Sedang mencari hotel di Kopaonik? Baca ulasan hotel dan pilih tawaran hotel terbaik untuk penginapan anda.

Tempat Penginapan di Kopaonik

Jelajahi lokasi paling popular di Kopaonik dan temukan tempat penginapan terbaik untuk anda!

Pilihan Hotel Kopaonik Yang Menarik untuk Anda

Lihat pilihan hotel terbaik kami di Kopaonik.

Perjalanan perniagaan

Cari Lebih Banyak Hotel

Termasuk Sarapan

Cari Lebih Banyak Hotel

Mesra keluarga

Cari Lebih Banyak Hotel

Hotel Berhampiran Tarikan Popular di Kopaonik

Lihat hotel berhampiran tempat menarik yang popular di Kopaonik

Jonketova klupa

Gorski Hotel & Spa
4.5/533 Ulasan

Gorski Hotel & Spa

Municipality of Raska|2.47km dari Jonketova klupa
Шумная четверка Были в в марте 2023 г в отеле Горский. Расположение: Достаточно высоко расположен: 1750 м. Над уровнем моря. От отеля до ближайшего подъемника около 250 м. Небольшая горка перед отелем, но в остальном удобно и быстро идти пешком. Сзади отеля еще ближе есть бугель наверх, но идет на учебно-отдельную горку. С нее можно съехать или обратно к отелю, или к основным подъемникам. Ни разу не пользовались. Капаоник - маленькая деревня, все большие отели в одном месте. Ходить вечером практически некуда, да и днем тоже, т к тропинок в окрестностях - нет. Может, просто зимой так. Кто не катается, можно подняться на 7 подъемнике наверх и спуститься пешком к отелю (30 мин). Трассы и горы - не очень интересные, если сравнивать с классической Европой. Перепад высот небольшой. За трассами следят хорошо. Большой плюс - каждый вечер ночное катание по освещенной и заново проратраченной трассе (в выходные вечером работают две трассы); это редкость для горнолыжных курортов. Около отеля практически постоянный шум: то соревнования какие-то, то презентации лыж Фишер, то просто «умц-умц» изо всех мест. Под окнами пункт проката снегоходов, и постоянно снующие люди, т к это единственная дорожка к подъемникам. Но закрытые окна частично решают эту проблему. Меняли даже номер после первого дня, т к выходил на пристроенную к отелю ночную дискотеку. Там даже закрытые окна не помогают. Бируши в уши частично решают проблему)): Спрашивается, зачем это сделали собственники отеля? Как бы люди платят такие деньги за отдых и комфорт… Будьте внимательны, просите номера с окнами на подъемник или бугель, иначе будете танцевать всю ночь. Отель, номера: отель не старый, холл просторный с баром. Курят, как и везде в Сербии. Номер-люкс, где мы жили, весьма достойный, две изолированные комнаты, два санузла, входные двери плотные, тяжелые, звук из коридора приглушают неплохо. Звукоизоляция между номерами/этажами нормальная, соседей не слышно. Убираются в номерах хорошо. Сервис: сербы стараются, сервис и обслуживание нормальное. Никаких претензий несмотря на полную загрузку отеля. По-английски говорят практически все. По-русски понимают, но с трудом. Ски-рум внизу хорошая, прокат лыж лучше не брать внизу, дороже в два раза получится. Там же сидит тетенька из лыжной школы, брали в прокат у нее. Получилось намного дешевле. Но лыжи не очень современные и новые… но в общем терпимо. Ресторан: брали полупансион. Большой выбор блюд; подогрев кастрюль имеется. Но разнообразия нет, все одно и тоже. В основном мясные. Рыба - одно-два блюда и не очень вкусно. Вино в основном сербское. Хорошее местное пиво. Кто не ест мясо сложно будет. В общем, хорошая сытная быстрая еда, без колорита и изюминки. Но, может, десертный стол, с определенными изысками и претензиями. Есть за стенкой дорогой ресторан La Pista. Цена задрана, но достаточно вкусно. Общее впечатление: чисто локальный сербский курорт. Ехать из Белграда далеко, на последнем участке дороги большие перепады высот. Дорога хорошая

Lihat lagi

Soalan yang Kerap Ditanya

  • Bagaimanakah cara untuk menempah hotel di Trip.com?

    Untuk menempah hotel di Trip.com, masukkan sahaja destinasi, tarikh perjalanan dan bilangan tetamu pada halaman. Kemudian, cari hotel yang tersedia dan pilih hotel yang ingin ditempah. Ikuti gesaan untuk memasukkan maklumat pembayaran dan melengkapkan tempahan.

  • Bagaimanakah cara untuk mendapatkan tawaran hotel di Trip.com?

    Terdapat beberapa cara untuk mendapatkan hotel dengan harga berpatutan di Trip.com. Anda boleh kecilkan hasil carian dengan menapis hotel mengikut julat harga pilihan anda, atau anda boleh isih hasil carian mengikut harga untuk melihat pilihan yang paling murah dahulu.

  • Di manakah boleh saya temukan tawaran hotel di Trip.com?

    Trip.com menawarkan pelbagai pilihan tawaran dan promosi hotel yang tersedia sepanjang tahun. Anda boleh cari tawaran istimewa ini dengan mudah di halaman tawaran kami. Selain itu, jika anda ahli program kesetiaan kami, anda boleh log masuk ke akaun anda dan terokai kadar diskaun eksklusif di halaman senarai hotel.

  • Bagaimanakah cara mendapat harga yang lebih murah untuk hotel?

    Kadangkala lebih murah untuk menempah hotel pada pertengahan minggu, tetapi itu bergantung pada musim.

  • Berapa banyakkah hotel yang tersenarai di Trip.com?

    Terdapat lebih 5,000,000 hotel di lebih 230 negara atau rantau di Trip.com. Belum buat keputusan hotel mana untuk ditempah? Layari laman kami untuk mendapatkan ilham!

  • Bolehkah saya membatalkan atau mengubah tempahan hotel saya di Trip.com?

    Itu bergantung pada polisi hotel dan tarikh pembatalan. Sila semak bahagian polisi halaman hotel yang berkaitan. Untuk membatalkan atau mengubah tempahan anda, log masuk ke akaun Trip.com anda, pergi ke "Tempahan Saya", dan ikuti arahan.

  • Bagaimanakah cara untuk menghubungi perkhidmatan pelanggan Trip.com?

    Anda boleh menghubungi perkhidmatan pelanggan 24/7 Trip.com dengan mengunjungi Pusat Bantuan di Trip.com dan menghantar permintaan. Anda juga boleh menghubungi mereka melalui telefon atau khidmat sembang, bergantung pada lokasi anda.

Maklumat Perjalanan Setempat

Harga TertinggiRM 2,198
Harga TerendahRM 242
Bilangan Ulasan17
Bilangan Hotel198
Harga Purata (Hari Bekerja)RM 455
Harga Purata (Hujung Minggu)RM 471