Hotel 4-Star di Saint Kitts and Nevis

Hotel 4-Star di Saint Kitts and Nevis

Masukkan tarikh perjalanan anda untuk menyemak harga dan ketersediaan terkini

Leret ke bawah untuk melihat lebih banyak

Cari Hotel 4-Star - Bandar Popular di Saint Kitts and Nevis

Saint Kitts

3 hotel

Top 1

Basseterre

1 hotel

Top 2

Newcastle

1 hotel

Top 3

Nevis

1 hotel

Hotel 4-Star Terbaik - Berhampiran Tarikan di Saint Kitts and Nevis

Saint Kitts

3 hotel

Top 1

Pinneys beach

1 hotel

Top 2

Mount Liamuiga

3 hotel

Top 3

Frigate Bay

3 hotel

Immaculate Conception Catholic Co-Cathedral

1 hotel

Cari Hotel 4-Star - Negara-negara Lain

China

28,975 hotel

Top 1

Japan

4,207 hotel

Top 2

South Korea

2,440 hotel

Top 3

Thailand

3,296 hotel

Malaysia

2,101 hotel

Indonesia

4,811 hotel

Vietnam

3,089 hotel

United Kingdom

6,455 hotel

Australia

3,111 hotel

United States

6,174 hotel

Soalan yang Kerap Ditanya

Apakah hotel 4 bintang yang popular di Saint Kitts Dan Nevis?

Sama ada anda membuat perjalanan ke Saint Kitts Dan Nevis atas urusan perniagaan atau pelancongan, Koi Resort Saint Kitts, Curio Collection by Hilton (daripada PLN 485) , St. Kitts Marriott Beach Resort, Casino & Spa (daripada PLN 839) dan Royal St. Kitts Hotel (daripada PLN 540) merupakan semua hotel pilihan.

Berapakah kadar purata untuk hotel 4 bintang di Saint Kitts Dan Nevis?

Bagi hotel 4 bintang di Saint Kitts Dan Nevis, harga purata pada hari bekerja ialah PLN 2,380, dan harga purata pada hujung minggu (Jumaat–Sabtu) ialah PLN 2,376.

Hotel 4 bintang manakah di Saint Kitts Dan Nevis yang menyediakan kolam renang?

Apakah tawaran yang tersedia untuk hotel 4 bintang di Saint Kitts Dan Nevis?

Trip.com menyediakan pelbagai promosi dan diskaun untuk hotel 4 bintang. Anda boleh semak halaman promosi untuk melihat promosi yang tersedia pada Trip.com.

Hotel 4 bintang manakah di Saint Kitts Dan Nevis yang ada bar?

Hotel 4 bintang manakah di Saint Kitts Dan Nevis yang menyediakan kemudahan kecergasan?

Hotel 4 bintang manakah di Saint Kitts Dan Nevis yang menyediakan sarapan pagi?

Hotel 4 bintang manakah di Saint Kitts Dan Nevis yang menawarkan khidmat spa?

Ingin bersantai dengan rawatan spa? Antara hotel 4 bintang di Saint Kitts Dan Nevis, Koi Resort Saint Kitts, Curio Collection by Hilton (daripada PLN 485), Royal St. Kitts Hotel (daripada PLN 540) dan Sunset Reef St. Kitts (daripada PLN 2,692) amat popular.

Hotel 4 bintang manakah di Saint Kitts Dan Nevis yang menyediakan Wi-Fi percuma?

Sambungan Internet menjadi suatu keperluan dalam perjalanan. St. Kitts Marriott Beach Resort, Casino & Spa (daripada PLN 839), Royal St. Kitts Hotel (daripada PLN 540) dan Sunset Reef St. Kitts (daripada PLN 2,692) ialah hotel popular dengan Wi-Fi percuma.