>
Chengde ke Chifeng

Bandingkan harga untuk perjalanan dari Chengde ke Chifeng

Cari tiket dari Chengde ke Chifeng dalam 7 hari akan datang. Kereta api bermula dari AED 24.
Kereta api
AED 24|1j 23m
AED 79
AED 24
AED 24
AED 24
AED 24
AED 24
--
--
--
--
--
--
--
--
Tiada hasil yang sepadan ditemukan
Klik butang di bawah untuk meneroka lebih banyak produk yang mungkin anda suka
  • Harga yang ditunjukkan dari Chengde ke Chifeng ialah anggaran tambang terendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu bagi perjalanan untuk 7 hari berikutnya.

Bilakah waktu termurah untuk perjalanan dari Chengde ke Chifeng?

Apakah hari termurah untuk perjalanan menaiki kereta api dari Chengde ke Chifeng?

Tambang purata kereta api dari Chengde ke Chifeng untuk 7 hari berikutnya, berdasarkan carian pengguna Trip.com.

Berdasarkan data Trip.com, hari termurah untuk perjalanan menaiki kereta api dari Chengde ke Chifeng ialah Isnin, dengan harga purata AED 24.

AED 24
  • 28 Sep
  • 22 Sep
  • 23 Sep
  • 24 Sep
  • 25 Sep
  • 26 Sep
  • 27 Sep

Hotel yang disyorkan di Chifeng

Wulan Butong Guanyun Vacation garden
9.3/10
35 Ulasan
Wulan Butong Guanyun Vacation garden
hotel-star hotel-star hotel-star hotel-star hotel-praise
Wulan Butong Grassland | 83.14 km from downtown
37% off
AED 996 AED 632
Yunjiduo Homestay (Dadaxian)
9.1/10
98 Ulasan
Yunjiduo Homestay (Dadaxian)
hotel-star hotel-star hotel-star hotel-star hotel-praise
77.08 km from downtown
AED 718
Renjia Dayuan Business Hotel (Dali Lake South Shore Scenic Area Mantuo Mountain)
9.9/10
10 Ulasan
Renjia Dayuan Business Hotel (Dali Lake South Shore Scenic Area Mantuo Mountain)
hotel-star hotel-star hotel-praise
64.25 km from downtown
23% off
AED 733 AED 568
Aidu Hotel (Wulan Butong Scenic Area)
8.9/10
197 Ulasan
Aidu Hotel (Wulan Butong Scenic Area)
hotel-star hotel-star hotel-star hotel-star hotel-star hotel-praise
Wulan Butong Grassland | 83 km from downtown
21% off
AED 435 AED 344

Petua perjalanan Chengde ke Chifeng

Cari tempat perlepasan & ketibaan berhampiran Chengde dan Chifeng

Stesen kereta api popular berhampiran Chengde

Chengdenan(Chengde South) Chengde China
Chengdedong(Chengde East) Chengde China
Shangbancheng Town Chengde China
Xidamiao Chengde China
Chengde Chengde China

Stesen kereta api popular berhampiran Chifeng

Chifengnan(Chifeng South) Chifeng China
Chifeng Chifeng China
Pingzhuang Town Chifeng China
Pingzhuangbei(Pingzhuang North) Chifeng China
Pingzhuangnan(Pingzhuang South) Chifeng China

Lapangan terbang popular berhampiran Chengde

Lapangan Terbang Puning (CDE) Chengde China
Pingquan Airport (PQ1) Chengde China
Weichang Yudaokou Airport (YD1) Chengde China
Lapangan Terbang Sannuhe (TVS) Berdekatan Tangshan China

Lapangan terbang popular berhampiran Chifeng

Ar Horqin Airport (AEQ) Chifeng China
Balinyouqi Daban Airport (BL1) Chifeng China
Lapangan Terbang Chifeng Yulong (CIF) Chifeng China
Lapangan Terbang Puning (CDE) Berdekatan Chengde China

Cara melawat dari Chengde ke Chifeng: Soalan Lazim

  • Berapa jauh jarak dari Chengde ke Chifeng?

    Jarak dari Chengde ke Chifeng adalah kira-kira 150 km (93 batu).
  • Terdapat 1 cara pengangkutan dari Chengde ke Chifeng, termasuk Kereta api.
  • Cara terpantas untuk pergi dari Chengde ke Chifeng ialah dengan menggunakan Kereta api, dengan purata masa perjalanan selama 1j 39m.
  • Pilihan paling menjimatkan antara Chengde dan Chifeng ialah Kereta api, dengan kos purata sebanyak AED 24.
  • Untuk perjalanan dari Chengde ke Chifeng, pelancong biasanya memilih tempat berlepas dan tiba seperti berikut: Penerbangan kebanyakannya berlepas dari Lapangan Terbang Puning dan tiba di Ar Horqin Airport Kereta api kebanyakannya berlepas dari Chengdenan(Chengde South) dan tiba di Chifengnan(Chifeng South).
  • Jadual kereta api, bas, dan penerbangan berbeza mengikut musim dan hari dalam minggu. Berdasarkan data Trip.com: Penerbangan dari Chengde ke Chifeng biasanya paling murah pada Isnin, dengan harga purata sebanyak AED 24
  • Perbezaan zon waktu antara Chengde dan Chifeng ialah 0m.