541
    Sep
  • MXN$ 2,063
    Okt
  • MXN$ 1,785
    Nov
  • MXN$ 1,652
    Dis
  • MXN$ 2,063
    Jan
  • MXN$ 2,377
    Feb
  • MXN$ 2,091
    Mac
  • MXN$ 2,052
    Apr

Hotel yang disyorkan di Xingtai

Heyin Mountain Lodge
9.9 /10
25 Ulasan
Heyin Mountain Lodge
hotel-star hotel-star hotel-star hotel-praise
17.8 km from downtown
24% off
MXN$ 2,123 MXN$ 1,617
Hillside Cloud Lodge
9.1 /10
72 Ulasan
Hillside Cloud Lodge
hotel-star hotel-star hotel-star hotel-star hotel-praise
58.1 km from downtown
18% off
MXN$ 1,549 MXN$ 1,274
NANHU HOT SPRING INTERNATIONAL HOTEL
9.4 /10
287 Ulasan
NANHU HOT SPRING INTERNATIONAL HOTEL
hotel-star hotel-star hotel-star hotel-star hotel-star hotel-praise
3.39 km from downtown
8% off
MXN$ 1,233 MXN$ 1,133
QUANFU YUN-ZEN HOTEL
9.4 /10
811 Ulasan
QUANFU YUN-ZEN HOTEL
hotel-star hotel-star hotel-star hotel-star hotel-star hotel-praise
4.96 km from downtown
37% off
MXN$ 1,217 MXN$ 763

Petua perjalanan Shanghai ke Xingtai

Cari tempat perlepasan & ketibaan berhampiran Shanghai dan Xingtai

Stesen kereta api popular berhampiran Shanghai

Shanghai Shanghai China
Pudong Shanghai China
Shanghaixi(Shanghai West) Shanghai China
Shanghainan(Shanghai South) Shanghai China
Shanghai Hongqiao Shanghai China

Stesen kereta api popular berhampiran Xingtai

Xingtai Xingtai China
Xingtaidong(Xingtai East) Xingtai China
Qiaodong Subdistrict Xingtai China
Shaheshi Xingtai China
Lincheng County Xingtai China

Lapangan terbang popular berhampiran Shanghai

Lapangan Terbang Antarabangsa Pudong (PVG) Shanghai China
Lapangan Terbang Antarabangsa Hongqiao (SHA) Shanghai China
Jiaxing Nanhu Airport (JNH) Berdekatan Jiaxing China

Lapangan terbang popular berhampiran Xingtai

Lapangan Terbang Dalian (XNT) Xingtai China
Lapangan Terbang Handan (HDG) Berdekatan Handan China

Cara melawat dari Shanghai ke Xingtai: Soalan Lazim

  • Berapa jauh jarak dari Shanghai ke Xingtai?

    Jarak dari Shanghai ke Xingtai adalah kira-kira 916 km (569 batu).
  • Terdapat 2 cara pengangkutan dari Shanghai ke Xingtai, termasuk Penerbangan Kereta api.
  • Cara terpantas untuk pergi dari Shanghai ke Xingtai ialah dengan menggunakan Penerbangan, dengan purata masa perjalanan selama 2 jam 10 minit. Kaedah pengangkutan lain mengambil masa lebih lama: Kereta api mengambil purata masa 6j 35m.
  • Pilihan paling menjimatkan antara Shanghai dan Xingtai ialah Kereta api, dengan kos purata sebanyak MXN$ 420. Kaedah pengangkutan lain lebih mahal: Penerbangan kos sekitar MXN$ 2,586 secara purata.
  • Untuk perjalanan dari Shanghai ke Xingtai, pelancong biasanya memilih tempat berlepas dan tiba seperti berikut: Penerbangan kebanyakannya berlepas dari Lapangan Terbang Antarabangsa Pudong dan tiba di Lapangan Terbang Dalian Kereta api kebanyakannya berlepas dari Shanghai dan tiba di Xingtai.
  • Jadual kereta api, bas, dan penerbangan berbeza mengikut musim dan hari dalam minggu. Berdasarkan data Trip.com: Penerbangan dari Shanghai ke Xingtai biasanya paling murah pada Mei, dengan harga purata sebanyak MXN$ 1,384. Penerbangan dari Shanghai ke Xingtai biasanya paling murah pada Isnin, dengan harga purata sebanyak MXN$ 420
  • Perbezaan zon waktu antara Shanghai dan Xingtai ialah 0m.