Alba Adriatica

Hotel Pantai di Alba Adriatica

Pilih Beach terbaik anda di Alba Adriatica dan lengkapkan tempahan dengan selamat sekarang. Nikmati diskaun eksklusif ahli.

Leret ke bawah untuk melihat lebih banyak
Tapis mengikut:
Penarafan bintang hotel
≤2345
Penarafan Tetamu
Terbaik 9+Hebat 8+Bagus 7+Baik 6+

Hotel Pantai Popular di Alba Adriatica

Jom lihat hotel Beach popular di Alba Adriatica
Paling Popular
Harga Terendah
Paling hampir ke Pusat Bandar
Mendapat Ulasan Terbaik
27
Hotel di Alba Adriatica
Kemudahan pilihan: Kawasan pantai eksklusif, Kolam Renang
Hebat
41 ulasan
9.0/10
1 malam
Daripada € 137
Semak Ketersediaan
54
Hotel di Alba Adriatica
Kemudahan pilihan: Kolam Renang
Sangat Baik
8.9/10
1 malam
Daripada € 146
Semak Ketersediaan
68
Hotel di Alba Adriatica
Apabila anda menginap di Petite Fleur dalam Alba Adriatica, anda akan berhampiran pantai dan berdekatan dengan Pantai Alba Adriatica. Hotel ini berada 2.3 km dari Pantai Tortoreto dan 6.5 km dari Kuil Madonna del Sabato Santo. Gunakan kemudahan sesuai yang disediakan seperti akses Internet wayarles percuma, televisyen di ruang bersama dan dewan bankuet. Di Petite Fleur, nikmati sajian yang memuaskan di restoran.Hilangkan dahaga anda dengan minuman kegemaran anda di bar/ruang istirahat. Sarapan bufet disediakan pada setiap hari dari 7:30 hingga 10:00 dengan dikenakan bayaran. LOCALIZE Kemudahan yang ditampilkan adalah termasuk meja/kaunter hadapan 24 jam, tempat simpanan bagasi dan kemudahan dobi. Tempat letak kenderaan sendiri percuma terdapat di tapak hartanah. Selesakan diri anda di salah satu daripada 21 bilik tamu yang menampilkan bar mini dan Televisyen LED. Akses Internet wayarles percuma membolehkan anda sentiasa berhubung, manakala program digital disediakan untuk hiburan anda. Bilik mandi persendirian dengan pancuran mandi menampilkan hulu semburan mandi hujan dan kelengkapan dandanan diri percuma. Kemudahan yang disediakan merangkumi telefon serta peti besi dan meja.
Sangat Baik
38 ulasan
8.8/10
1 malam
Daripada € 73
Semak Ketersediaan
74
Hotel di Alba Adriatica
Kemudahan pilihan: Kawasan pantai eksklusif, Kolam Renang, Balkoni
24 ulasan
7.0/10
1 malam
Daripada € 87
Semak Ketersediaan
61
Hotel di Alba Adriatica
Kemudahan pilihan: Kawasan pantai eksklusif, Payung pantai
17 ulasan
7.2/10
1 malam
Daripada € 217
Semak Ketersediaan
25
Hotel di Alba Adriatica
Kemudahan pilihan: Kawasan pantai eksklusif, Payung pantai
Sangat Baik
3 ulasan
8.8/10
1 malam
Daripada € 87
Semak Ketersediaan
39
Hotel di Alba Adriatica
Kemudahan pilihan: Kawasan pantai eksklusif, Kolam Renang, Kawasan berjemur
Hebat
14 ulasan
9.1/10
Semak Ketersediaan
93
Hotel di Alba Adriatica
Kemudahan pilihan: Kawasan pantai eksklusif
Menakjubkan
40 ulasan
9.6/10
Semak Ketersediaan
67
Hotel di Alba Adriatica
Kemudahan pilihan: Kawasan pantai eksklusif, Kolam Renang, Payung pantai
Hebat
9 ulasan
9.2/10
Semak Ketersediaan
Lihat Semua Hotel Beach di Alba Adriatica

Soalan Lazim

Apakah hotel Beach yang popular di Alba Adriatica?

Sama ada anda pergi ke Alba Adriatica untuk perniagaan atau pelancongan, Medi Garden Hotel&Residence (daripada € 92) adalah hotel pilihan.

Apakah hotel Beach di Alba Adriatica yang menyediakan kolam renang?

Terdapat banyak hotel Beach di Alba Adriatica dengan kolam renang. Medi Garden Hotel&Residence (daripada € 92) amat popular.

Apakah hotel Beach di Alba Adriatica yang menyediakan sarapan pagi?

Medi Garden Hotel&Residence (daripada € 92) menyediakan sarapan pagi yang enak.

Apakah tawaran tersedia untuk hotel Beach di Alba Adriatica?

Trip.com menyediakan pelbagai promosi dan diskaun untuk hotel Beach. Anda boleh semak halaman promosi untuk melihat promosi yang tersedia pada Trip.com.

Maklumat Hotel Beach di Alba Adriatica

Bilangan Hotel9
Bilangan Ulasan201
Harga Purata (Hujung Minggu)€ 136
Harga Purata (Hari Bekerja)€ 137